Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kırık saç

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kıvırcık saça işlem uzun sürer.defalarca preslemesi lazım.sonra hiç toka vs takmadan 2 gün yıkanmayacak en az.kuaföre 2 gün sonunda tekrar gidip kontrol düzleştirmesi yaptırılıyor yeniden presleniyor .kullandığı ürünün kalitesi de önemli tabii.
Native base keratin bakımı yaptırdım da düzleştirmek için değildi amac,20 dk bekledi üstüne fon ve cok kabaca press yaptı tutam tutam almadı aslında 2 gün yıkamadım. Yumuşaklığı nemi çok güzel oldu da nedense sık bukleler kendini bıraktı biraz, geçicidir inşallah.native base en iyisiymiş heralde

Native base keratin bakımı yaptırdım da düzleştirmek için değildi amac,20 dk bekledi üstüne fon ve cok kabaca press yaptı tutam tutam almadı aslında 2 gün yıkamadım. Yumuşaklığı nemi çok güzel oldu da nedense sık bukleler kendini bıraktı biraz, geçicidir inşallah.native base en iyisiymiş heralde
iyi marka kullanmış aslında.tuzsuz şampuan ve saç kremi kullanıyorsun değil mi?yoksa çabucak bozulur

iyi marka kullanmış aslında.tuzsuz şampuan ve saç kremi kullanıyorsun değil mi?yoksa çabucak bozulur
Yok önce tuzsuz şampuanla yıkadı da devamında kullan demedi. Ben eskiden davines,bonacure,sülfatsız vs şampuanlar kullandım da son yıllarda urban care alıyorum hatta şuan kıvırcık saç özel şampuanı ve kremi. Benim sorum su aslında saçım düzlersin diye yapmadım güzel de bakım oldu kuruluğu gitti falan ama buklelerin eski haline dönmesini isiyorum bu mümkün değil mi? Bakımın etkisi ömürlük değildir neticede

Yok önce tuzsuz şampuanla yıkadı da devamında kullan demedi. Ben eskiden davines,bonacure,sülfatsız vs şampuanlar kullandım da son yıllarda urban care alıyorum hatta şuan kıvırcık saç özel şampuanı ve kremi. Benim sorum su aslında saçım düzlersin diye yapmadım güzel de bakım oldu kuruluğu gitti falan ama buklelerin eski haline dönmesini isiyorum bu mümkün değil mi? Bakımın etkisi ömürlük değildir neticede
yok en fazla 1 2 aya gidiyor etkisi ama parlak değil mi şu an?ben de parlak olmuştu eskiye göre.sülfatsız şampuan olmazsa keratin hemen bozuluyor.denize girince de bozulur.6 ay gider demişlerdi 2 kere yaptırdım 1 .5 ay gitti ben de

yok en fazla 1 2 aya gidiyor etkisi ama parlak değil mi şu an?ben de parlak olmuştu eskiye göre.sülfatsız şampuan olmazsa keratin hemen bozuluyor.denize girince de bozulur.6 ay gider demişlerdi 2 kere yaptırdım 1 .5 ay gitti ben de
Ay çok güzel tabi 🤩 böyle sağlıklı duruyor belli yani bisiler yapıldığı,benim saç çok ve yoğun 350 tl idi 150 yaptı kampanya vardı yeni yerine geçtiği için. Var mi önerin uygun makul fiyatlı bi marka? Dediğim ürünleri şuan 3 çocukla alamam 🤣🙊

liquid saf keratin yükleyeceğim ben.çocukların elastik ya saçları öyle olsun istiyorum 30 yaşından sonra gidiyor o elastikiyet saçlardan ne yaparsan yap.

Ay çok güzel tabi 🤩 böyle sağlıklı duruyor belli yani bisiler yapıldığı,benim saç çok ve yoğun 350 tl idi 150 yaptı kampanya vardı yeni yerine geçtiği için. Var mi önerin uygun makul fiyatlı bi marka? Dediğim ürünleri şuan 3 çocukla alamam 🤣🙊
150 ye gayet iyiymiş.sitede arkadaş devamlı yaptırıyor saçı sarı olduğu için o çok memnun 200 civarı demişti.ben de para ayarlayıp saf keratin yükleyeceğim.pandemi başında yüklemiştim güzel olmuştu o intense markaydı.bu sefer diğer markayı tercih edeceğim

liquid saf keratin yükleyeceğim ben.çocukların elastik ya saçları öyle olsun istiyorum 30 yaşından sonra gidiyor o elastikiyet saçlardan ne yaparsan yap.
O nasıl bisi? Kendin mi yapacaksın bana kalıcı düzlük olmayan bakım lazım çünkü buklelerim çok ideal ve kıvırcık kullanımı da seviyorum çok güzel ürünler şekillendirici kullandım şimdiye kadar saça ve cilde bende meraklısıyım:))
Haircare markasından 'da memnundum bak

O nasıl bisi? Kendin mi yapacaksın bana kalıcı düzlük olmayan bakım lazım çünkü buklelerim çok ideal ve kıvırcık kullanımı da seviyorum çok güzel ürünler şekillendirici kullandım şimdiye kadar saça ve cilde bende meraklısıyım:))
Haircare markasından 'da memnundum bak
evet kendin yapıyorsun.nette araştır bulursun hemen.haircare eskiden kullanmıştım memnun kalmıştım.davinesler iyi ama on ada artık bütçem yetmiyor almıyorum

evet kendin yapıyorsun.nette araştır bulursun hemen.haircare eskiden kullanmıştım memnun kalmıştım.davinesler iyi ama on ada artık bütçem yetmiyor almıyorum
Aynen bi araştırayım şuan ne kullanıyorsun şampuan ?

aa ciddi mi?benim en sevdiğim kuruyemiş siirt fıstığıdır.yabani fıstık bu mu başka bir şey mi?
Bıttım siirt fıstığının yabanisi işte. Kendine özgü bir tadı var. Ben çok severim. Kırması içini çıkarması biraz zor ama aleti de var sanırım.

6566EDA3-236A-4CC9-9A9C-7DDE1B9C6D37.jpeg

Bu bıttım kabuğu soyulmuş tuzlanıp kavrulmuş. Fıstık gibi kabuğunu kırıp içini yiyorsun.

15EA5DCA-196A-43F8-A6AD-10C65E2762F1.jpeg

Bu da gizven ya da bilinen adıyla menengiç. Bıttımın küçüğü. Bu dış kabuğuyla yeniyor ama tadı keskindir. Alışkın olmayan çok sevmeyebilir. Ben bunu da seviyorum.

Siirt ürünleri tanıtımı yaptım resmen 😂

Arkadaşlar;

1 çay bardağı zeytin yağı
1 çay bardağı hindistan cevizi yağı
1 yemek kaşığı susam yağı
1 baş sarımsak
Birkaç dal taze kekik

Bunları bir kavanozda karıştırıp karanlık bir yerde ya da etrafını sarıp 15 gün bekletecekmişsiniz. Sonra haftada en az bir kez yağ kısmından alıp saça süreceksiniz, streç ya da bone takıp en az iki saat bekleteceksiniz. Yağı bittikçe üzerine yağlardan ekleyebilirmişsiniz.

Bıttım sabunu için de şuradan alabilirmişsiniz;

İşim var şimdi etiketleyemedim hepinizi. Görersiniz umarım.

Arkadaşlar;

1 baş sarımsak
Birkaç dal taze kekik

Bunları bir kavanozda karıştırıp karanlık bir yerde ya da etrafını sarıp 15 gün bekletecekmişsiniz. Sonra haftada en az bir kez yağ kısmından alıp saça süreceksiniz, streç ya da bone takıp en az iki saat bekleteceksiniz. Yağı bittikçe üzerine yağlardan ekleyebilirmişsiniz.

Bu ilk tarif mi saç dökülmesi için yoksa ince telli saç için mi? Herhangi bir yan etkisi olur mu acaba 🙄 Ben de maalesef hem dökülme var hem ince telli hem çok zayıf. Bu arada teşekkür ederim.
WOMAN WOMAN siz sormustunuz birde sanirim. Belki görmezsiniz diye etiketledim.

Bu ilk tarif mi saç dökülmesi için yoksa ince telli saç için mi? Herhangi bir yan etkisi olur mu acaba 🙄 Ben de maalesef hem dökülme var hem ince telli hem çok zayıf. Bu arada teşekkür ederim.
İnce telli saç için bu.

Dökülme için sabunu deneyebilirsin.

Cok tesekkurler evet ben sormustum 🥰

Arkadaşlar;

1 baş sarımsak
Birkaç dal taze kekik

Sabunu ne kadar sıklıkla kullanmamız gerektigi vs önemli mi? Umarım işe yarar bunları bir deneyeyim.
Sıklığını bilmiyorum da sabunu kullanırken şampuan saç kremi falan kullanmaman gerekiyor. Geçiş süreci çok sancılı ilk başta silikon bağımlısı saçların keçe gibi oluyor. Bikaç hafta iğrenç saçlarla geziyorsun. Sonra acayip güzelleşiyor. Ama o sürece katlanmak benim için çok zor. Saçların düzse daha kolay olur. Benim kıvırcıklar çok fena olmuştu.

X