Kıskanç elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu cok guzel en olgun davranıs aslında keske herkesin siniri bu kadar saglam olsa
ben evlılıgımın 2. yılında bu sakinliğe erıstım once bende kafaya takıyordum nıye oyle dedı nıye boyle dedı dıye
sımdı aaammaaan dıyorum umursamayınca hayat ne kolaymıs meger :)

ıste mesele burdan kaynaklanıyor , dedıgım gıbı bır hassas nokta var o kelıme konuda gecınce yetıyor ne anlamda soylendıgıne bakılmıyor .

Siz maaşallah dünyanın iyi insanı diğerleri tü kaka.
Hala kendinizi övmeye devam ediyorsunuz.
Bence bı doktora görünün.

Siz çok iyisiniz eltiniz çocuğu olmamış sizi kıskanan bı kadın...
Kadının çocuğunun olmamasını belirtmeniz den belli sizin nasıl bı insan olduğunuz.

Çok zevklisiniz, çok şanslılar çok bilmemneler maaşallah liste uzayıp gider.

Sizin gibileri kadınlar kulübü sayesinde çok iyi tanıdık.
Teşekkür kadınlar kulübü...

darısı basıma

Sende onu çocuğu olmayışından mı vuruyorsun? Herkesin kendi evi ister boya yapar, ister çiçek koyar.

Çocuk kısmının konuyla ilgisi yok.
Diğer arkadaşların aksine ben size hak veriyorum.bayağı kıskanıyor.herşey tesadüf olamaz çünkü benim başında da var.bence çiçek almıştım.eltim camının önüne çiçek almak istedi ki 10 yıldır çiçekle alakası yok.her nedense ben alınca ilgisi ortaya çıktı.ben de hep farklı renge boyarım duvarları.neden hep aynı renge bakayım dedim veeee "bu benim rengim,hep bu renge boyayacağım"diyen kadın birden başka renklere boyadı.hatta çocuklarımız bile yarış halinde.
Haklısın hemde sonuna kadar.bu daha başlangıç

Benim de söylemek istediklerim bu zaten. Mesela alt komsum çiçeklere çok düşkün ondan görüp özendim. Ben de 1 tane dikeyim dedim. Bana çiçek hediyesi ile geldi. Hiç kıskandığımı düşünmedi

Benim de söylemek istediklerim bu zaten. Mesela alt komsum çiçeklere çok düşkün ondan görüp özendim. Ben de 1 tane dikeyim dedim. Bana çiçek hediyesi ile geldi. Hiç kıskandığımı düşünmedi
bunun sızle alakası var
komsunuza gıdıp bana bırsey deyınde bakın nasıl gurultu yaparım demıyorsunuzdur :) senın evının boyası cok kotu benımkı daha kalıtelı guzel oldu demıyorsunuzdur :) sevgıyle baktıgınız ıcın kıskandıgınızı dusunmemıstır
bırılerı de bana bunu nerden aldın derse hemen soylerım hatta ındırıme gırerse haber verırım
ama ayyy bu ne cırkın deyıp kendısıne aynısını alıp sonra da benımkı daha guzel oldu senın evıne yakısmamıs derse bu ne kıskanc yahu derım :)

sızın mevzu bambaskadır yanı ''sız gercekten kıskanc olmadıgınızdan ''kıskanc oldugunuzu dusunmemıslerdır

Çocuğu olmamış diye kötü niyetli söylediğini düşünmüyorum. Sadece genel bir bilgi vermişsiniz ama gerekli, ama gereksiz... insanlar tanımadan etmeden sadece bir kelimeyle nasıl da niyetin ne olduğunu hemen çözüpte taşlayabiliyorlar şaşırıyorum bazen. Böyle bazı duyar kasanların çok ince düşünceli olduklarınıda düşünmüyorum. Eğer öyle olsalardı, acaba günah mı alıyorum, ben mi yanlış anladım, belkide öyle demek istememiştir diye biraz da olsa akıllarına gelirdi ilk başta bence ve korkarlardı laf söylerken. Bir insanı hemen yaftalamak, iftira atmak kolay bir iş değil çünkü.
Konu sahibi, zaten yeterince mesafe koymuşsunuz. Böyle devam edin. Bahane bulun, görüşmeyin fazla. Hala daha laflarıyla sizi rahatsız etmeye görüşmeye çalışıyorsa rahatsızlığınızı uygun bir dille dile getirebilirsiniz.

Çocuğunun olmamış olması ne alaka onu anlayamadım. Birbirinizden elektrik almamış olabilirsiniz, iyi niyetli bir insan olmayabilir. Bunun çocuğunun olmaması ile ilgili bağlantısını çözemedim. Siz de iyi niyetli değilsiniz.

bu zamana kadar bunca gerginlikler yaşanıyor hep görüyoruz okuyoruz buralardan, hala ne cesaret ikna oluyorsunuz aynı yerde yaşamaya yahu. ne cesaret. bi kere ben her gün görüşme selamlaşma zorunluluğuna bile gelemez, gerilirdim. muhakkak bir şeye takılıcaktır herkes. fazla muhabbet tez ayrılık bunu unutmayın.

ayrıca kadın tek bişey yazıp durum bilgisi vermiş. kötü niyetli de olmuş, vicdansız da. hanımlar başka şeyin birikmişliğini masum insanlardan çıkarmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…