Kırmızı elbisenin altında hangi renk ayakkabı yakışır?

Sevimsizpamukseker

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
269
-5
23
Bu elbise abimin düğünü için çok mu basit duruyor düğün salonunda olmayacak
Geçen sefer nişanda annemin istediğini giydim bu sefer nişanlımın istediğini giyeceğim de nişanlım bu elbiseyi beğendi bende beğendim sizce düğünde böyle elbise giyilir mi?
Şahsen biraz değişik geldi her bir başka bir şey deyince
76F3F7BD-C6E6-4FED-998C-069B6A8A312D.png
F6F3D2F8-E5A6-4F32-8DEA-F21AF5B80EF1.png

Bu elbise abinin düğünü için basit kaçar. Daha gösterişli bir şey alın imkanınız varsa. Bunlar benim babamın arkadaşının kızları. Ablalarının düğününde böyle giyinmişlerdi. Somon rengi benim favorim 👍🏻
Kırmızı elbise giyecekseniz altına da kırmızı ayakkabı alabilirsiniz. Ben abiyelerde takım seviyorum.

Eklentiler

• 5082919E-AB6A-4775-A725-D85ED5DA3B36.jpeg
    5082919E-AB6A-4775-A725-D85ED5DA3B36.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 175
Bu elbise abinin düğünü için basit kaçar. Daha gösterişli bir şey alın imkanınız varsa. Bunlar benim babamın arkadaşının kızları. Ablalarının düğününde böyle giyinmişlerdi. Somon rengi benim favorim 👍🏻
Kırmızı elbise giyecekseniz altına da kırmızı ayakkabı alabilirsiniz. Ben abiyelerde takım seviyorum.
Bu nedir ya saçına sim atan gorumceler gibi
Gelinle mi yarışıyor, rüküş

Ben süslü abiyeler sevmem bence olur güzel bir saç makyajla ayakkabıyla gayet yeterli kalır. Teninizle uyumlu ten rengi,gold,gümüş,veya yukarıda önerilen taşlı model olabilir. Takılarınızı da ona göre seçersiniz.

Bu nedir ya saçına sim atan gorumceler gibi
Gelinle mi yarışıyor, rüküş
Benim bildiğim düğünde gelinden başkası beyaz giyinmez 🤷🏻‍♀️
Ablasının gelinliği kuyruklu, çok güzeldi. Gecenin yıldızı tabii ki ablasıydı. 👰🏻‍♀️

Eklentiler

• 0C107A75-7028-4140-975B-BFA3AFDB2D79.jpeg
    0C107A75-7028-4140-975B-BFA3AFDB2D79.jpeg
    517,2 KB · Görüntüleme: 153
Benim bildiğim düğünde gelinden başkası beyaz giyinmez 🤷🏻‍♀️
Ablasının gelinliği kuyruklu, çok güzeldi. Gecenin yıldızı tabii ki ablasıydı. 👰🏻‍♀️
Elbisenin üst kısmı çok zarif hoş ama alt kısmı çok abartılı olmuş kendi nişan veya kinasinda tercih edebilirdi ama abla abi düğününde çok olmuyor gerçi bizim kültürümüzde gelinin kızkardeşi biraz abartıyor ama 😬

Cok hoş cok zarif elbise. Kirmizi ayakkabı guzel olur. Ayni renk olursa ayakkabi boyunuz da daha uzun gözükür. Kirmizi siyah yapmayin sakın :)

X