Kireçlenme için şifa arıyorum

Bendede vardı böbrek taşı, hemde hamilelikte, ben sirke ve limonlu ılık su içerek düşürdüm çok büyüktü ikiye bölündü öyle düştü, eski msjlarımda fotosu bile var😊 kireç eritmedede limon sirke çok iyi
bugün bol bol sirke sürüldü sırtıma benim için yeni bir sayfa başlıyor inşallah bundan sonra herşeyi değiştireceğim hayatımda
çok geçmiş olsun. keşke bilgim olsaydı yardımcı olabilseydim ama bu konuda bilgim yok. benim sadece sırt ağrılarım vardı reformer plates yapmıştım 20 seans almıştım ve çok iyi gelmişti ama o kaslarla ilgili tabi. yani ancak bunu söyleyebilirim :KK43: zor oluyordur ya çok üzüldüm inşallah en kısa zamanda şifa bulursunuz
çok sağolun ☺️ teşekkür ederim
Merhaba
Annemin kaç senedir geçmeyen berbat bi topuk ağrısı ve boyun fıtığı vardı. Balıkesir Susurluk’ta çamur kaplıcası olan şifa termal ötele gitti. Mucize gibi birşey ağrıları yok denecek şekilde bitti . Ben de orada diz ağrıları için gelen birçok kişi gördüm . Ağrılarının yok olduğunu, bir sene kadar rahat ettiklerini daha sonra tekrar geldiklerini söylediler . Tatil ya da eğlence için uygun bir yer değil konforlu değil. Ama tam bir derman kaynağı. Şifa termal otel
bu dediğiniz yer bana yakın sayılır bir araştırayım bakalım çok sağolun
Reishi mantarı çin de 2000 yıllık tarihi olan bir gıda.Ölümsüzlük mantarı olarak geçiyor .Bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve vücut hastalıkla daha güçlü mücadele edebiliyor.Şuan yurtdışında bir firma var oradan siparişle getirtiliyor.Roibos çayınında antioksidan özelliği var vücuttaki toksinleri atıyor.İkisini bir arada kullanınca tedavi edici etkisi artıyor.Eşimin bir arkadaşı iltihaplı romatizmayı bu ürünlerle atlattı .
Bugun hacamatla birlikte sülük yaptırdım bayağı rahatladı ağrılarım ..yeme içmeyi düzene kouacagim inşallah :)) çok sağolun hepiniz

Yazan oldu mu bilmiyorum ama yitik şifa nın izinde seviyelerle beslenme programı var Facebook ta görebilirsiniz bir inceleyin derim çünkü tüm rahatsızlıklarımız neredeyse beslenme şeklimiz yüzünden
Evet yazan oldu çok sağolun daha önce seviyelerini görmüştüm ama hiç başlamadım ama artık başlamayı düşünüyorum

Biraz olsun rahatladi hareketlerim bugün ☺️

bugün bol bol sirke sürüldü sırtıma benim için yeni bir sayfa başlıyor inşallah bundan sonra herşeyi değiştireceğim hayatımda
çok sağolun ☺ teşekkür ederim
bu dediğiniz yer bana yakın sayılır bir araştırayım bakalım çok sağolun

Bugun hacamatla birlikte sülük yaptırdım bayağı rahatladı ağrılarım ..yeme içmeyi düzene kouacagim inşallah :)) çok sağolun hepiniz
Çok mutlu oldum birazda olsa rahatladığınıza😊 Devam ederseniz hepten iyileşeceğinize eminim, çok çok geçmiş olsun Tekrardan 💕🌻

Merhaba, benim problemim kireçlenme değildi ancak fayda gördüğüm birinden bahsetmek isterim. Dizimde kemik iliği ödemi vardı ve Aydın ilinde yaşayan futbolcu masörü olan bir beyefendi tedavi etti beni. Çıkan dizimi yerine taktı ve dizlerimi bükebiliyorum, gün içinde aktif olmama rağmen artık hiç ağrı hissetmiyorum. Bu kişi Konya Selçuk Üniversitesi’nde de spor hekimlerine ders vermiş. Yanından ayrılırken kartını aldım ve kartta ‘kireçlenme’ ibaresi de var. Aydın’a gitme imkanınız varsa kişinin numarasını verebilirim. Röntgen ve MR görüntülerinizi gönderirsiniz kendisine yapabileceği bir şey varsa söyleyecektir size.

İlk sayfalardaki mesajlarınızı şimdi okudum kemik ve kıkırdak sağlığından bahsetmişsiniz. ’Artilane pro’ isimli bir destek ürünüçok iyi olduğunu duydum fakat bütçem şu dönem hiç mi hiç müsait olmadığından ben kullanamadım.

Aktarım bana öğütülmüş iğde, öğütülmüş bamya, kabak çekirdeği yağı ve ‘ardıç, kekik, nane, sarı kantaron’dan oluşan bir yağ karışımı verdi. İğde tozunu sabah iki kaşık yoğurda ekledim ve aç karna tükettim. Bamya tozu ve kabak çekirdeğini yağınıysa akşam aç karna iki kaşık yoğurda ekleyerek tükettim. Ardıçlı yağ karışımını da kemik iliği ödemi bulunan dizime sürüp streç filmle sardım. Aktarım bana bunların kemik dokusu için çok faydalı olduğunu söylemişti. Belki sizin için de faydalı olur. Kabak çekirdeği yağı çok faydalıymış bu arada ödemi tamamen atınca dahi tüketeceğim.

İlk sayfalardaki mesajlarınızı şimdi okudum kemik ve kıkırdak sağlığından bahsetmişsiniz. ’Artilane pro’ isimli bir destek ürünüçok iyi olduğunu duydum fakat bütçem şu dönem hiç mi hiç müsait olmadığından ben kullanamadım.

Aktarım bana öğütülmüş iğde, öğütülmüş bamya, kabak çekirdeği yağı ve ‘ardıç, kekik, nane, sarı kantaron’dan oluşan bir yağ karışımı verdi. İğde tozunu sabah iki kaşık yoğurda ekledim ve aç karna tükettim. Bamya tozu ve kabak çekirdeğini yağınıysa akşam aç karna iki kaşık yoğurda ekleyerek tükettim. Ardıçlı yağ karışımını da kemik iliği ödemi bulunan dizime sürüp streç filmle sardım. Aktarım bana bunların kemik dokusu için çok faydalı olduğunu söylemişti. Belki sizin için de faydalı olur. Kabak çekirdeği yağı çok faydalıymış bu arada ödemi tamamen atınca dahi tüketeceğim.
Masör işi biraz zor da bunlar yapılabilir :) bu saydiginiz bir çok şey faydalı diyr okumuştum ama şöyle net bir şekilde anlatan yok şu sekilde kulllanmak lazım diye :)
Çok teşekkür ederim msjinizi favorilere ekleyeceğim :)

Tam sebebi söylenmedi öyle iyi bir doktordu ki daha bana bişey söylemeden reçete doldurdu sekreteri ile :)

Benim sorularım üzerine cvp alabildim
ay bu doktorlar neden böyle ya. bazıları gerçekten herşeyi size söylüyor sormana gerek kalmadan bazıları da yani normal değiller ağzından lafı cımbızla alıyorsun. hatta sorduğunda ne soruyosun gibi bakıyolar :KK43:

bamya tohumu nasıl kullanılacak
Sabah aç karnına 5-10 adet arası tuketilecek
İstersen ılık suda yumuşatıp hem suyu içeceksin hem tohumları yiyeceksin

İstersen tohumları çıtır çıtır yiyip üzerine ılık su içeceksin :)
Ben böyle biliyorim

Sabah aç karnına 5-10 adet arası tuketilecek
İstersen ılık suda yumuşatıp hem suyu içeceksin hem tohumları yiyeceksin

İstersen tohumları çıtır çıtır yiyip üzerine ılık su içeceksin :)
Ben böyle biliyorim
teşekkür ederim. aslında öyle bir sorunum yok ama ilerisi için önlem adına ysapmak istiyorum

teşekkür ederim. aslında öyle bir sorunum yok ama ilerisi için önlem adına ysapmak istiyorum
Benim yaşadığım problemlerden dolayı duzenli olmasa da eşim de değiştirdi bazı şeyleri benimle birlikte faydalı şeyler tüketmeye çalışıyor

Burda arkadaşların bahsettikleri şeyleri araştırdım

Vücuda kolajen alimi kemik ılık ve kikirdaklar için çok faydaliymis

Kolajeni vücutta tutmak ve faydasını görmek için de günlük c vitaminin önemi buyukmmus

Yani eklem ağrıları kemik rahatsizligi bulunan kişilerin

Günlük c vitamini alması gerekiyormus bunun yanında kemik suları

Eti de kemikli şekilde ağır ağır ve yavaş pişirmek çok önemliymiş :))

Dana kuzu etini kemikli tercih etmekten baslayabiliriz mesela artık her gün bir limon içiyorum :))

Benim yaşadığım problemlerden dolayı duzenli olmasa da eşim de değiştirdi bazı şeyleri benimle birlikte faydalı şeyler tüketmeye çalışıyor

Burda arkadaşların bahsettikleri şeyleri araştırdım

Vücuda kolajen alimi kemik ılık ve kikirdaklar için çok faydaliymis

Kolajeni vücutta tutmak ve faydasını görmek için de günlük c vitaminin önemi buyukmmus

Yani eklem ağrıları kemik rahatsizligi bulunan kişilerin

Günlük c vitamini alması gerekiyormus bunun yanında kemik suları

Eti de kemikli şekilde ağır ağır ve yavaş pişirmek çok önemliymiş :))

Dana kuzu etini kemikli tercih etmekten baslayabiliriz mesela artık her gün bir limon içiyorum :))
ay evet kimilerini yapıyorum bunların. mesela kolojen için iayak pişiriyorum çocuğuma da veriyorum neferet edişyor ama mecbur içecek :)c vitamini almıyorum ama meyve yiyoruz ailece. kolojenin tutulması için c vitaminin gerektiğini bilmiyordum. teşekkürler canım

ay evet kimilerini yapıyorum bunların. mesela kolojen için iayak pişiriyorum çocuğuma da veriyorum neferet edişyor ama mecbur içecek :)c vitamini almıyorum ama meyve yiyoruz ailece. kolojenin tutulması için c vitaminin gerektiğini bilmiyordum. teşekkürler canım
Geçen gün Osman Müftüoğlu uzun uzun anlattı sanırım ntv de

Ben bundan ziyade prp yaptirmayi da düşünüyorum ama bunun için önce bir prof e muayene olmam lazım çünkü genel konuştu devlet Hastanesi'nde ki doktorlar iyice tam noktayı öğrenip yaptırmam lazım sanırım prp işlemini teşekkür ederim yine de 🤗
Biz anneme yaptrdk amA hic faydasini gormedi.ayni sizin şikayetleriniz gibi. Şu anda hala devam ediyo

X