Saç Rengi ve Saç Boyama Keratin bakım üzerine boya yapılır mı?

Miniminimiine

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
3
2
26
Arkadaşlar merhaba. İki gün önce bio keratin brezilya fönü uyguladım saçlarıma ama öyle üç gün beklemedim 45 dk bekledikten sonra fön çekip yıkadım. Saçlarım ombreli ama beğenmiyorum koyu renge boyamayı düşünüyorum herhangi bir sorun olur mu keratinden dolayı boyanın tutmaması gibi?

Arkadaşlar merhaba. İki gün önce bio keratin brezilya fönü uyguladım saçlarıma ama öyle üç gün beklemedim 45 dk bekledikten sonra fön çekip yıkadım. Saçlarım ombreli ama beğenmiyorum koyu renge boyamayı düşünüyorum herhangi bir sorun olur mu keratinden dolayı boyanın tutmaması gibi?
Kuaför olarak cevap veriyorum Boyan tutar onda sıkıntı yok fakat Brezilya fönü kimyasalla karşılaşınca etkisini kaybeder boşuna yaptırmış olursun

Kuaför olarak cevap veriyorum Boyan tutar onda sıkıntı yok fakat Brezilya fönü kimyasalla karşılaşınca etkisini kaybeder boşuna yaptırmış olursun
Saçlarım 2 hafta önceki açma işleminden dolayı çok yıprandı ve saçım istediğim gibi olmadı hatta yandı uçları keratin bakımını o yüzden yaptırdım aslında biraz toparlasın saçımı diye haftaya da ablamın düğünü var bu şekilde görünmek istemiyorum acelemiz sebebi bundan :KK43: beni aydınlattığınız için çookk teşekkür ederiiim

X