Kegel egzersizi ve cinsellik

bazennesebazenkeder

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
227
274
Aynı şeyi kast etmişiz. Teşekkür ederim çok.. Isınma ve soğuma hareketleri var mı bilmiyorum ama aman unutmayın sakatlanmayın.. :)
H hayatyasamayadeger 8.Gündeki hareketten bahsediyorsun, zor görünüyor bakalım popo kalkacak mı o kadar 😂 denemekte fayda var, sadece onu yapsam olur mu acaba
İlk başlayanlar için bayağı zor programlar bunlar youtube'a yazabilirsin değişimler çok iyi ama kısa zamanda sonuç verdiği için çok ağır diyorlar. Vücuttan vücuda değişir tabii. Ama işin ucunda enerjik, fit, sıkı bir kadın olmak var. :cool:

hayatyasamayadeger

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
663
1.127
34
Aynı şeyi kast etmişiz. Teşekkür ederim çok.. Isınma ve soğuma hareketleri var mı bilmiyorum ama aman unutmayın sakatlanmayın.. :)

İlk başlayanlar için bayağı zor programlar bunlar youtube'a yazabilirsin değişimler çok iyi ama kısa zamanda sonuç verdiği için çok ağır diyorlar. Vücuttan vücuda değişir tabii. Ama işin ucunda enerjik, fit, sıkı bir kadın olmak var. :cool:
Bu program cok zor degil.Belim 5 gobegim 5 cm inceldi.Popom cok sekillendi.Chloe tinge benzemeye basladim.😂Ama inan degdi.Esim inanamiyo degisime.

hayatyasamayadeger

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
663
1.127
34

Isinma ve soguma hareketleri var icinde zaten.Cok guzel bi sirayla yaptiriyo.Ilk 3 gun cok zorlandim ama artik 1 saat hic mola vermedn yapabiliyorum.Sabir yani biraz.

bazennesebazenkeder

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
227
274
Bu program cok zor degil.Belim 5 gobegim 5 cm inceldi.Popom cok sekillendi.Chloe tinge benzemeye basladim.😂Ama inan degdi.Esim inanamiyo degisime.
Çok kısa sürede bu kadar değişebiliyor olması programın zorluğu konusunda beni korkutuyor :KK70: Ama sürekli yapılması gerekiyor dikkat edin sonradan sarkma olabiilyormuş. Ve tebrik ederim keyfini çıkarın :)