Kendimi bazen yanliz hissediyorum

Meralmeryemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
357
76
27
Boyle cok yakin bir arkadasim olsun hergun konusabilcegim dertlerimi sıkılmadan dinleyebilen. Hep yanimda olduğunu hissettirebilen. Arkadaşlarım var ama surekli konuşmuyoruz bulusmalar oluyor ama bazi insanlara bakıyorum cok samimiler görüntülü konuşmalar vs. İyiler yani aralari. Boyle arada sirada konusmana ragmen iyi oldukların da var ama keske hep olsalar. Siz ne düşünüyorsunuz

Yanı derdinizi anlatark rahatlyosaniz 1 2 tane dost edinebilirsiniz. Onun haricinde Herkse anlatmayın derim. O anlık rahatlarsınız ama sonra keşke anlatmasaydım der pişman olursunuz.

Boyle cok yakin bir arkadasim olsun hergun konusabilcegim dertlerimi sıkılmadan dinleyebilen. Hep yanimda olduğunu hissettirebilen. Arkadaşlarım var ama surekli konuşmuyoruz bulusmalar oluyor ama bazi insanlara bakıyorum cok samimiler görüntülü konuşmalar vs. İyiler yani aralari. Boyle arada sirada konusmana ragmen iyi oldukların da var ama keske hep olsalar. Siz ne düşünüyorsunuz
Bence okadar da gerekli değil dertsiz başına dert açma derim ben çünkü bu zamanda kimseye güven olmaz

bende seninle aynı fikirdeyim herkes birbirinin çıkarıiçin yanında o derdini anlatıyor ama sana sormuyor bille neyin var neyin yok diye. Benimle özelde paylaşabilirsin dinlerim yani istersen :KK43:

Peki siz her gün arkadaşlarınızın derdini sıkılmadan dinleyenlerden misiniz? Belki arkadaşlarınızın da böyle bir arayışı vardır. Çünkü bu tarz arkadaşlıklar karşılıklı özveri ile oluyor. 10 yıllık dostum var. İzmir de yaşıyor kendisi ve ben ankara da yaşıyorum. Görüntülü konuşma sayımızı düşündüm siz söylediğinizde; sanırım 15-20: ) samimiyetin bunlarla ilgisi yok benim kanımca. O kendisini belli ediyor zaten :)

Arkadaşlıklar artık eskisi gibi değil yani paylasım yapabilecek kişi veya kişiler bir sırrınızı anlattıgınızda aklınızda hep süphe kalıyor acaba baska biriyle paylasırmı diye
pamuk ipliğine baglı arkadaslık hep kendinden ödün vermeyeceksin o zaman üzülen sen oluyorsun hep arayanı ararım görüşenle görüşürüm kafası olması lazım bu devirde
baglarınız kuvvetli değilse bir noktadan sonra kopuyor herşey en güzel dost kendinden baska kimse değil bunu emin olabilrsin

İçinizi dökmek rahatlamak istiyorsanız Namaz kılınız ve secdede istediğiniz kadar içinizi dökebilirsiniz. Dedikodu yapmak istiyorsanız bulunur elbet bir dedikoder

bu zamanda insana güvenmek zor doğrudur da bu yüzden yalnız mı kalmalı eş de bulmasın insanlar o zaman? insana insan gerek.ben anlıyorum kardeş seni sen haklısın ben de imrenirim yakın dostlara.

Seni çok iyi anlıyorum bende aynı durumdayım ama işin iyi yanından bak sen arada yalnız hissediyorsun ya ben hep bir başımayım ve artık son 3 aydan beri bunalıma girdim. Of Off...

Maalesef, ben de sizin gibi bu konuda şanssız olanlardanım. Çok aradım ama aradığım arkadaşlığı bulamadım :KK43: hayatımda dost diyebileceğim bir insana çok ihtiyaç duyuyorum. Umarım bulabiliriz.

Telefonda kayıtlı belki bir sürü isim var kayıtlı, sosyal medya desen öyle. Peki gerçekten hayatımın neresindeler? Ya da be kadarına dahil edebiliyorum onları? Benim de arkadaşım yok. Olanların hepsi sözde. Ama bu biraz da güven problemi ile alakalı diye düşünüyorum. Çok bunalsınlar dertleşip fikir almak için de buralarda dolaşıp sizlerle paylaşıyorum işte.

Telefonda kayıtlı belki bir sürü isim var kayıtlı, sosyal medya desen öyle. Peki gerçekten hayatımın neresindeler? Ya da be kadarına dahil edebiliyorum onları? Benim de arkadaşım yok. Olanların hepsi sözde. Ama bu biraz da güven problemi ile alakalı diye düşünüyorum. Çok bunalsınlar dertleşip fikir almak için de buralarda dolaşıp sizlerle paylaşıyorum işte.
Benimde yok. Olunca daha da dert biliyor musun. Kendimin en yakın arkadaşıyım kendime hiç yalan soylemiyorum. Zor animda kendimle beraber savasiyorum. Daha mutluyum daha güçlüyüm

X