Kegel egzersizi ve cinsellik

Yorumlardan birine link atmistim.bulamazsaniz tekrar atayim.8. Gunun kalca egzersizleri var.Onlari yaptikca daralma oldu.Hareketleri yaparken suphelenmistim zaten acaba ordada ise yarar mi diye?Esim farketti ciddi sekilde.Aslinda konu acmayi daha iyi aciklamayi dusundum ama bilemiyorum.Sonucta cok kadin bu konuda care ariyo ki bunlardan biri de bendim.Ama ummadigim yerden geldi caresi🙂
Konu aç, göze görünür olur en azından

Konu aç, göze görünür olur en azından
Degil mi? Acsam daha iyi olur ama o kadar yoruma yetisememekten cekinuyorum.Insanlari cvpsiz birakmak beni rahatsiz ediyo.Musait bi zamanimda acicam ama.Cunku gercekten bende ise yaradiysa herkeste yarar.Ikinci dogumum nerdeyse yolda olacakti.Kanal yolu acamadan dogum yaptim.Kendiliginden yirtilma oldu o yuzden de normalden cok daha fazla genisleme oldu.

Selam
Konuyu bilerek hortlattım 😁
Bir keşifte bulundum ve birileri de faydalansın istedim. Dün forumda gezerken bir bayanın bu egzersizi kullanma şeklini açıkladığını farkettim ve denedim. Kadın orgazmına nasıl katkı sağladığını çözememiştim çünkü. Ben belirli bir noktadan sonra sürekli kasları sıkılı tutarak yapıyordum bunu ya da eşim içeri girerken sıkıp sonra bırakıyordum ve bunun bana hiç faydası olmuyordu meğer öyle değilmiş 😅 penetrasyon esnasında girerken kasları gevşek bırakıp çıkarken sıkmak gerekiyormuş, bana çok ters geldi ama gerçekten doğru yöntem buymuş. İşe yaradı ve ben hiç umudum yokken zirveyi gördüm 😅 iki taraf için de artıları iyice arttı gözümde. Benim gibi yanlış yapanlara duyurulur 😂

Selam
Bir keşifte bulundum ve birileri de faydalansın istedim. Dün forumda gezerken bir bayanın bu egzersizi kullanma şeklini açıkladığını farkettim ve denedim. Kadın orgazmına nasıl katkı sağladığını çözememiştim çünkü. Ben belirli bir noktadan sonra sürekli kasları sıkılı tutarak yapıyordum bunu ya da eşim içeri girerken sıkıp sonra bırakıyordum ve bunun bana hiç faydası olmuyordu meğer öyle değilmiş 😅 penetrasyon esnasında girerken kasları gevşek bırakıp çıkarken sıkmak gerekiyormuş, bana çok ters geldi ama gerçekten doğru yöntem buymuş. İşe yaradı ve ben hiç umudum yokken zirveyi gördüm 😅 iki taraf için de artıları iyice arttı gözümde. Benim gibi yanlış yapanlara duyurulur 😂
Vajinale ulastınız, tebrıklersss :KK70:

Selam
Bende ilk normal doğumu mu yaptiktsn sonra vajinami toparlamak için yaptım ilişki sırasında yapıyordum eşimin hoşuna gidiyordu hissediyordu sıktigimi 😀 ama ben yoruluyordim sıkmaktan ama gerçekten işe yarıyor idrarımı yaparken bile yapiyordum vajinam toparlandı

Bende ilk normal doğumu mu yaptiktsn sonra vajinami toparlamak için yaptım ilişki sırasında yapıyordum eşimin hoşuna gidiyordu hissediyordu sıktigimi 😀 ama ben yoruluyordim sıkmaktan ama gerçekten işe yarıyor idrarımı yaparken bile yapiyordum vajinam toparlandı
Sürekli yapmak lazım, sıkılaştı işlem tamam denmemeli, eşleyken yapmak kegel topuyla aynı etkiyi yapıyor, kullanmakta sağlık açısından da büyük fayda var

Sürekli yapmak lazım, sıkılaştı işlem tamam denmemeli, eşleyken yapmak kegel topuyla aynı etkiyi yapıyor, kullanmakta sağlık açısından da büyük fayda var
Aynen şimdilik ara verdim hamileyim ondan öncesi hep yaparım zaten çünkü oda zevk veriyor ilişkiye

Selam
Vayyy guzel taktik

Selam
E ben o an buna konsantre olamıyorum ki ya. Sıkıp gevşetmek tamam da dur girince bırakayım aha çıkıyo sıkayım yapamadım 🤣🤣. Neyse öğrenicez :KK8:

Bunu asla yapmayin! Enfeksyon riski cok buyuk idrar yaparken uygularsan.. cidden kediyi merak
Oldurcek😐😂
Evet, idrarı bölmek sadece kasları hissetmek ne yapacağınızı öğrenmek için bir ya da iki defa yapacağınız bir şey, sürekli hale getirmek sakıncalı. Egzersizin kendisi idrarı bölmek değil

2 ye gidince bunu yapmaliyim cok sıkılıyorum o zaman bekle bekle kuruyorum resmen
Bizde işe yarıyor, herkeste yarar mı bilemem tabi ama sürtünme arttığı için fark olur diye düşünüyorum. En güzeli senkronize yapmak, girerken gevşe çıkarken sık, belki onunla beraber sen de ikinciyi görürsün, bu şekilde seni de daha fazla uyardığı için zevk almaya ve ıslanmaya devam ediyorsun.

Bir de kasları çok fazla zorlamamak lazım, ben bir defa kilitlendim, prezervatif sayesinde kurtardı adam kendini 🤣🤣🤣 tecrübeye kaygıya bakmıyor bazen böyle kazalar

Bizde işe yarıyor, herkeste yarar mı bilemem tabi ama sürtünme arttığı için fark olur diye düşünüyorum. En güzeli senkronize yapmak, girerken gevşe çıkarken sık, belki onunla beraber sen de ikinciyi görürsün, bu şekilde seni de daha fazla uyardığı için zevk almaya ve ıslanmaya devam ediyorsun.

Bir de kasları çok fazla zorlamamak lazım, ben bir defa kilitlendim, prezervatif sayesinde kurtardı adam kendini 🤣🤣🤣 tecrübeye kaygıya bakmıyor bazen böyle kazalar
Aslinda o an ne dusundugu de kadinlari etkiliyor
Mesela bir sey dusunuyorsun
Tam orgazm olacagi sirada dusununce de daha kolay oluyor

X