Kitap biti

Hamam bocegi kadar direnclimidir bu bocek bilmiyorum ama yeni tasindigim evde ki hamam boceklerinden bayer maxforce platin ile kisa surede kurtuldum cok sukurrr. Arastirmanizi tavsiye ederim. En cok nerde goruyorsaniz ufacik suruyosunuz. Benim bebeklerim var diye olabildigince kiya koselere surdum kokusuz ve temizleme derdi yok cok pratik ve kesin cozum oldu

Teşekkürler uygulama yaptım jel ilaç ile epeydir görmüyorum bende hamam böceğinde kesin sonuç almıştım bu ilaçla ama buna nasıl etki eder bilmiyorum

Merhabalar, bu böcekten maalesef bende muzdaribim. Yeni taşıdığım su basması oldu ve sonra evde tuvalet ve banyolarda fayans değişikliği yaptık. Ondan sonra çıktı sanırım. Sisleme diyorlar onla ilaçlama yapıldı arkasından görünce bu sefer normal ilaçlama yapıldı ve hala görünüyor kothrine denedim. Diatomik toprak denedim. Son olarak tarım ilacı satılan yerden alfa ve icon marka ilaç aldım karıştırın sıkın dedi. Onu da yaptım ama hala çok olmasada görüyorum. Ve ben banyo dolapları ayna kenarı derzler koridor da süpürgelik üzerinde ve bi arada yatak odasında soyunma odasının önünde ve ebeveyn banyo sunun önünde gördüm. İlaçlamacılar tam bilmiyor.ezbere konuşup duruyorlar. Ama bilgili bir ilaçlamacı evinizde bir yerde kesin nem vardır dedi nem ölçer aldım nem yok gibi. Lokal bi yerde vardır dedi onu bulun dedi ama bulamıyorum firma da çok ilgili ve bilgili ama İstanbul da. Şüphelendiğim yerlerde nem ölçtüm ama nem yok. Bu ilaçlar da zararlı. 3 küçük çocuk var içim eriyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Çözüm bulan olursa paylaşırsanız çok sevinirim.
Banyoyu kurutmayı denediniz mi YouTube da Prof Dr Hüseyin Çelik di galiba nem olan yerde UFO yakabilirsenşz belki ıslak çimento kurur ben kurtulursunuz

Direk pamuk ile veya fırça ile sulandirmadim sürüyorum her yere. Aktarlarda satılıyor sağ nane yağı diyince veriyorlar

Nane yagı bu bite iyi geliyormu?
Bende bir zaman cok ugraştım tasındım evden sonra anladım ki her evde var sadece üremeli için nemli yer yeterli mesela nemli çamasır olmamamlı çamasırları çok uzun süre tutmanalıyoz sepette kirli temiz fark etmez...
Birde nem alma mak almıştım oda fayda ediyor bence...
Ama ne çamasır suyu ne sirke ne kaynar su her şekilde temizlemiştim o banyoyu 2 kere ilaçlattım nafile hiç bir sey çözüm olmadı saç kurutma makinamdan taragıma çamaşır makinamdan çamaşırlarıma kadar kurutma telim kitaplar en cok evimi istila etmişti

Nane yagı bu bite iyi geliyormu?
Bende bir zaman cok ugraştım tasındım evden sonra anladım ki her evde var sadece üremeli için nemli yer yeterli mesela nemli çamasır olmamamlı çamasırları çok uzun süre tutmanalıyoz sepette kirli temiz fark etmez...
Birde nem alma mak almıştım oda fayda ediyor bence...
Ama ne çamasır suyu ne sirke ne kaynar su her şekilde temizlemiştim o banyoyu 2 kere ilaçlattım nafile hiç bir sey çözüm olmadı saç kurutma makinamdan taragıma çamaşır makinamdan çamaşırlarıma kadar kurutma telim kitaplar en cok evimi istila etmişti

Çok üzüldüm sizin için. Şimdi durumunuz ne peki? Hala devam ediyor mu? Bilmiyorum yani kokusu keskin olunca görmemeye başladım sürdüğüm yerlere bu yüzden tavsiyede bulundum.

Çok üzüldüm sizin için. Şimdi durumunuz ne peki? Hala devam ediyor mu? Bilmiyorum yani kokusu keskin olunca görmemeye başladım sürdüğüm yerlere bu yüzden tavsiyede bulundum.
Ben taşındım o evden ama zaman zaman kitap aralarında görüyorum ama pek umursamıyorum... Nemli bir şey bırakmamaya çalışıyorum..

Ben taşındım o evden ama zaman zaman kitap aralarında görüyorum ama pek umursamıyorum... Nemli bir şey bırakmamaya çalışıyorum..
Burada herkes taşındığım halde geldi kurtulamadim diyolar genelde kitap biti için o yüzden taşınmaya çekiniyorum bende. Ama sizin az da olsa kurtulmaniza sevindim

Çok ama çok araştırdım.nem kaynaklı demişlerdi .bir kaç ay öncesine kadar max %50deydi nem oranı evimde.klimalar nem al modunda sürekli çalıştı.Şu an 45 hatta 40 altına düştüğü de oluyor.sürekli ilaçlı su ile siliyorum ikisininde etkisinden olacak görmüyor gibiyim.ben ki o kadar iğrenen bir insanım oturup ağlamışlığım çoktur ama yıpratmayın kendinizi benim de küçük kızım var İnan’ın o bile alıştı.yerler hep ilaçlı daha da devam edeceğim başkayolu yok
Sizde çocuk yok galiba. Beni çok endişendiriyor bu ılaçlar çocuk var

Burada herkes taşındığım halde geldi kurtulamadim diyolar genelde kitap biti için o yüzden taşınmaya çekiniyorum bende. Ama sizin az da olsa kurtulmaniza sevindim
Hmm ben banyodaki bir sok seyi attım kıyafetlerden tutunda sepetler terlikler doku dolu

Hamam bocegi kadar direnclimidir bu bocek bilmiyorum ama yeni tasindigim evde ki hamam boceklerinden bayer maxforce platin ile kisa surede kurtuldum cok sukurrr. Arastirmanizi tavsiye ederim. En cok nerde goruyorsaniz ufacik suruyosunuz. Benim bebeklerim var diye olabildigince kiya koselere surdum kokusuz ve temizleme derdi yok cok pratik ve kesin cozum oldu
AKsine büyük böcekler daha dirençsiz küçükler çok dirençli bu kadar ilaçla rağmen bitmiyorlar

Aaa ilk kez duydum , benim ajandalarım vardı anlamsız şekilde sürekli bi şeyler dökülüyordu ajandadan demkki bit var bi bakayım

X