Kiskanc miyim normal mi

Ay hala kur yaptığı diyorsunuz ya 😂 He evet metroda "abaza" bir genç kız kütüphaneden dönerken olağanüstü yakışıklı kocaniza o kadar karşı koyamamış ki size rağmen kur yapmış, asılmış, yürümüş, koşmuş..Inna sabirin Inna sabirinnn ...
Ne güzel yorum konu sahibi sende oz guveni olmayan birisisin. İnsanlar selam verir , alır , gülümser birbirlerine . Bende o kızın yerinde olsam yardımcı olurdum . Çok ayıp yaptığınız. Konu sahibi Kiskanmak nedir yahu.

Tck 125 hakaret suçu, nitelikli hali 125/4
Yok idam Aqgsgsgsgsgsg
Hakaret suçunun maddi unsurlarından biri mağdur manevi unsuru ise kişinin onur ve şerefinin zarar görmesi.
Sen şu an anonim bir profil olduğun için onur ve şerefin zarar görmüyor. Çünkü mağdur sıfatına haiz değilsin.
Dolayısıyla suçun maddi ve manevi unsuru olmadığı için suçun varlığı gerçekleşmemiştir. Tak takipsizlik

Gercek avukatsaniz ve alanı biliyorsanız bundan çok daha fazlasını bilmeniz gerekir. O kadar bu nasıl olur diyeceğiniz davalar oluyor ki şaşırıp kalıyorsunuz... özellikle kadın erkek ilişkileri konusunda
Hiç olmuyor öyle şeyler valla kadın ve erkek arasında ne olabilir çok farklı zaten ? ya aldatıyorlar ya yaralıyorlar ya öldürüyorlar yüz yıllardır neyine şaşıralım.

Bundan yıllar yıllar önce ben konudaki kız gibi gencecik kızken yolda yürüyorum. Yürürken de gayri ihtiyari etrafa bakarsınız ya düz karşıya baktım karşıdan da 40 yaşlarında göbekli ülkücü bıyıklı orta boylu klasik iç Anadolu erkeği ve karısı geliyor. Yani dönüp bakacağım bir tip asla değil normal yürürken milisaniyelik baktım işte ikisini de. Yanındaki Kezban karısı hemen triplendi.
Sesli bir şekilde bu kız sana niye baktı dedi ve kenardaki esnaflar da duydu ya sabır dedim yürüdüm o zamanlar naif bi kızım.
Sonra yediremedim gittim arkalarından hanımefendi bakar mısınız dedim döndüler ben sizin kocanıza bakmadım dedim. Şok oldu hiç beklemiyordu. İnsanlara böyle çirkin iftira atamazsınız diye devam ettim kocası da mahçup oldu kadına sinirlendi rezil ettin beni diye kadın zaten hiç beklemiyordu defolup gittiler bir şey diyemeden. Z Hep aklıma gelir bu olay sizle de paylaşmak istedim 😃 teşekkür ederim

Gerçekten çok garipsiniz birilerine hakaret edip ozguvensizsin kıskançsın gibi yorumlarda aşağılamaya çalışıp birbirinize arka çıkıyorsunuz nwjwdbjdbjz velev ki ozguvensiz ve kıskancım zararı yine kendime değil mi ? Bir de birbirinize arka çıkmanız böyle saçma bir konuda çok komik. Başkalarını aşağılamaya devam ettiğiniz ve bundan haz duyduğunuz günlere devam. Yüz kişiyle tartışmak yerine yapmam gereken önemli işlerim var ben cevabımı aldim:KK66:

Kizlar selam, bugün esimle metroda ayakta durarak yolculuk yapıyorduk. Yediğimiz yemeğin tuzlu olduğundan falan bahsettik sonra esim çok susadım dedi bende off bendee dedim. Sonrasında arkamızda duran yasitimiz genç bir kız bize dönerek esime yonelip pardon susadım mi dediniz bende acilmamis su var falan dedi eşimde bana bakarak yok vs dedi bende tasdikleyip hayir teşekkürler dedim sonra kız eşime zaten fazla aldım kütüphaneden geliyorum çantam çok ağır onun için vs dedi bizde tamam teşekkürler diyip önümüze döndük bu durum bana çok saçma geldi hem hep eşime yönelik konuşması hem gereksiz detaylar vermesi vs. Sizce normal mi ?
Çok susadım diyen birine, yanımda açılmamış şu varsa ben de teklif ederim. İnsanlık halidir

Ay hala kur yaptığı diyorsunuz ya 😂 He evet metroda "abaza" bir genç kız kütüphaneden dönerken olağanüstü yakışıklı kocaniza o kadar karşı koyamamış ki size rağmen kur yapmış, asılmış, yürümüş, koşmuş..Inna sabirin Inna sabirinnn ...

Maalesef böyle şeyler genelde türkiyede yaşanıyor. Hollandada yaşıyorum ve böyle şeyler çok normal. Çünkü erkek kadın ayırmadan insan olarak görüp yardımcı olmaya çalışıyorlar. Eğer öncelikle konu sahibi susadım deseydi eminim ona uzatırdı kız.
Gerçekten bazen şaşırıyorum. Sanki her yerde bütün kızlar bunların sevgilisi kocası için tetikte🤦🏻‍♀️

Son düzenleme:
Gerçekten çok garipsiniz birilerine hakaret edip ozguvensizsin kıskançsın gibi yorumlarda aşağılamaya çalışıp birbirinize arka çıkıyorsunuz nwjwdbjdbjz velev ki ozguvensiz ve kıskancım zararı yine kendime değil mi ? Bir de birbirinize arka çıkmanız böyle saçma bir konuda çok komik. Başkalarını aşağılamaya devam ettiğiniz ve bundan haz duyduğunuz günlere devam. Yüz kişiyle tartışmak yerine yapmam gereken önemli işlerim var ben cevabımı aldim:KK66:
O zaman niye konu açıyorsun ? Anormalsin işte.

X