kilo veremiyorum

xaqws

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2017
3
0
22
arkadaşlar toplu birisiyim ve aşırı derecede olan bir kilom yok fakat yinede belli kilo vermek istiyorum ama kendimi durduramıyorum mesela yaparım diyorum akşam yiyorum ayrıca okuduğum için geldiğimde yorgun oluyorum minibü derken eve geldiğimde hasta gibi olup az yediğimde ise baş ağrısı halsizlik yapıyor nasıl yapıcam ne yapıcam bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

Diyet topikleri var,oradan daha fazla yardım alırsınız.
ya çok şeye baktım kilo vermek için fakat benim sorunum aç kalamama ve gerçekten tamam dediğimde olmuyor yani herşeyi denedim ama yapamadım daha farklı ve etkili bişey istiyorum ama yinede sağol

ya çok şeye baktım kilo vermek için fakat benim sorunum aç kalamama ve gerçekten tamam dediğimde olmuyor yani herşeyi denedim ama yapamadım daha farklı ve etkili bişey istiyorum ama yinede sağol
İnsülin direncin yüksek olabilir canım. Bir diyetisyene git değerlerine baktır. Sana Uygun bir liste verir.

arkadaşlar toplu birisiyim ve aşırı derecede olan bir kilom yok fakat yinede belli kilo vermek istiyorum ama kendimi durduramıyorum mesela yaparım diyorum akşam yiyorum ayrıca okuduğum için geldiğimde yorgun oluyorum minibü derken eve geldiğimde hasta gibi olup az yediğimde ise baş ağrısı halsizlik yapıyor nasıl yapıcam ne yapıcam bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
İnsülin direncin vardır canım benimde bilinçsizce geçirdiğim yıllar oldu yemek sonrası tatlı krizleri aç kaldığımda baygınlığa kadar giden bi halsizlik vs kilo verme engelini aşmayı bölgesel zayıflamada buldum 9 ayda toplam 38 kilo verdim Mehmet Akgün ve bir beslenme uzmanıyla istediğim kiloya düştüm. Spashape aqualyx akupunktur tedavisi bana 28 kilo verdirdi sonra soğuk lipoliz ve diyet spor ile 10 kilo daha verdim

X