Kıskançlık krizine girdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz yorumları okuduğunuza emin misiniz ? kız arabayı yoldan çevirip zorla ön koltuğa mu oturmuş ? kocası kabul etmiş, kapısında beklemiş vs . neden adama yorum yapmıyorsunuz hiç , kız başının çaresine baksın demesi gereken konu sahibinin eşi ama dememiş niye bilmem 😬
[/QUOT eşide rahatsız olmuş ki bidaha götürmemiş okudum yorumları. Kuzen ricası ile bırakmış almış kıramadığı biri belli kız oyuzden beklemiş olabilir. Kız on koltuğa oturunca rahatsız olmuş demekki üslubunca arkaya geç diye de dememiş enterasan yani adamdaki de 😂

İlla erkeğe çamur atacaz yani? Adam sert karakterli değilse o anda kırmak istememiştir. Bütün erkekler namussuz değil hanımlar. Eşine düzgünce anlatmış olayı zaten. Neden illa erkeğe kusur bulmaya çalışayım ki. Hanımefendiye göre de zaten eşi masum. İlla içine kurt atınca mı rahatlicaz?

Yani gizli bir hattı olması kızın, ikinci bir telefonu olması ve sanki eşim ona her dakika ulaşmak isteyecek gibi ikinci numarasını vermeye çalışması. Arabaya eşimin ailesinden biri olmasına rağmen ön koltuğa çivi çakması.
Kızın iki telefonu var heralde, belki birinin şarjı biter yolda kalırım diye şeetmiştir.

Kız bildiğin kş...r mübarek. İlla evli erkekle olacak yuva yıkacak,ağzının ortasına çakıp bırakıcan terbiyesize bak! Allahım affet böyle tipleride analar doğuruyor ya ayar oluyorum. Engelleyin bu yüzsüzü bence başka yerlerden de çıkar bu yırtık kız.
Ne çirkin bi yorum bu böyle. Adınıza utandım resmen. Kız hakkında hiçbi bilginiz yokken itham ettiğiniz şeylere bakın.

Ne çirkin bi yorum bu böyle. Adınıza utandım resmen. Kız hakkında hiçbi bilginiz yokken itham ettiğiniz şeylere bakın.
Yataktamı basmalıydı? Israrla evli erkeğe 2 hattınıda vermeye çalışan kız iyi kızmı? Uzak dursunlar evli erkeklerden. Neden hadlerini bilmiyorlar?

İlla erkeğe çamur atacaz yani? Adam sert karakterli değilse o anda kırmak istememiştir. Bütün erkekler namussuz değil hanımlar. Eşine düzgünce anlatmış olayı zaten. Neden illa erkeğe kusur bulmaya çalışayım ki. Hanımefendiye göre de zaten eşi masum. İlla içine kurt atınca mı rahatlicaz?

Erkek namussuz değil ama kadın sizin üslubunuza göre k...r öyle mi? İlla kadına çamur atmakta bir sakınca görmüyorsunuz ama? Evli erkekler rehberinizdeyken tedirgin olduğunuza göre her an birine başka gözle bakma ihtimaliniz mi var? Bundan mı çekiniyorsunuz? Bütün herkes sizin gibi paranoyak mı sanıyorsunuz veya? Sırf adamın rehberinde isminiz var diye bir kadının rahatsız olmasını nasıl normal karşılayabiliyorsunuz ne oluyor yani orda adınız olunca? Bütün yuvalar için potansiyel bir tehlike misiniz?

Arkadaşlar merhaba,
Normalde içimde çözmeye çalışırım ama üç gündür cidden kendini bilmez bir kızın yüzünden uykularım kaçtı. Eşimin arkadaşının kuzeni geçici olarak onların şirkette çalışıyormuş. Arkadaşının işi çıktığı için bu kızı alıp bırakmasını rica etmiş arkadaşı eşim de kabul etmiş. Hadi bu kısma kadar eyvallah ki bundan da hoşlanmadım neyse eşime numarasını da vermiş arkadaşı eşim sabah aramış kız açmamış telefonu. Sonra açmış falan neyse kız ikinci telefonunu çıkarmış eşime numarasını vermiş arabaya binince, o telefonum kapalı oluyor da beni buradan arayabilirsin gibi. Bu arada eşime sonuna kadar güveniyorum çünkü bunları o anlatıyor. Sonra eşim akşam bırakmadı erken çıkmış eve geldi. Akşam yemek yedik oturuyoruz, arıyor beni alacak mısın yarın sabah diye. Eşim de benim işim var başkası da alabilir dedi sonra bana haber verirsin o zaman diyor. Neyse kız iki telefonuna da eşimin numarasını da eklemiş profil resimlerinden farkettim. Buna inanılmaz sinirlendim. Olay eşim değil bu arada evli bi adama böyle imada bulunup gizli saklı ikinci numarasını vermeye çalışanlar. Yoksa eşim, işten eve evden işe. Telefonuna çoğu zaman bakmaz bile. Biri bir şey desin anlatır, bir şey olsun anlatır. Sizce ben ne yapmalıyım, eşim numarasını falan sildi bu arada bi daha alıp bırakmayacağım sonuçta lazım olmayacak diye.

Bu arada belirteyim kuzeni kızın tek bir numarasını veriyor, kız sonra arabaya biner binmez ikinci bir telefonu daha varmış bunun numarasını veriyor. Bu telefonuma hep bakıyorum gibisinden.

Bu arada bu ay covid çıktığından beri ilk defa korunmayı bıraktık, gerçi korunmasak da olmuyordu ama neyse bata 6 gün kaldı ve onun gerginliği de var üstümde.
Yanlış bi tabir kullandım sinirle onu düzelttim. Yanlış anlayan arkadaşlar olduysa da özür dilerim. Burada şimdiye kadar kimseye tek bir yorumda bulunmadım, hatalıysam da özür dilerim. İnanın normalde böyle bir insan da değilim. Sadece 4 aydır yoğun bi psikolojik yük altındayım. Herkesin geçmişte ne salakmışım da böyle düşünmüşüm, yapmışım dediği an kesin vardır. Buraya yazmamın tek sebebi de gerçekten başka bakış açısına ihtiyaç duymam. Sağlıklı olmadığını düşündüğüm düşüncelerin yerine sizin önereceğiniz şeyleri düşünmekti. Kimseyi aşağılamak falan değil kıskançlık krizine girdim dedim sadece. Umarım hepiniz hep böyle sağlıklı düşünürsünüz.

Ben olsam "eşimi enayi gibi kullanıyorlar" krizine girerdim.

Kiskançlık için tlf kaydetme yeter şart değil.

Hic tanimadigi birini , evden eve nakliye icin kullanmak terbiyesizlik.

Hasta insan, düşkün yaşlı, acil durum vs vs olmadam dıdısının dıdısıni alsa arabamla ozel servis yapmam, yapan adama da kendini kullandirttigi icin fena kizarim.

Yani gizli bir hattı olması kızın, ikinci bir telefonu olması ve sanki eşim ona her dakika ulaşmak isteyecek gibi ikinci numarasını vermeye çalışması. Arabaya eşimin ailesinden biri olmasına rağmen ön koltuğa çivi çakması.
Sen iyi misin ya ulaşamamış diye sürekli kullandığını vermiş korkma eşine meraklı değil gencecik kızlar iyi ki bir iyilik yapacaksınız off

Erkek namussuz değil ama kadın sizin üslubunuza göre k...r öyle mi? İlla kadına çamur atmakta bir sakınca görmüyorsunuz ama? Evli erkekler rehberinizdeyken tedirgin olduğunuza göre her an birine başka gözle bakma ihtimaliniz mi var? Bundan mı çekiniyorsunuz? Bütün herkes sizin gibi paranoyak mı sanıyorsunuz veya? Sırf adamın rehberinde isminiz var diye bir kadının rahatsız olmasını nasıl normal karşılayabiliyorsunuz ne oluyor yani orda adınız olunca? Bütün yuvalar için potansiyel bir tehlike misiniz?
Herkes kendine düşen sorumluluğu bilecek. Neden birilerinin aklında soru işareti olayım? Siz çok pembe bir dünyada yaşıyorsunuz sanırım güzel rüyalar.

Yataktamı basmalıydı? Israrla evli erkeğe 2 hattınıda vermeye çalışan kız iyi kızmı? Uzak dursunlar evli erkeklerden. Neden hadlerini bilmiyorlar?

😱😱😱😱

Şakaysa komik diil, gerçekse hiç diil bu lafınız

Tlf numarası verince hamile kalan filan bi tanidiginiz filan mi var ?🤣🤣🤣

Mahkemede babalık davasi açarlarsa savunma "bu kiz bu atama tlf numarasini vermisti, hem de 2sini de, cocuk bu adamdan!" 🤣🤣🤣

Hayır şey çok saçma hadi erkeğe çamur atmayıp kızı b.klayalim da konu sahibinin kocası her görenin dibinin düştüğü, iki hatlı kızların görür görmez vurulduğu parçasına yapışıp yedek numarasını verdiği yasyakışıklı biri mi ki kızın yaptığında hemen art niyet arayıp yuva yıktırıyoruz. Eğer öyleyse eve kilitleyip cama balkona da salmasın aman haaa bu zilli kadınlar çok fena evli falan demezler alimallah. Yav işte kızın kuzeni 3 günlük bırak demiş, kabul edilmiş kız da kolay haberleşmek istemiş ilk günden kızı yuva yıkan n.rospu ilan edecek ne yaşadınız

Kızın kuzeni ilk numarasını vermiş adama ve rica etmiş. Yok deseymiş madem niye kabul etmiş? Belki de kuzenin verdiği özel numarasıydı kız iş hattını verdi adama ayıp olmasın diye? Niye hep en olumsuz tarafından bakıyorsunuz? 3 gün sürecek geçici bir işmiş ve işe gitmek dışında tek bir şey bile konuşmamışlar. Ayrıca baş başa da gitmiyorlarmış. O kadar kişinin içinde 3 gün göreceği kızdan etkilenecek adamı zaten eve hapsedin valla ne zaman kimden etkileneceği hiç belli olmaz.

Herkes kendine düşen sorumluluğu bilecek. Neden birilerinin aklında soru işareti olayım? Siz çok pembe bir dünyada yaşıyorsunuz sanırım güzel rüyalar.

O birilerinin sorunu beni hiç ilgilendirmez. Karı koca arasında vardır sorumluluk, ömrümde yüzünü görmediğim bir kadına karşı sorumluluğum yok. Kimsenin niyetini okumakla uğraşamam. Kaldı ki bahsettiğiniz şey sadece arabaya binmek. Bendem rahatsızsa karı koca aralarında çözmeli. Güzel bir evliliğim var çok şükür, bütün kadınların kocamın peşinde olduğunu düşünecek kadar pembe rüya görmüyorum.

Olamaz kiviriyorsun çünkü şu an .
Alt tarafı bir kere bırakmış neyi huzursuz edecek .
Erkek arkadaşına hesap odetmesinden size ne ?
Yuh onuda mi yazmış sanane arkadaşım hesap ödetmesinden sana neee benimkilerde ödüyor ayrıca sadakat sözü veren senin kocan kız kuyruk sallasın eşin adam olsun senin bende çok adama kuyruk salladım adam olsalardı bakmasalardı 😏

Şurada sorsam kaç kişinin 2.telefonu var diye bence çok az çıkar çıkmaz belkide .Demekki ne işler karıştırıyorsa artık .
Benim 20 tane var her erkeğe ayrı numaramı veririm hepsiyle yatarım karısından ayırırım gizli işler yaparım... aynen duymak istediğiniz sözler bunlar dimi

Yuh onuda mi yazmış sanane arkadaşım hesap ödetmesinden sana neee benimkilerde ödüyor ayrıca sadakat sözü veren senin kocan kız kuyruk sallasın eşin adam olsun senin bende çok adama kuyruk salladım adam olsalardı bakmasalardı 😏
Evet bakmasalardı, evli adamın yatağında yatıp kalkıp sonra eşine biz kocanla seviştik diye mesaj atan birinden başka nasıl bir cevap beklenirdi ki. Senin hiç suçun yok tüm suç o şrfsz kocada. Bunu yazdım diye ben ceza alırım da sen kalırsın daha bu sitede , sebebini anlayamadığım bir şekilde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X