Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Kurtulmak İsteyenlerin Yorumları

kızlar bende siyahtan kurtulmak istiyorum saçımı bi iki ton açmak istiyorum sizce hangi boyayı kullanayım sıyah cok sert bir ifade veriyor açık kahve yapsam olurmu acaba yardım edin
cnm benimde saçlarımda siyah boya vardı kuaförde oryalle açtırmak zorunda kaldım sanırım bunun başka çaresi yok

Alexcim açık kahve yaptım siyah oldu demişin ben de açık kahve yapmak istoyrumda hangi markanın kahvesini yapmıştın?

tatlım,
ben koleston 5-0 ile boyamıştım.resmen siyah olmuştu ve de hiç akmamıştı.
sonra mecburen oreal ile açmak zorunda kalmıştım.palette yoğun açıcı ile.
sonra da kahve köpüğü yapmıştım.

çok önceleri saçıma siyah boya vurmuştum aradan 3, 4 ay sonra çok yoğun şekilde sarı röfle yaptırdım röflelerim siyahın yanında cırtlak kaçmasın die cila attırmıştım güzelde olmuştu yanlız röfle atarken fazla platin yaptırmamakta fayda var cilada oda beyazlaşmasın die saçlarınız sağlıklıysa bu işlemi kaldırır saçlar

Son düzenleyen: Moderatör:
tatlım,
cnm bilgi için saol birşey sorucam palette iyi açıyormu ben kolsetonunki kullanmıştım oda ii açmıştı

Ben geçen sene, saçlarımı kuaförde açtırdım canım sildiler rengi sonuç berbattı hayatımda gördüğüm ve görebileceğim en kötü saç rengi ve saçlarım çok yıprandı:kızgın: daha sonra burdaki bilgilerle saçlarıma bakım yaptım ve tekrar kızıl yaptım:1closedeyes:çünkü saç rengimi oynamayı ve değişikliği seviyorum...sanırım iki ay önce falan gittim röfle seti aldım marketten ..Kendi kendime uyguladım özellikle uç kısımlara...Gerçekten çok beğendi herkes. Dipler hafif kızıl uçlar bakır tonu oldu yalnız fazla bekletme..Bide saç bakımını ihmal etme yoksa kaybedersin saçları..Kızıl zor renk

tatlım,

aynen canım bende 4-0 yaptım koleston simsiyah çıkmıştım....ama aktı kızıllarım çıktı...hala kızılım diyebilirimm:S kapanmadı gitti ve kapanmıyo kapanmıycak da galiba...

aynen canım bende 4-0 yaptım koleston simsiyah çıkmıştım....ama aktı kızıllarım çıktı...hala kızılım diyebilirimm:S kapanmadı gitti ve kapanmıyo kapanmıycak da galiba...

tatlım,
ben en sonunda palette yoğun açıcı ile saçlarımı açtım ve üstüne karamel ile boyadım yine palette.
şimdilik iyi tuttu gibi.
hem kızıllardan hem de o korkunç siyah mavi gibi saçtan kurtuldum.
sanırım bir sonraki boyamada daha iyi tutacak.
ama kızıllar gitti gibi.
palette yoğun renk açıcı kullandım.
saçlarım da bir ayda 5 boya ve bir renk açıcı ile tanıştı.
neyseki sürekli bakım yaptığım için yıpranma olmadı.
palette açıcısını daha önce de kullanmıştım,o zaman da memnun kalmıştım.a.s.

Kızlar ya benim saçım da turuncu ama oryalle açıldığı için bazı yerlerinde sarılarda var bu paletteden kullansam nasıl olur acaba kötü birşey olur diyede korkuyorum burda bir arkadaş birayla açmış saçlarını onu denicem sonra olmazsa paletteyi denerim acaba nasıl olur?

acil cevap beklıyorum arkadaslar sizlerden.saçlarıma vahşı kızıl aldım boyadım.uçları çok gzl oldu fakat üst kısımlar açık oldu.sımdı sımsıyaha boyamak istıyorum.koleston sıyahı kaldırdı dıolar.ne alayım?ve sıyaha boyayınca kızıllar çıkarmı gene:?illa kuafore mı gitmem gerek_?

ben daha once de sıyaha boyadım ve hakıkaten sıyah yakışıyo .kumrala donmeye dusunmuyorum.sız tavsıye etmem derken donemem diye mı dediniz?

sıyaha boyasam kızıllar gozukurmu yani parlarmı yoksa dırek kapatırmı?üstler bakır kızılı çünkü.

selam arkadaşlar bende doğal olan saç rengimi palette açıcyla açtım ne akla hizmetse:KK43: saçım turuncu bir renk oldu ve yine bir akılllık yapıp kumralla kapatmaya çalıştım bu sefer de turuncumsu kızılımsı saçma bir renk oldu ne yapacağım ben şimdi biraz vakit geçmesini bekleyip üzerine bu seferde çikolata kahev ya da kahve tonları yapmaya çalışacağım.Yani anlaycağınız saçımın canına okuyorum bana marka ve renk söylerseniz sevinirim.

kızlar kolestonun küllü kumral rengini deneyen varmı nasıl sonuç çıkıyor
bir yardımcı olursanız sevinirim...

benm sacım kestaneydi voila ile..
diplerim cıktı 3 4 cm kadar ve koyu kızıl yaptım
bu kez dipler kızıl kuyruk kestane oldu
sinirlerim attı 1 hafta önce koyu kahve yaptım süper kapadı hem koyu oldu
hem siyah gibi kötü olmadı ohh yaa

kızıl dan canını yananlar içinde en çok ben çekmişimdir galiba benneyaptımkisaçlarım açık kumral sarı röfle kullandım uzun süre 2007 de değişiklik istedim saçımda koyu tonlar falan bi renk beğendim benim saçıma kızıl oldu neyse güzel renk kullanayım dedim ama saçım uzadıkça saç diplerimde kendi saçım çok açık kaldı ve sanki beyaz gibi göründü 3 kez kızıla boyattım uzadıkça baktım olmayacak geri sarıya dönmek istedim kuaförüm saç rengini açıcaz dedi tamam dedim saçımın rengi açıldı kuaför senin saçın dayanır sarı röflede atayımd dedi bende zaten bunu istiyodum ama bu kadar yıprancağını bilmiyodum saçım resmen yandı saç derim de öle saçlarım iğrenç olduu sert kırık kırık resmen hepsi zikzak çiziyodu kurtulmam 1 seneden fazla sürdü daha yeni yeni kurtuldum saçımın yıpranması ve verdiğim paralar yanıma kar kaldı eğer saç renginiz çok koyu değilse yani siyaha yakın kızıl asla boyaltmayın kurtulmak istediğinizdede renk açtırma işleminden sonra muhakkak tek renk yaptırın ve uzun süre dinlendirin saçınızı

X