Kilo derdi.

Valla bi tek anladığım şey sürekli gece gündüz homini gırtlak yedigi . Ama güzellikle diyetisyenin ilişkisini pek anlayamadım 🤔

Benim anladigim bir yil lokumla bir yil kisirla bir yil dolmayla beslendigi 😶🎃

Öglen yemekte butun ekmekten sandvic yedim. Hala güzelim. Napıcaz simdi 🤣

Benim anladigim bir yil lokumla bir yil kisirla bir yil dolmayla beslendigi 😶🎃

Öglen yemekte butun ekmekten sandvic yedim. Hala güzelim. Napıcaz simdi 🤣
bu diyet türü yeni mi çıktı?1 yıl sadece lokum 1 yıl sadece kısır yersem zayıflarmıyım yani emin misin? :rolleyes:

2013te diyet yaptim diyetisyenle devlet Hastanesi'nde 2015te lokum yiyordum sabah kısır yemeği yiyordum ideal kilomdaydim guzeldim 2016da dolma sabah yedim yine ideal kilomdaydim 2017 de çok yedim 2018 yılında saçımı kestirdim cirkinlesmistim yine yıllardır çok yiyorum diyetisyene gitsem güzelleşir miyim genellikle evdeyim?

Ben ne okudum kafasındayım şuan... 🤯🤯

2013te diyet yaptim diyetisyenle devlet Hastanesi'nde 2015te lokum yiyordum sabah kısır yemeği yiyordum ideal kilomdaydim guzeldim 2016da dolma sabah yedim yine ideal kilomdaydim 2017 de çok yedim 2018 yılında saçımı kestirdim cirkinlesmistim yine yıllardır çok yiyorum diyetisyene gitsem güzelleşir miyim genellikle evdeyim?
Kısırı nar ekşisiyle mi yedin

NE
2013te diyet yaptim diyetisyenle devlet Hastanesi'nde 2015te lokum yiyordum sabah kısır yemeği yiyordum ideal kilomdaydim guzeldim 2016da dolma sabah yedim yine ideal kilomdaydim 2017 de çok yedim 2018 yılında saçımı kestirdim cirkinlesmistim yine yıllardır çok yiyorum diyetisyene gitsem güzelleşir miyim genellikle eevde

Ne demişler bu lokumu ye bu boku bidaha yeme

Tabi ki güzelleşirsin . Ama sabah sabah kısırı, dolmayı nasıl canın istedi de yedin 🤔 ayrıca 2019-2020-2021 de ne yediğini bilmezsek nasıl yorum yapalım ?

X