Kişisel bakımı ve inceliği öğretebilir miyim ?

bu davranışlar ona yol açtı, öncesinde hiç bu duruma girmemiştim. 5 sefer unutması komik, birincide unut tamam ama diş fırçası bu en önemli şeylerden biri ki sevgilinin yanına geliyorsan
5 kere unutuyorsa almak istememiştir malesef.. sizin sormak nereden aklınıza geldi koku vs mi

yani inanın şunu düşündüm herhalde normali bu, erkekler bizim gibi ağdaya lazere gitmiyor sonuçta herhalde böyle olması gerekiyor.
Kil tüy temizliği bizimle özdeşmiş ya.Bi tanidiğa böyle dedim aman ne var onda da var bendede var hiç rahatsiz olmuyoruz demişti ben şok aklima geldi konuyu okuyunca😂😂😂

yani inanın şunu düşündüm herhalde normali bu, erkekler bizim gibi ağdaya lazere gitmiyor sonuçta herhalde böyle olması gerekiyor.
İnanın öyle olması gerekmiyor. Niye kadınlara kitlemişler bu kıl tüy mevzusunu anlamıyorum. Uzun tüy iki cinstede çirkin görünür ve koku yapar. Her bölge için geçerli!

Normali bu değil tabi ki :olamaz: erkek arkadaşınız özensiz ve hatta pis ne yazik ki.

Zor valla bu yaştan sonra. Küçük değil ki her şeyi gösterip öğretesiniz. Aklı başında adam akıl edemiyorsa bunları. Hediye konusunda da ne biliyim ne kadar yoğun olursa olsun insan sevdiği insanın doğum günü olunca unutulmaz ya.

Kil tüy temizliği bizimle özdeşmiş ya.Bi tanidiğa böyle dedim aman ne var onda da var bendede var hiç rahatsiz olmuyoruz demişti ben şok aklima geldi konuyu okuyunca😂😂😂
İnanın öyle olması gerekmiyor. Niye kadınlara kitlemişler bu kıl tüy mevzusunu anlamıyorum. Uzun tüy iki cinstede çirkin görünür ve koku yapar. Her bölge için geçerli!
işte bunu açık açık söylemek ne kadar doğru olur kırıcı geliyor biri bana dese oturup ağlarım herhalde

gördüm tabiki görmez miyim, erkek arkadaşıma dışarıdan baksanız düzgün alımlı mis biridir ama böyle olacağını hiç tahmin etmemiştim.
Aranızda nasıl bir yakınlaşma var bilmiyorum ama yeri gelecek birbirinizin en içini göreceksiniz. Ve bu her zaman hazırlıklı ve duş sonrası olmayacak.
Böyle durumlar olabilir ama zaten uzaktan bir ilişki yaşarken planlı buluşup görüşürken böyle özensiz olması ilerisi için durum daha vahim dedirtiyor.

Ay bu yokda istediği kadar parfum sıksın yıkansın erkek bide bu işeyip çekiyorlar nasil kokar :kusmuk:diş fırcalamaya girmiyorum kahve sigara ağzı mis gibi kokurdur eminim :deli:
valla ben o kadar kahve sigara yapsam lağıma döner ama onunki öyle değil alışmış herhalde, evde fırçalıyor ofiste de fırçaladığını söylüyor ama

Aranızda nasıl bir yakınlaşma var bilmiyorum ama yeri gelecek birbirinizin en içini göreceksiniz. Ve bu her zaman hazırlıklı ve duş sonrası olmayacak.
Böyle durumlar olabilir ama zaten uzaktan bir ilişki yaşarken planlı buluşup görüşürken böyle özensiz olması ilerisi için durum daha vahim dedirtiyor.
çok haklısınız düşündüren durum bu, şimdi belli planlı ama adam temiz pamuk gelmiyor yanıma, 2 gün kalacak ve tek boxerla geldi bu asla normal değil asla.

işte bunu açık açık söylemek ne kadar doğru olur kırıcı geliyor biri bana dese oturup ağlarım herhalde
Sorunda bu zaten. Siz hem kendinize hemde partnerinize saygınızdan dolayı belliki buna dikkat edecek birisiniz. Öz saygısı bile olmayan bir adamdan daha iyisini hak ettiğiniz kesin. Siz kırmaktan korkuyorsunuz ama o size saygı duyup temizliğini bile yapmıyor.

Evlendikten sonra oluyor ya ben başka türlü rahat edemem ayak üstü olayları başka tabi de cıks yani karsındakine saygısı olacak insanın

ben de tam bildiğimi söyleyemem tabiki ama ister istemez insanın önceki yaşantıları aklına geliyor onlar olmasa böyle düşünmezdim ama tam olarak mutlu olur muyum eşiğindeyim :KK43:
dimi bence de öyle, yanıma gelirken çok özenli olması gerekiyor ben kat kat özeniyorum o gelecek diye.
Valla bence insan sağ sol için değil en başta kendine olan saygısından dikkat etmeli. Çevremde sadece dişlerinin görünen kısmını fırçalayan insanlar gördüm sen düşün 😁 ama öğretemezsin bu insan iki gün sonra yediği kabı da pislediği yeri de temizlemez. Grmital bölgelere hiç girmiyim evlilikte kendi kurtlanır üstüne bir de yanındakine hastalık bulaştırır

X