Kireçlenme için şifa arıyorum

Biz anneme yaptrdk amA hic faydasini gormedi.ayni sizin şikayetleriniz gibi. Şu anda hala devam ediyo
Himm peki alternatif tıp pa yönelmedi mi hiç çünkü araştırdığım kadarıyla ilk aşamada (kireçlenme) tıbbın yaptığı sadece ağrıları hafifletmek ve çeşitli egzersizler 🤷🏼‍♀️

yarım limonu bir çay bardağının yarısından yarım parmak eksik zeytinyağına :) ya da kahve yanı su bardakları var ya ufaklarından oda zeytin yağı ölçüsü olabilir :)
Bardakta Bir parmak zeyntinyagi na yarım limon da olur sanırım :)) teşekkürler

Bende de ankilozan var sanırım. Eğer ankilozansa bende epey arastırma yaptım. Romatizmal hastalıklarda bir genden sözediliyor. Bu gene sahipsen ki bu kan testi ike belli oluyırmus Olay şu bağırsak floran bozulmussa orda yaşayan bir bakteri var adını tam hatırlamıyorum şu an ama gluten bu bakterinşn sevdiği bir şey. Bağısıklık sistemin tam algılayamıyor kendi hücresini düşman hücre gibi görüyor yani kendi kendisiyle savasıyor bi nevi. Ve orda ağrıya neden oluyor o yüzden zaten normal ağrı kesicilerin yeterli olmadığı zamanlarda bir iğne tedavisi yapılıyor ki bu tedavi de bağısıklığı baskılayıcı bir tedavi hatta covidden dolayı bu iğneleri olan bircok kişi ara verdi kronik bir hastalık oldugu için covid uyarılarında belirtiken rahatsızlıklar aradında araştır mutlaka. Neler iyi gelmiş dersen glutensşz beslenme ve egzersiz gerçi iyilelesme yok bu rahatsızlıkta sadece kontol altında tutulma ilerlememesi gaye

Bende de ankilozan var sanırım. Eğer ankilozansa bende epey arastırma yaptım. Romatizmal hastalıklarda bir genden sözediliyor. Bu gene sahipsen ki bu kan testi ike belli oluyırmus Olay şu bağırsak floran bozulmussa orda yaşayan bir bakteri var adını tam hatırlamıyorum şu an ama gluten bu bakterinşn sevdiği bir şey. Bağısıklık sistemin tam algılayamıyor kendi hücresini düşman hücre gibi görüyor yani kendi kendisiyle savasıyor bi nevi. Ve orda ağrıya neden oluyor o yüzden zaten normal ağrı kesicilerin yeterli olmadığı zamanlarda bir iğne tedavisi yapılıyor ki bu tedavi de bağısıklığı baskılayıcı bir tedavi hatta covidden dolayı bu iğneleri olan bircok kişi ara verdi kronik bir hastalık oldugu için covid uyarılarında belirtiken rahatsızlıklar aradında araştır mutlaka. Neler iyi gelmiş dersen glutensşz beslenme ve egzersiz gerçi iyilelesme yok bu rahatsızlıkta sadece kontol altında tutulma ilerlememesi gaye
Burda da yazıldı öyleymiş çok teşekkür ederim paylaşım için

3 senedir ağrı cekiyordum

7 yıl oncesi iltihaplı romatizma hastası oldgumu öğrenmiştim ..sırt ağrılarımi da buna bağlamıştı doktorum ..b

Bu yil farklı doktor tercihi ile sırtta kireçlenme olduğunu öğrendim

Çevrenizde kireçlenme için neler yapıyorlar fayda gören var mı acaba

Yardım edin lütfen hayat kalitesi diye bişey kaalmado

Sürekli yorgun ve ağrıları olan biri oldum 😔

Ek :
17 temmuz 17:30 da hacamatla birlikte sülük tedavisi yaptırdım

Bundan sonra her kahvaltıda biber yiyeceğim

Ve kahvaltı öncesi bamya tohumu gelişmeleri yazarım ..hepiniz çok sağolun ☺
Herkesten Allah razı olsun .
Annemde var dizlerinde. Biz kendisine sarı kantaron yagı ilr masaj yapıyoruz günde iki defa . Cok rahatladığını ve agrilarinin azaldigini soyluyor

Annemde var dizlerinde. Biz kendisine sarı kantaron yagı ilr masaj yapıyoruz günde iki defa . Cok rahatladığını ve agrilarinin azaldigini soyluyor
Kantaron yağı bin bir derde deva

Hep aliyordim bu yıl kendim yaptım insallaj bende fayda görürüm :dua: çok geçmiş olsun

Doktor anneme yürüyüs onerdi. Fakat ağrı başlayana kadar dedi. Yani ağrı bir cesit alarm gibi önemli bir durma noktasi. Başka kullanan varsa onlar da görüşlerini yazabilirler dedigim gibi sarı kantaron yağının çok faydası oldu. Size de öneririm. Acil şifalar diliyorum .

X