Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Kurtulmak İsteyenlerin Yorumları

kızlar yaaaa
sacım kızıl ve iki ay olmuştu boyayalı,diplerim falan baya cıkmıştı rengide solmuştu
dün gittim 4kutu boya aldım(saclarım uzun ve gür,anca yetiyoda) fındık kabuğu,karamel,küllü kumral,kumral.hepsini karıştırdım ve boyadım
sonuç :rezalettttttttt
dip kısmım tuttu ama geri kalanı hiçççççç olmadı,yamalıeşek gibi oldummmm,kızıllıklar kapanmadı böle acayip bişey olduuuuuuusenağlama
buda bana ders olsunnnn
şimdi bu akşam gidicem ve 3kutu kızıl boya alıcam,başka çarem yok,saclarım rezil olduuu

canım benim kardeşiminde başına böle bişey geldi saçlarını evde kızıl boyuyodu güzel deoluyodu sonra yine böyle bir boyama sonucu saçları renk renk oldu daha doğrusu siyah ve kızıl gibi oldu kuaföre giti saçının rengini açtılar ve sonra tekrar boyadılar bence sende bir kuföre git çünkü sık aralıklarla evde boyarsan seninde öle olabilir gerçi kuaförlerde para almak için renk açtırma önerir ama güvendiğin bir kuaför varsa sorabilirsin...

canım benim kardeşiminde başına böle bişey geldi saçlarını evde kızıl boyuyodu güzel deoluyodu sonra yine böyle bir boyama sonucu saçları renk renk oldu daha doğrusu siyah ve kızıl gibi oldu kuaföre giti saçının rengini açtılar ve sonra tekrar boyadılar bence sende bir kuföre git çünkü sık aralıklarla evde boyarsan seninde öle olabilir gerçi kuaförlerde para almak için renk açtırma önerir ama güvendiğin bir kuaför varsa sorabilirsin...

evet canım yaa kuaförler saçı açma yoluna gidiyor hemen ve buda saçı yakıyor :çok üzgünüm: bakalım tekrar evde kızıla boyayayım diyorum nolucak... ve saçlarım uzun gür olduğu için kuaförler bana acayip fiyat çekiyor :1no2:

Bende geçen hafta saçlarımı palette koyu kızıl ile boyadım.Dipler kırmızı uç kısımları koyu kızıl oldu:KK43:(Koyu kızılı küllü kumralla kapatabilirmiyim acaba arkadaşlar

evet canım yaa kuaförler saçı açma yoluna gidiyor hemen ve buda saçı yakıyor :çok üzgünüm: bakalım tekrar evde kızıla boyayayım diyorum nolucak... ve saçlarım uzun gür olduğu için kuaförler bana acayip fiyat çekiyor :1no2:

evet fiyatlar malesef pahalı :eek:klava:kardeşimin durumu sık boyamaktan yada fazla boya kullanmaktan oldu tam çözemedik ama sonuçta bu renk farkı olduktan sonra kuaföre gitti çünkü tekrar boya iyice saçını yakabilrdi neyse saçı açıldı yine bir yanlış anlalışmadan dolayı saçı koyu kızıl oldu tekrar sürekli boya gerekiyordu sonra her seferinde koyulaştırarak kendi saç rengine yani siyaha yakın bir renktte kaldı ama açtırma işlemi onunda saçını yıprattı ve sürekli kestirdi ikimizde bir senedir saçlarımızdan hiç performans alamdık hatta benim saçımın uzaması yavaşladığı için hep kısa :çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar,benimde saçlarım kızıl hemde oturmuş bir kızıl :KK43: altındada bakır röfle olduğu için kuaförum açmadı kopar saçların die çikolata kahveye dönmeyi istiyorum ama kızılım hiç akmıyor artık :KK43: neyapmalıyım kendim kolestonun çikolata kahvesini alıp boyasam nasıl olur. birde internette saçtan boya çıkarıcı die urunler var 1-2 ton açtığı söylenmiş o urunlere nekadar guvenebilirim bilgisi olan var mı acaba. bana yardımcı olursanız çoksevinirim.

teşekurler...

ahh tuğba bende aynı dertten muzdaribim.kızıla boyattım saçlarımı 2 kez kuaförde sonra bir kere evde kendim boyadım.baktım baş edilecek gibi değil vazgeçtim kızıldan diplerden koyu kumral kendı saçlarım cıktı geri kalan kısım bakır oldu.şimdi kurtulmak istiyorum bakırdan ve evde koyu kahveye kendim boyamak istiyorum arkadaşalar bizim gibi sorun yaşayanlar ve çözüm bulanlar varsa bizimle paylaşabilirler mi?akıyomu alttan bakır yine cıkıyomu kac boyamada kahve oturuyo saça:a015:

artık uğraşmaktan bakmaktan çok sıkıldım doğal bi renge dönmek istiyorum saçlarımda kırmızı ilk boyanmış hali gibi artık akmıyorda tum çıkmasınıda bekleyemem bende kahveye boyamak istiyorum ama cesaret edemiyorum ultra açıcı boyaları gördum lorealin acaba nasıl boyasam onlara sonuç nasıl olur bilmiyorum kuaförumde deneme alacalı bişey olur o boyalar kandırmaca dönmek zor dio :KK43: napcam şaşırdım

saçımdaki kızıldan kurtulmak için palettenin altın parıltılı çikolata kahvesine boyadım saçım koyu kızıl olmasına rağmen bile tam olarak kapanmadı ama renk hakkaten çok güzel bikere daha boyayınca tamamen kapanır sanıyorum.sevdim palettenin bu rengini gerçekten çok hoş bir kahve

ayy benm gibi aynı dertten muzdarip ne cok bayan varmş -tatlicadiarzu- kızlar bende saçımı bi kere kızıla boyadım ve cuk diye oturdu ama baktım bbaş edilecek gibi değil her yıkamada akmalar ve sac renginin solması mecburen koyu renge boyayım dedim ama kahve ve acık karameli karıştırdım yine kızıla yakın bi renk oldu uclar daha koyu dipler kızılımsı kafamçokkarıştı nasıl kurtulcam bilmiyorum kuaförm saçını dinlendir dedi ama böyle fazla dayanamam çikolata kahvesi istiyorum ilk boyamada değil ama ikinci boyamada oturur dedi bukadar koyu renk saç nasıl açılır hiç fikrim yok CADIARZU

ya kızlar ebnm kızıllar neyle kapanıcak
kına yaptım 2 kere ama alltan boya oldugu için ucları koyu kızıl ortası turuncumsu kızıl dipler de saclarım uzagı için kahve rengi oldu anlayacagız gökkuşagı gbi kızılın farklı tonlarında oldu kafam :S

palette yogun renk acıcı 2-4 tona kadar acıyo yazıyodu .
acaba birazcık daha diplerin uzamasını beklesem 2 hafta fln sonra diplerini degdirmeden acıcıyla acsam sonra ''voila acık kestane'' ile boyasam sizce sonuc ne cıkar??
tabi bu 2 hatfa bekleme süresinde sabunla + sogan kabugu formülüyle acmaya calışıcam rengi
saolsun arakdaslar burda iksir gbi formul yazıyolar ne bulursam kafama sürüyorum :KK70:

haa demişken saclarını uzatmak isteyenler için söylüyorum su portakllı cörekotlu bi formul vrdı cidden işe yarıyo bir hafta boyunca yaptım ve dün saclarımın uclarından cok az kestirdiğim halde arkadas sacların uzamış senin dedi.aklınızda olsun yanii :KK66:

Son düzenleme:
kinali sac boya tuttumu canim ya normalde tutmaz biliyorum ben portakalli corek otlu tarif nasil bir sey aciklmam yaparmisin canim ya

aynen bende korkuyodum ama burdaki yorumları okudum palette yogun acıcıyla acıp acık kestne boyucam
sonuc kötü de olsa napiim artık kökü bende nası olsa cnm uzaarr :KK70:

Selam Kızlar,saçlarım çok güzel bir sarıydı daha sonra 4-5 kez evde kızıl tonlarına boyadım.yaklaşık 6 ay kullandıktan sonra sıkıldım ve tekrar sarıyla dönmeye karar verdim.ancak saçlarım çok ince telliydi ve yıpranmaması gerekiyordu.daha sonra iyi bir kuaföre gittim.saçlarıma boya akıtma işlemi uyguladı ve tekrar eski haline döndüm.inanın bana şu boya akıtıcı denen ilaç süperrrrrr,saçlarımda en üfak bir yıpranma dahi olmadı.
15 gün sonra fön için başka bir kuaföre gittiğimde,(iş yerine yakın olduğu için)saçıma uygulanan işlemleri anlattığımda adam şok geçirdi...çünkü saçlarımın çok sağlıklı olduğunu gördü.
Yanlız kızlar boya akıtıcı çok pahalı olduğu için, bu iş bana epey pahalıya patladı...valla kozmetik o kadar geliştiki olmaz diye bir şey yok diyorum....

merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce bende kumral saclarımı kızıla boyadım.
Palettenin yeni cıkan serisi var ya tek seferde kızıla boyuyor fena halde.Hemen boyaması tuttması iyide bu renkten bu kadar cabuk sıkılacagım aklıma gelmezdi.Yaşlı gösterdi sanki beni neyse.
Kumrala eski rengime dönmek istedim.Gittim boya almaya alırkende oradaki bilgisi olan görevli bayana sordum bana küllü kumral verdi.Palettenin aldım gene sanırım numarası 7,1 ismi küllü kumral.
Coooook memnunum yahu.Bayag kahverengi oldu aralarda cok az kızıllar kaldı ama hiç kötü durmuyor.Bir daha boyasam kahverengi olacak.
Ama ben 2 kutu aldım saclarım kalın telli oldugu için.Ve 1 saat beklettim sacımda bilgilerinize...

kızlar boyadım sacımı ama acmadan boyadım
zaten acsam da farketmicekmiş
oldukca koyu bi kahve oldu ama kızıllar tam kapanmadı inş 2. boyada tam kahve olurrr :KK70:

Ben saçlarımı 5 6 defa kızıla boyadım ve çok kötü bi hal aldı uçları siyah gibi üstleri kızıl olduç kızılların kapanması için palette sıcak çikolata boyadım ilk zmanlarda kapanmıs gibi duruyodu ama şimdi üstleri açık bi renk altları yine siyah kızıl gibi bi renk kaldı ve akmıyorda kestirmeyi düşünüorum baska bi çare yokmu arkadaslar:KK43:

X