Kiskanc miyim normal mi

Yo ben kadına kötü niyetli demedim ki, zaten adama kur yapması falan o durumda çok mantıksız, aklıma en son gelen şey olur. Ama bu ülkede durduk yere samuray kılıcıyla insan öldürüyorlar bu kadar her şeye pozitif yaklaşmak bana garip geliyor
Bakın istisnai durumları kapsam dışı tutarak yazıyorum..Ama genel olarak yorumlar da fazla negatif..Ben de yanımda su, ıslak mendil, kağıt mendil vb birşey varsa ve etrafımda ihtiyaç duyan biri varsa çıkartır uzatırım belki de o yüzden hiç olumsuz bakamadım.

Benim yapacağım bir davranış hiç bir artniyetle yaptığını düşünmüyorum. Birinin susadığını duysam yanımda kapalı şu varsa veririm. Ayrıca sizin gibi çiftler de çok rahatsız edici. Sonrasında davranışınız belli oluyor ve öyle sinir oluyorum ki. İnsanların iyi niyetini kocanıza yavşamak olarak düşünmeniz beni aşırı irite ediyor. Çok şükür kimsenin kocasına kalmadık böyle böyle bir kaç güler yüz gösteren iyi niyetli insanı da yok etmeye devam 👍

Gerçekten kimseye iyilik yapmamalıyım herhalde demek ki sırf yardımcı olmak için yaptığım şeylerin altında buzağa arayan insanlar da olabilirmiş. Kız gayet insani bir tavır sergilemiş. Tam benim yapabileceğim bir hareket çünkü kendimi iyiliğe adamış bir enayiyim herhalde 😂😂

Benim de yanımda açılmamış su olsa ve birisi konuşsa ben de yanımda su var derim yüzde yüz bu.
Neyse ki aynı fikirde olduğum insanlar da var, konudaki çoğu yorum ters yönde

Şahit olduğumuz olaylar karşısında güveniniz kırılmış olabilir ama herkes de kötü değil ya..
Yok tabii ki değildir ya tüm insanlar kötü diyemeyecek kadar iyi insan tanıyorum. Ama ben tanıyıp güvenmeyi tercih eden taraftayım kişisel hayatımda da, ondan bana absürt geldi mesela. Ben 4.katta otururken balkon kitlemeden uyuyamayan insandım biri tırmanırsa diye, benim şahsi güvensizliğim demek 😅

Ben toplu taşimada paketli birşey yiyorsam genelde karşımda oturana teklif ediyorum.
Almanlarin coğu alıyor. Almayan gülümsüyor ve genelde kisa bir smalltalk oluşuyor.

Millet niye çantasinda zehirli su gezdirip birine kakalasin? Nasil fantazi bunlar?
Depremde kimlerin elinden ne sular alıp içtik, organlarımız yerinde👀 Bilmiyorum bana da fazla geldi tepkiler.

Konu sahibi zaten acaba kotu niyetli midir diye bile dusunmemis direkt kiskancliga baglamis...

Ilacli su ihtimali diyenlere yaziyorum...Kizcagizdaki de nasil bir kotu niyete hazirlik ki yaninda surekli ilacli su tasiyip susadim diyenlere veriyor...Eee sonra hadi adam icti sakkadanak dustu bayildi metroda, yaninda esi de var onca insan da var...Kiz napacak, adami sirtladigi gibi organ mafyasina dogru yol mu alacak?

Neyse gelelim senin kiskancligina...Kari koca ikiniz de iticisiniz bence..Kocam da kocam evimin diregi, gozumun bebegi diye metroda video cekseydiniz sonrasinda kizin onunde tapusu bende deseydin

Kizlar selam, bugün esimle metroda ayakta durarak yolculuk yapıyorduk. Yediğimiz yemeğin tuzlu olduğundan falan bahsettik sonra esim çok susadım dedi bende off bendee dedim. Sonrasında arkamızda duran yasitimiz genç bir kız bize dönerek esime yonelip pardon susadım mi dediniz bende acilmamis su var falan dedi eşimde bana bakarak yok vs dedi bende tasdikleyip hayir teşekkürler dedim sonra kız eşime zaten fazla aldım kütüphaneden geliyorum çantam çok ağır onun için vs dedi bizde tamam teşekkürler diyip önümüze döndük bu durum bana çok saçma geldi hem hep eşime yönelik konuşması hem gereksiz detaylar vermesi vs. Sizce normal mi ?
Bende olsam aynen kız gibi davranırım. Susayan bir ÇİFTE su vermiş. Siz varken cilveleşip, kur yapmazlar sanırım.

Ilacli su ihtimali diyenlere yaziyorum...Kizcagizdaki de nasil bir kotu niyete hazirlik ki yaninda surekli ilacli su tasiyip susadim diyenlere veriyor...Eee sonra hadi adam icti sakkadanak dustu bayildi metroda, yaninda esi de var onca insan da var...Kiz napacak, adami sirtladigi gibi organ mafyasina dogru yol mu alacak?
Şu kısma çok güldüm çünkü aynı şeyleri düşünmüştüm. Komplo teorileri de bir yere kadar ya🥲 kötü niyetli olsa metro gibi kalabalık bir ortamda nasıl alıp götürecek adamı.

Az önce hesabıma girdiğimde farklı farklı hesaplar tarafından konuda yazdığım şeylere diss atıldığını gördüm, herkesin koordineli bir biçimde yapmayacağı düşünürse aynı saatler içerisinde bilinçli bir hareket. Herkesin eleştirisine cevap veremem ve vermem de .Ancak burada sırf kıskanç olduğum için ki olsam bile bu eşime yönelik bir hareket, alaycı tavırlar ve hakaretvari içeriklerle verilen cevaplar, aynı şekilde belli mesajlara atılan dissler var. Yolda gördüğü susayan bir insana su veren fedakar hanımlarımızın sırf kıskanç olduğu için başka bir kadına yaptığı zorbalığı anlamlandıramıyorum.Yaşadığım bir kaygıyı paylaşmak ve böyle yorumlar almak üzücü bir durum. Hepimizin aşırılıkları, toksik özellikleri ve hoşlanmadığımız halleri vardır. Umarım karşımızdakine hakaret etmek ve eleştirmek yerine anlamaya çalışırız.

Az önce hesabıma girdiğimde farklı farklı hesaplar tarafından konuda yazdığım şeylere diss atıldığını gördüm, herkesin koordineli bir biçimde yapmayacağı düşünürse aynı saatler içerisinde bilinçli bir hareket. Herkesin eleştirisine cevap veremem ve vermem de .Ancak burada sırf kıskanç olduğum için ki olsam bile bu eşime yönelik bir hareket, alaycı tavırlar ve hakaretvari içeriklerle verilen cevaplar, aynı şekilde belli mesajlara atılan dissler var. Yolda gördüğü susayan bir insana su veren fedakar hanımlarımızın sırf kıskanç olduğu için başka bir kadına yaptığı zorbalığı anlamlandıramıyorum.Yaşadığım bir kaygıyı paylaşmak ve böyle yorumlar almak üzücü bir durum. Hepimizin aşırılıkları, toksik özellikleri ve hoşlanmadığımız halleri vardır. Umarım karşımızdakine hakaret etmek ve eleştirmek yerine anlamaya çalışırız.

Alaycı tavırlar demişsiniz ama sizinde verdiğiniz cevaplar ortada, birazda gidişatı siz belirlemişsiniz..

Son cümlenize katılıyorum, konunuza yapılan yorumları farklı bi bakış açısı olarak alabilir ve anlamaya çalışabilirdiniz...

Başlığa istinaden verilen cevaplar bile germiş sizi

önce bana kötü davranana bende öyle davranırım moduyla yaklaştım ancak sonrasında bunun mantıklı olmadığını ve bana yakışmadığını düşündüm, ki hakaret vs etmemişim

Ya sizde o kızın yerinde olsanız yardımcı olmazmıssiniz . Medeni insanlar selam verir , gülümser nasılsınız der bunlardandami kiskancaksiniz

Az önce hesabıma girdiğimde farklı farklı hesaplar tarafından konuda yazdığım şeylere diss atıldığını gördüm, herkesin koordineli bir biçimde yapmayacağı düşünürse aynı saatler içerisinde bilinçli bir hareket.
hanımefendi şaka yapıyorsunuz değil mi? :olamaz:

hani burası bir forum ve açılan konular sitede bulunan üyeler tarafından aynı zamanda-anda görüntülenebiliyor ya? :işsiz:

sitede online olup konunuzu okuyan üyeler yorumlarınıza ifade bırakıyor, çoğunluk da söylemlerinize katılmadığı için beğenmedim bırakmış, aslında mesele çok basit değil mi? yani kimsenin sizin için organize olduğu yok zira bizler için bir sekmeden ibaretsiniz, kapatınca siz de kayboluyorsunuz, kendinizi bu kadar önemsemeyiniz.

ha size hakaret edenler olduysa, bu konuda haklısınız evet. yorumun altında bulunan şikayet et butonundan raporlayabilirsiniz .

Ben tuhaf bulmadım.
Otobüste birinin birşeye ihtiyacı olduğunu görsem bende varsa teklif ederim.
Muhtemelen art niyetsiz teklif etti sizde yok diyince utanıp bahane buldu ağır çanta felan diye.
Belli ki tepkileriyle utandırmışlar kızı, kızcağız da açıklama yapma gereği duymuş.

Yaptığınız şeyler çok tatlı hele de hamile kadına olan :) hayir aynı yastaydik ve kütüphaneler tez doktora çalışmaları için de kullanılıyor. Kur yaptığını düşündüren şey ikimiz varken ve susadigimizi ifade etmişken sadece ona yönelik konusmasiydi
Ay hala kur yaptığı diyorsunuz ya 😂 He evet metroda "abaza" bir genç kız kütüphaneden dönerken olağanüstü yakışıklı kocaniza o kadar karşı koyamamış ki size rağmen kur yapmış, asılmış, yürümüş, koşmuş..Inna sabirin Inna sabirinnn ...

X