Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kırık saç

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Saçlarım aşırı ince telli. Kuaförler bebek saçı der. Ben de en iyi bakım kesim diye 3-4 ayda bir kestiririm saçlarımı. En son kestirdiğim dönemden 1,5 ay geçti ama o incecik saç tellerimin uçlarının 3 ayrı parçaya bölündüğünü farkettiğimden beri uçlarını inceliyorum sürekli makasla kesiyorum.
Ben neredeyse her gün duş almaya ve ince telli olmasına bağlıyorum.
Varsa bi öneriniz alırım :)
Her gün saçınızı yıkamayın. Saçı bu kadar yıkamak doğru değil.

bebek saçları kalınlaştırmak için saf keratin yükleyeceksin.benimki de bebek arabanın camını bile açmam azıcık rüzgarda birbirine giriyor.netten saf keratin diye araştırın.
Benim saçım aşırı ince telli :) bu kadar incesini görmemişsinizdir. Tabi böyle olunca da hacimli durmuyor. Ve çok çabuk yağlanıyor. Ben de neredeyse her gün duş alıyorum. Ama haftanın 4 günü duş, 3 günü kuru şampuan da oluyor. Sosyalleşmeme bağlı. Duş almadan çıkamıyorum.
Keratin yüklemesini çok duydum. Düğün sonrası deneyeyim

Benim saçım aşırı ince telli :) bu kadar incesini görmemişsinizdir. Tabi böyle olunca da hacimli durmuyor. Ve çok çabuk yağlanıyor. Ben de neredeyse her gün duş alıyorum. Ama haftanın 4 günü duş, 3 günü kuru şampuan da oluyor. Sosyalleşmeme bağlı. Duş almadan çıkamıyorum.
Keratin yüklemesini çok duydum. Düğün sonrası deneyeyim
Hacim veren şampuanları denediniz mi? Onlar saçı biraz kurutuyor o şekilde volüm veriyor. Ben kuru saçlıyım diye kazık gibi yapmıştı saçımı belki sizde ise yarar.

benim de kaşınıyordu dipleri.urban care nin dökülme karşıtı toniğini kullandım 2 kutu.banyo sonrası saç ıslakken fıs fıs diplerine sadece sıkıyordum.bir de banyo sonrası saç uçlarına mutlaka serum ya da saç köpüğü uygularım.milk shake inki mesela pasta gibi kokuyor bayılıyorumm.kendi halinde kurutunca da yıpranmıyor.ama kuruyana kadar hiç ellemiyorum.yoksa kötü duruyor
Yiyesim geliyor o beyaz renkli kopuguuu🤩

Yeğenimin öyleydi ablam bir yağ karışımıyla bakım yapıyordu şimdi kolum kadar oluyor örünce 😂 ama bu saatte soramam 🙄

Bize kuzenim alıyor. Bir sorayım nerden alıyor yarın hatırlatırsan bana. Ben pek kullanmıyorum da annem ablam falan bayılıyor.
Öğrendikten sonra bana da söyler misin? Benim de saçımda sorun var, saçla alakalı başka tavsiye varsa onları da bilmek isterim. Yarın hatirlatabilirim de ben unutma durumuna karşın :)

Bende konu saç olmuşken sorayim keratin bakımı kıvırcık saçı acar mi? geçen pazar yaptırdım belirgin bukleler vardı s dalgaya döndü sac sakinledi yumuşadı güzel ama kendini çok bıraktı.geçici mıdır? Fon çekip üstünden çok hafif ve kısa süreli press geçti

Bende konu saç olmuşken sorayim keratin bakımı kıvırcık saçı acar mi? geçen pazar yaptırdım belirgin bukleler vardı s dalgaya döndü sac sakinledi yumuşadı güzel ama kendini çok bıraktı.geçici mıdır? Fon çekip üstünden çok hafif ve kısa süreli press geçti
kıvırcık saça işlem uzun sürer.defalarca preslemesi lazım.sonra hiç toka vs takmadan 2 gün yıkanmayacak en az.kuaföre 2 gün sonunda tekrar gidip kontrol düzleştirmesi yaptırılıyor yeniden presleniyor .kullandığı ürünün kalitesi de önemli tabii.

X