Kendimi resmen böcek gibi hissediyorum artık.

M*ny*ğın tekine denk gelip kendinizde nasıl sorun arıyorsunuz anlamıyorum. :KK70:

Ben de eskiden böyle hissettiriliyordum çok şükür bunu bana hissettirenden de bu hislerden de kurtuldum. :KK39:

Bu arada ortalık böyleleriyle dolu kimseyi kendiniz gibi düşünmeyin böyle tipler karşılarındaki insanda asla ama asla değer vermezler. İnsan yerine koymazlar. Sizin de kendinize göre sorumluluklarınız, yükümlülükleriniz, hayalleriniz, amaçlarınız, arzularınız ve ihtiyaç olduklarıni düşünmezler sizin dünyaya geliş amacınız onu mutlu etmek ve oyalamaktır. Düşünunce gerçekten çok şaşırtıcı bir insan başka bir insan hakkında nasıl böyle düşünebilir diye ama gerçekler acı ve böyle milyon tane erkek olduğuna eminim yoksa bdv'ye bu kadar konu niye açılıyor ki. Psikolojimizi bozuyor bu m*ny*kl*r. :KK70:
Gerçekten biri kalkıp bana bu adamı anlatsa saniyesinde kurtul bu ruh hastasından derdim ben de ama böylee kaldım başıma gelince. Sorunun onda olduğunu, normal olmayanın o olduğunu çok iyi biliyorum ama insan soruyor bir kendine acaba şuram böyle olmasaydı böyle mi olurdu diye, yani ben görünce soruyordum en azından. İnşallah sormayacağım zamanlar da gelecek

Tabii ki geçmemiştir çünkü gayet planlı ve sistematik bir duygusal şiddet uygulamış size. Hassas olduğunuz için de kendinizi oradan çabuk çekip çıkaramamışsınız. Bir an önce terapiye başlayın, bu sayede önünüze daha rahat bakarsınız.
Yaptığını o kadar geç fark ettim ki artık iş işten geçmişti zaten. Bir de bir insanın bu kadar kötü olabileceğine inanmak istemedim, saflıkla karışık bir salaklığım da var insan ilişkilerimde galiba. En kısa zamanda kendimi ayarlayacağım terapi için, umarım bir daha dönüp arkama bakmayacağım

Öyle abaza karakterli erkek iş yerimde olup şurama burama iltifat etse, yılışıp laubalilik etse onu var ya dümdüz ederim pişman olur. İnsanlar bu sapığa karşı nasıl gıkını çıkarmıyor ya, hoşlarına mı gidiyor, eğer öyleyse ne biçim bir iş yeri bu tez zamanda ayrılıp yeni düzgün bir yer bulmalısın.
Bana karşı konuştu o lafları, dışarıda aşırı düzgün bir insan hareketleri bakın aşırı seviyeliyim muhabbetleri, bir kibarlık bir ince düşünce siz durun asansör kapısına sizin için ben basayım aa lütfen o bardak ağırdır ben alayım yerinize. Karşıdan bakınca böyle adam kaldı mı diyorsunuz ama gelin görün ki evde bana şuna baksana kadın gibi kadın sen daha otur şu tipinle muhabbeti yapıyordu. İş yeri için kısa vadede mümkün değil ama en olur zamanda değiştireceğim

Ayril. Ama ayrilirken sunu soyle. Bosluktaydim heralde seni sevdigimi sanmisim. Ama oldum olasi hayvan severdim bendeki hayvan sevgisiymis. Sonra gozunun icine bakarak sen tam da k*cima benziyosun neyini begenmisim ki senin diyip bi kahkaha ati ver. Silme engelleme asagilamaya devam et her goruste. Bugun saclari joleli tam bi okuze benziyosun de.. ya bu adamlari benim elime verin yemin ederim parcalarim cok sinirlendim!
Keşke ben de parçalasaydım kendimi geçtim yine birine aynı şeyleri yaşatacağı düşüncesi sinirlendiriyor beni, rezil edeyim insan içine çıkamasın diyorum sonra da uyan verda sen bu pısırıklıkla anca oturur ağlarsın diyorum.

Konu başlığını da değiştir bence, böcek möcek değilsin ama o eski sevgilin gerçek bir bk böceği

Bu screenshotı eski sevgilim için yapmıştım al sana da hediye ediyorum
İş yeri grubuna atıp çıkasım geldi ama geçti hemen 🤭
Kötü kalpli ve hasta bir insan, Allah benden uzakta şifa, yakınlarına sabır versin ne diyeyim

Geçmiş travmalarınız için hislerinizi bir anlayabiliyorum, amaaa bir insan nasıl ve nasıl bu denli aşağılandığı, ezildiği, dalga geçildiği bir ilişkiye böyle sıkı sıkı tutunur aklım almıyor. Belli ki bu da psikolojik bir sorun ve çok vahim. İnsanın kendine biraz saygısı olmaz mı, her yerinizle dalga geçen adamın yatağına nasıl girebildiniz? Hani demişsiniz ya onun hayvanlığı evet, ama sizin de sorununuz.
İlişkinin başında böyle değildi maalesef hiç belli etmedi kendini. İlk birlikte olduktan sonra da geçmedi bu konuşmalar. Sorun yaşadık başka bir konuyla ilgili ordan önce benim kişiliğime sonra fiziksel özelliklerime uzandı konu. Yoksa zaten bilseydim yaklaşmazdım çok pişmanım o konuyla ilgili. Bir daha da içim almadı zaten o laflardan sonra. Ben uzaklaştıkça da dozu arttı bilmem kim böyle miydi ben seninle keyif mi alıyordum zaten, kendini ne zannediyorsun sana mı kaldım vs vs uzadı gitti sonra da kurtuldum zaten.
Evet sorun olduğunu biliyorum ve kabul ediyorum zaten sağlıklı hareket etmedim başından beri

Ne biçim insanlar var ya ne ayıp ordan iki kişi çıkıp sen ne biçim konuşuyorsun demedi mi halanıza
Kilo verene kadar ailedeki çoğu kişi, lisede üniversiteden arkadaşlarımın çoğu gülerek dalga geçebileceklerini düşündüler. İnsanların ne kadar düşüncesiz ve acımasız olduklarını görseniz şaşırırsınız. Halam gayet gülerek söyledi herkesin içinde ve herkes güldü devam ettirdi şakayı o günü her detayıyla hatırlıyorum mesela. Herkes aynı yemeği yerken lisede arkadaşlarımın gözü bende olurdu. Lisede takıma girmek istediğim için hocanın 15 dk karşımda gülmesi de var mesela. Bunlar çok kolay unutulmuyor maalesef

Ben de yazarken kötü oldum inanın ama sağlıksız, ruh sağlığı bozuk ve ağzının ayarı olmayan insanlar ailemizden de olsa canımızı yakabiliyorlar işte. Bakın daha pandemiden az bir zaman önceydi, söylemesi ayıp annem tandır yapmış çok severim yemeyeli de on sene olmuştur. Babam eşimin yanında “napıyosun kızım yavaş” dedi, bu yaz da börek aldım diye dedi. Ve ben de babamdan nefret ediyorum affedemiyorum.

Kendinizi sevin, çok değerlisiniz asla unutmayın bunu.

Bakın bu da benim konum:

O kadar tanıdık ki yazdıklarınız kendim yazmışım gibi okudum. Özellikle ilişkim devam ederken yanına ben değil de başkaları daha çok yakışırdı düşüncesi bir gün bile çıkmadı aklımdan. Ben zayıfladım hala çıtı pıtı değilim, benim de boyum 1,74 herkes manken gibi oldun diyor ben sırık gibi duruyorum diyorum. Fazla mı zayıfladım diyorum, yüzüm mü çöktü diyorum dedikçe de diyesim geliyor. Çünkü dediğiniz gibi aslında uğraşmam gereken şey içimdekilerdi, tipimden önce.
Umarım bu düşüncelerin çok geride kaldığı artık can acıtmadığı zamanlarımız olur, teşekkür ederim yazdığınız için🍀🙏

Çok teşekkür ederim söyledikleriniz için, her şeye rağmen şimdi bile daha iyiyim o zamana göre. Ama etkileri geçmiyor tam anlamıyla. Çok güzel zaman geçiriyorum, mutlu oluyorum, tam diyorum unutur gibi oluyorum bi bakıyorum 2 ay rica ettiğim ama yapmadığı şeyi gözüme soka soka başka bir kız için yapıyor yüzünde güller. İletişim kurmuyorum ama iç içeyim sesi geliyor kahkası kulağımda kız için söyledikleri geliyor aklıma bir de bana dedikleri
Şöyle düşünün son söyledikleriniz için söylüyorum.. güzel cümleler kurduğu kızlara ve o şahsın bir kendisine bakın.. nasıl insanlar..insan kalbiyle güzeldir..eminim o kalbi kararmış insanın sevdiği beğendiği kızlar sizin tırnağınız bile etmez.. bırakın öyle birisi size değer vermesin onun haddine de değil bence..sizin kiymetinize öylesine boş bir insan paha biçemez..kendinizi sevin her halinizle.. dış görünüş geçici.. önemli olan insanın kalbi..o güzelse her şey güzeldir herkes güzeldir..kendinize güzel bakın

Yanlış anlamayın lütfen ben laf sokmak için söylemedim. Mesajınızdan çok net anlaşılıyor durum. Karşınızdaki herife çok sinirlendim. Kendinizi kötü hissetmeyin. Sizi kötü zamanlarınızda yakalamış ve doğru düzgün bir insan olmadığı için de durum böyle ilerlemiş. Gördüğünüz duygusal şiddeti terapide ilerledikçe çok daha iyi anlarsınız, onu da bırakın kendi kötülüğünde debelensin.
Rica ederim hiç öyle düşünmedim, ileride çok daha net göreceğimi düşünüyorum bazı şeyleri ben de. Şimdi o kadar mantıklı hareket edemiyorum bazı konularda farkındayım. Terapi alacağım mutlaka, onun için de Allah yardımcısı olsun diyebilirim sadece. Kendisi, kendine en büyük ceza

Şöyle düşünün son söyledikleriniz için söylüyorum.. güzel cümleler kurduğu kızlara ve o şahsın bir kendisine bakın.. nasıl insanlar..insan kalbiyle güzeldir..eminim o kalbi kararmış insanın sevdiği beğendiği kızlar sizin tırnağınız bile etmez.. bırakın öyle birisi size değer vermesin onun haddine de değil bence..sizin kiymetinize öylesine boş bir insan paha biçemez..kendinizi sevin her halinizle.. dış görünüş geçici.. önemli olan insanın kalbi..o güzelse her şey güzeldir herkes güzeldir..kendinize güzel bakın
Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için, yapacağım her şey kendimle ilgili olacak bu saatten sonra. Kendisine ihtiyacım olmadığını, iyi ve temiz bir insan olmadığını, kendime yettiğimi iyice kavradıktan sonra söylediklerinin, varlığının da bir önemi kalmayacak benim

Herkese merhaba. Estetik cerrah sayfalarından, alışveriş sitelerinden, makyaj malzemeleri nasıl kullanılır videolarından zar zor çıkıp bir kendime ne yapıyorsun diyebildim günler sonra.
Aşırı şişman, sürekli önünden yemek alınan, daha ilkokulda seni kimse almayacak böyle giderse denen bir evde resmen yemeğe sarılarak büyüdüm sürekli dalga geçildi, hala daha bir iki arkadaşım vardır hala yeni tanıştığım insanlarla çok rahat iletişim kuramam. Sonra biraz spor ve rejimle kendime geldim toparladım. Bu sırada yeni bir işe başladım ve hayatımın içine eden adamla tanıştım. İlk başlarda her şey olması gerekn gibi geliyordu ama sonraları başladı milletin saçını başını kıyaslamaya. Ben zaten kendimi hep eksik hissettim bu konuda sesimi çıkaramadım hiç. Sürekli yüz yüze baktığımız kızları övdükçe övdü sen kendine kadın mı diyorsun diye. Ben aç kaldım 36 bedene kadar düştüm bu sefer de yüzün kurbağaya benzedi senin, aşırı zayıfladın hastasın diye dalga geçmeye başladı. Zayıflayıp biraz özgüvenim yerine gelince millet için mi zayıfladın sen adamlara da bakarsın diye ruh hastası bir kıskançlık başladı. Arkadaşlarıyla tanıştırmadı 2 kelimeyi bir araya getiremiyorsun diyerek. Kavga ettik ortamdaki kızları övdü, onlar nasıl konuşuyor sen konuşamıyorsun fıstık gibiler sen haline bak, işte millet överdi o bana kıyafetlerine bak bilmem neler gibi giyiniyorsun derdi. Birlikte olduk ve ilk birlikteliğimdi çekingendim biraz, eski sevgilisini örnek vererek öff her şeyi ben yapıyorum kadın dediğin kıvrak olur dedi, vücudumda dalga geçmediği tek bir nokta yok sanırım. İnanılmaz kötü hissediyorum o zamanları hatırladıkça. Eski sevgilimi özledim öff ben o zaman seviyormuşum sana saygı duymuyorum dedi açık açık zaman geçirmiş. Aylardır ayrıyız ama ben bazı şeyleri aşıp devam edemiyorum. Burnumu yaptırdım zayıfladım ama benim sorunum dış görünüşüm değil farkındayım. Hala sürekli kıyafet alıyorum, onun hayvanlığı değil de benim sorunummuş gibi dert ediyorum her şeyi. Biriyle tanışırsam o da beğenmez diye düşünüyorum, zaten konuşamıyorum diye oysa o hariç birinden duymadım rahat olduğum ortamda hiç susmam. Evlensem vücudum kötü diyorum o beğenmedi diye.
İşin kötü tarafı her gün karşı karşıyayım ve övüp durduğu kadınların içine düşüyor aşırı mutlu, hiç olmadığı kadar rahat gözümün önünde ve ben kendimi kötü yetersiz hissediyorum. Ne yaptığının farkındayım ama çözüm bulamıyorum kendime.
Narsist deyince "doktor koyar o teşhisi" diyorlar ama adam narsiste benziyor. Psikolojik destek al lütfen, tek başına bu durumla başa çıkman çok mümkün görünmüyor. Senin acı çekmen için özellikle yapıyor bütğn bunları. O içine düştüklerinden birinimağına takarsa sana yaptıklarının aynısını ona da yapacak. Senin eksikliğin değil onun hayvanlığı var ortada. Onun nasıl basit karaktersiz bir zihinsel engelli olduğunu anladığın anda kendini iyi hissetmeye başlayacaksın. Sen neler başarmışsın farkında mısın, güçlü ve mükemmelsin istediğin kiloya ulaşmışsın, meslek sahibisin, eğitimlisin, bakışlarına öz güven yerleştiği anda salyalarını akıtarak yeniden peşine düşecek, sakın onun oyunlarına gelme

Hep böyle çiftlere özendim hayatım boyunca.. eksikliklerini, korkularını bilen onunla kabul eden tamamlamaya çalışan insanlara inanılmaz imrenmişimdir ama çekiyorum muyum bilmiyorum denk geldiğim adama bakın. Hemen izleyeceğim teşekkür ederim. Ben de farkındayım kıyafetle estetikle olmayacağının ama insan işte kendini rahatlatıyor

Biliyormusunuz bana "hasta oldugunu sakla/hastaneye yattigini sakla" felan diyenler oldu esimle tanistigimda. Ben ona karsi ciktim. Baskasi arkamda durmasindan önce, benim arkamda durmanin daha önemli oldugunu anlamistim o hasta halimle bile. Ben ilk bulusmamizda herseyi oldugu gibi anlattim. Kacmis olsaydi eger benim için dogru insan olmazdi iste. Kimsenin bana ezik veya cirkin muamelesini yapmasina izin vermem..cirkin olsam bile kimsenin benim karsima cikip salak salak konusmaya hakki yok. Siz önce o hissi yakalamaniz lazim. Baskalari tarafindan icinize ekilen yetersiz hissini söküp atmaniz lazim. Buda mümkün

4 kere gittim terapiye onda da deli misin sen, biliyordum bir tuhaflık olduğunu zaten dedi ve ben de vazgeçtim.

Çok teşekkür ederim söyledikleriniz için, her şeye rağmen şimdi bile daha iyiyim o zamana göre. Ama etkileri geçmiyor tam anlamıyla. Çok güzel zaman geçiriyorum, mutlu oluyorum, tam diyorum unutur gibi oluyorum bi bakıyorum 2 ay rica ettiğim ama yapmadığı şeyi gözüme soka soka başka bir kız için yapıyor yüzünde güller. İletişim kurmuyorum ama iç içeyim sesi geliyor kahkası kulağımda kız için söyledikleri geliyor aklıma bir de bana dedikleri
Sana eziyet etmek için kasıtlı yapıyor bunları, hala acı çektiğinin farkında. Maskesinin altını biliyorsun sen, bir güzellik yapıp 10 eziyet etmek onun alışkanlığı, o hareketleri içinden geldiği için değil senin istediğini kasıtlı olarak vermediğini göstermek için yapıyor. Bildiğin hayvan, hepsi o kadar

Kilo verene kadar ailedeki çoğu kişi, lisede üniversiteden arkadaşlarımın çoğu gülerek dalga geçebileceklerini düşündüler. İnsanların ne kadar düşüncesiz ve acımasız olduklarını görseniz şaşırırsınız. Halam gayet gülerek söyledi herkesin içinde ve herkes güldü devam ettirdi şakayı o günü her detayıyla hatırlıyorum mesela. Herkes aynı yemeği yerken lisede arkadaşlarımın gözü bende olurdu. Lisede takıma girmek istediğim için hocanın 15 dk karşımda gülmesi de var mesela. Bunlar çok kolay unutulmuyor maalesef
Bunlar senin utanacağın şeyler değil bunu yapanlar utansın etrafımızda böyle durumlara izin vermeyelim herkes haddini bilsin

Herkese merhaba. Estetik cerrah sayfalarından, alışveriş sitelerinden, makyaj malzemeleri nasıl kullanılır videolarından zar zor çıkıp bir kendime ne yapıyorsun diyebildim günler sonra.
Aşırı şişman, sürekli önünden yemek alınan, daha ilkokulda seni kimse almayacak böyle giderse denen bir evde resmen yemeğe sarılarak büyüdüm sürekli dalga geçildi, hala daha bir iki arkadaşım vardır hala yeni tanıştığım insanlarla çok rahat iletişim kuramam. Sonra biraz spor ve rejimle kendime geldim toparladım. Bu sırada yeni bir işe başladım ve hayatımın içine eden adamla tanıştım. İlk başlarda her şey olması gerekn gibi geliyordu ama sonraları başladı milletin saçını başını kıyaslamaya. Ben zaten kendimi hep eksik hissettim bu konuda sesimi çıkaramadım hiç. Sürekli yüz yüze baktığımız kızları övdükçe övdü sen kendine kadın mı diyorsun diye. Ben aç kaldım 36 bedene kadar düştüm bu sefer de yüzün kurbağaya benzedi senin, aşırı zayıfladın hastasın diye dalga geçmeye başladı. Zayıflayıp biraz özgüvenim yerine gelince millet için mi zayıfladın sen adamlara da bakarsın diye ruh hastası bir kıskançlık başladı. Arkadaşlarıyla tanıştırmadı 2 kelimeyi bir araya getiremiyorsun diyerek. Kavga ettik ortamdaki kızları övdü, onlar nasıl konuşuyor sen konuşamıyorsun fıstık gibiler sen haline bak, işte millet överdi o bana kıyafetlerine bak bilmem neler gibi giyiniyorsun derdi. Birlikte olduk ve ilk birlikteliğimdi çekingendim biraz, eski sevgilisini örnek vererek öff her şeyi ben yapıyorum kadın dediğin kıvrak olur dedi, vücudumda dalga geçmediği tek bir nokta yok sanırım. İnanılmaz kötü hissediyorum o zamanları hatırladıkça. Eski sevgilimi özledim öff ben o zaman seviyormuşum sana saygı duymuyorum dedi açık açık zaman geçirmiş. Aylardır ayrıyız ama ben bazı şeyleri aşıp devam edemiyorum. Burnumu yaptırdım zayıfladım ama benim sorunum dış görünüşüm değil farkındayım. Hala sürekli kıyafet alıyorum, onun hayvanlığı değil de benim sorunummuş gibi dert ediyorum her şeyi. Biriyle tanışırsam o da beğenmez diye düşünüyorum, zaten konuşamıyorum diye oysa o hariç birinden duymadım rahat olduğum ortamda hiç susmam. Evlensem vücudum kötü diyorum o beğenmedi diye.
İşin kötü tarafı her gün karşı karşıyayım ve övüp durduğu kadınların içine düşüyor aşırı mutlu, hiç olmadığı kadar rahat gözümün önünde ve ben kendimi kötü yetersiz hissediyorum. Ne yaptığının farkındayım ama çözüm bulamıyorum kendime.
bence mutlaka terapi alin, cocukluktan gelen yerlesmis dusunceleriniz var..

ayrica eski sevgiliniz cok cok cok kotu bir insanmis. gercekten seni seven deger veren merhametli birisi karsina cikinca o zaman bunlarin hicbirisini yasamayacaksin, insan her turlu sevildigini bilince kendi bedeniyle de barisiyor.

Erkek arkadaşınız içindeki ezikligi gizlemek ve bastırmak için saldirganlasmis.Bu tür insanlardan nezaket,empati beklemeyin.O kadar ezik ki sizinle kıyasladığı o güzel,bakımlı,prezantabl dediği kadinlara ancak uzaktan burnunu çekerek bakıyor.İltifat edip iki hoş söz söyleyerek egosunu tatmin etmeye çalışıyor.Çunku o da biliyor ki onlara ancak bu kadar yaklasabilir.Sizin gibi güzel,aklı başında,kendi ayakları üzerinde durabilen,ne istediğini bilen bir kadının onu sevebilmesi bile mucize onun için.Onun derdi kendisiyle sizinle değil emin olun.Boyle fıstık gibi bir kızı rüyasında bile göremez artık.Siz de bundan sonra yapılanları görmeyin,duymayın.Çunku yok sayılmak bir insana verilebilecek en güzel cezadır.Gercek sevgi böyle bir şey değil.Karsiniza bir gün gerçekten seven biri çıktığında bunu anlayacaksınız.Kendinize de ceza vermekten vazgeçin artık.Çunku siz kendinize bu kadar yüklenir,çirkin ve yetersiz olduğunuza inandirirsaniz karşınızdaki insanlara da aynı fırsatı vermiş olursunuz.

Gerçekten biri kalkıp bana bu adamı anlatsa saniyesinde kurtul bu ruh hastasından derdim ben de ama böylee kaldım başıma gelince. Sorunun onda olduğunu, normal olmayanın o olduğunu çok iyi biliyorum ama insan soruyor bir kendine acaba şuram böyle olmasaydı böyle mi olurdu diye, yani ben görünce soruyordum en azından. İnşallah sormayacağım zamanlar da gelecek
Vallahi ben de eskiden böyle düşünüyordum şimdi kurtuldum hunharca karbonhidrat tüketiyorum yanaklarım iyice şişti. Manikür ve ağdayı biraktım. Daha iyi de oldu kafamı saç makyaj tırnak vs. ile doldurmayıp derslerime çalısıyorum. Tek başina kalinca şimdi anladim meğer benim kafam çalısıyormus, meğer eski erkek arkadasim belirli formda kadinlari begense de onemli olan benim neyi begendigim, benim nasil rahat hissettigim. Fizigim daha kotu oldu ama ozguvenim yukseldi ki ben cok ozguvensiz biriydim hala da tam ozguvenliyim diyemeyecegim ama cabaliyorum iste.:KK59:

X