Kitap biti

ozy34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
115
54
Ya o değilde eskiden köyde kasabada şehirde mahallede illaki birçoğumuz sokakta yere Çimen’e oturmuştur.ozamanlar böcek yokmuymuş ki korkmazmışım.Şimdi bırak Çimen çayırı evde parke üzerine el süremiyoruz,banyo yaparken bile tiksinti.arkadaş bu nedir yani Koskoca insanım hala yenemedim tiksintimi.yakın zamanda gümüş böceği benim banyodan çıktı temizliği bile zor yapıyorum.Allah hepimize yardım etsin
Ben polis kızıyım lojmanlar da hep kalorifer böceği olurdu annem hiç korkmazdı pat küt öldürürdü amaç mücadele etmezdi bitmesi için hala da öyledir hiç takıntı haline getirmez börtü böceği. Bizim korku tiksinme ozmanlardan kalma diye düşünüyorum çocukluktan.

budami

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2020
73
68
31
Ben polis kızıyım lojmanlar da hep kalorifer böceği olurdu annem hiç korkmazdı pat küt öldürürdü amaç mücadele etmezdi bitmesi için hala da öyledir hiç takıntı haline getirmez börtü böceği. Bizim korku tiksinme ozmanlardan kalma diye düşünüyorum çocukluktan.
Kesinlikle katılıyorum umarım kurtuluruz önce bu korkudan sonra da böceklerden

ozy34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
115
54
Askorbik asit yada asetik asit sıkın dedi bir ilaçlama şirketi. Şimdi askorbik asit sıkcam. Geçen yaptığım karışımdan da sürücem. Bişiler duyan işe yarayan lütfen paylaşsın. Birde vileda ile silmek de ne bilim çocuklar var. Dip köşe sıkıyorum. Umarım sabrın sonu selamet olur
Merhaba askorbik asit denediniz mi Erkan şamcı da satıyor sitesinde

yapamadimbenonu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
33
8
Birde nasıl kullandınız sulandırarak falan mı hiç duymamıştım ben açıkçası
Yok ben su falan katmadım içine. Zaten su gibi. Böcek ilacı niyetine sıkın dedi herhalde ilaçlama şirketi. Ama İstanbul da olan varsa A1 ilaçlama ilhami bey le bi görüşün bence. Adam diğer ilaçlama şirketlerine göre daha profesyonel ve sorun çözücü. Hemen ilaçlayıp çözelim mantığında değil.birde şunu farkettim ki hiçbir ilaçlama firması ve ilaç satıcısı bu böceği tanımıyor.

yapamadimbenonu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
33
8
Bermuda dan sonra 1 aydan fazla oldu ilk kez dün gece banyoda gördüm yavru. Ama en etkili ilaç sanki bermuda oldu bugüne kadar. Onu da 3 kere ilaçladım artık etkisi olmaz herhalde. Ben yatak odası kaynaklı düşündüm ama yok demek ki banyoda da varmış. Peki çok mu sizde?

ozy34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
115
54
Bermuda dan sonra 1 aydan fazla oldu ilk kez dün gece banyoda gördüm yavru. Ama en etkili ilaç sanki bermuda oldu bugüne kadar. Onu da 3 kere ilaçladım artık etkisi olmaz herhalde. Ben yatak odası kaynaklı düşündüm ama yok demek ki banyoda da varmış. Peki çok mu sizde?
A1 ilaçlamadaki kimyager Rıdvan dedi ki her yeni ilaç diğer ilacın direnç oluşumunu bitiriyor yani 3 kez aynı ilaç sonra farklı ilaç sonra yine aynı ilacı kullanabiliyoruz siz de öyle deneyin

ozy34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
115
54
Bir de kitap biti ilaçlamada sisleme şartmış ama ben yaptıramam közüm var 5 yaşında, mutfak ve banyo benim çıkış noktaları. Sisleme yapıldığın da ilacın değmediği yer kalmıyor ama bizler yaparken atlıyoruz galiba.

yapamadimbenonu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
33
8
Bir de kitap biti ilaçlamada sisleme şartmış ama ben yaptıramam közüm var 5 yaşında, mutfak ve banyo benim çıkış noktaları. Sisleme yapıldığın da ilacın değmediği yer kalmıyor ama bizler yaparken atlıyoruz galiba.
Asla tavsiye etmem ilk yaptırdığım sisleme idi evet azaldı ama bitmedi eve giren böcekler öldü bu arkadaşlar devam etti. Ama baya çokmuş azalttı ama yükü çok ağır sonrasında temizliği falan.