Kısmetsular 🧚‍♀️

Hiç bir şey yapmadılar ki? İnsanlar kimin varoş kimin normal olduğunu gördü sadece. Cansel zaten hep böyleydi. Tuğçe'nin elenip geri gelmesi,üstüne birde ilişki yapması onu küllerinden doğdurdu. Elif'te aynı şekilde. İyi ki Sedat'la ilk başta beraber olmamışlar. Hem Elif kendine geldi hem de evdekilerin gerçek yüzleri ortaya çıktı. Sadece isterdim ki Sedat biraz sürünsün.
Yorumlara biri şey yazmış, ben şeydanın lezbiyen oldugunu elif ve Cansele aşık olduğu için onlara bulasip iliskilerini bozmaya çalıştığına ikna oldum:KK70: bende ikna oldum bu yorumdan sonra.

Valla dışarıda yasanan kaos evin içindekinden daha fazla:KK70: bölümde full erhan yaren kavgası izlemekten ve rotinda bilek bitecek mi bitmeyecek mi ona bakmaktan sıkıldım. Zeyd Sedat hakkında birşeyler açıklayacakmış canlı yayında heyecanla onu bekliyorum ben:KK70:

Valla dışarıda yasanan kaos evin içindekinden daha fazla:KK70: bölümde full erhan yaren kavgası izlemekten ve rotinda bilek bitecek mi bitmeyecek mi ona bakmaktan sıkıldım. Zeyd Sedat hakkında birşeyler açıklayacakmış canlı yayında heyecanla onu bekliyorum ben:KK70:
Zeyd sal artık şu programı elendin elendin:olamaz:

Batuhanın fan toplantısı yapmak için yayınladığı videoyu gördünüzmü :kusmuk: :skandal:

X