Kızımı ısıran misafir çocuğu!

Kim ne yaparsa ettiğini bulur orda melek gibi duran yavruya pat diye vuran çocuğu ne görmek nede sesini duymak isterim.kimsenin cocugunada çocuğum tarafından zarar verdirmem
Size görün, çocuğunuza zarar verdirin diyen mi var?
Başka küçük bir çocuğa beddua ediyorsunuz, dönüp dolaşıp kimi bulur acaba o hiç düşündünüz mü?

Ay neyse boşa yazıyoruz. 💆

Birazda gıtsınız galiba, milletin şaşırdığı ve kızdığı çocuğunuza vurdurmamanız değil, çocuğunuza vuran da bir çocuk olmasına rağmen ona beddua etmeniz aaa ama pardon siz bunu da anlamayacaksınız nasıl olsa.
Sen çok akıllısın yaa belli.
Çocuğunun ağzını burnunu kirdir o vuranda madalya tak çocuktur yaa yapar tekme tokat dovsun senin bebeni

Size görün, çocuğunuza zarar verdirin diyen mi var?
Başka küçük bir çocuğa beddua ediyorsunuz, dönüp dolaşıp kimi bulur acaba o hiç düşündünüz mü?

Ay neyse boşa yazıyoruz. 💆
Ben o günden beri o çocuğu görmedim bile yüzüne bakmam rastlasamda. Ne hali varsa görsün anasida kendide

Çocuğunun ağzını burnunu kirdir o vuranda madalya tak çocuktur yaa yapar tekme tokat dovsun senin bebeni
Üsluba bakın üsluba, yemin ederim midemi bulandırdınız. Siz bir psikoloğa gidip tedavi olun ne kadar şiddet eğilimlisiniz.

Acaba o an anneye gerekli tepkiyi vermediğiniz için evden kovmadiginiz için bu kadar sinirli olabilir misiniz? Evet öbür çocuğun yaptıgi çok kötü her annenin içi sızlar ama burda öfkenizi çocuğa yoneltmeniz doğru değil belki o sırada o anneyi evden kovsaniz doğru düzgün bak çocuğuna deseniz bu kadar öfkeli olmazdiniz tepkilerinizi yerinde verin bence yanlış yere yönlendiriyorsunuz

Ben diğer anneyi çok sakin bulldum hakkını helal et nedir yahu, madem çocuğunu terbiye etmeyi beceremiyorsun , çocuğunun diğer çocuklara zarar verdiğini biliyorsun o zaman diğer çocukların yanına ya götürmezsin ya da peşinen söylersin ev sahibine çocuğuna dikkat etsin :KK51: Burda taşlamayın beni anne ne yapsın diye, onu bunu ısıran bir çocuk hiç normal değil , kaniş köpeğim bile ısırmamamsı gerektiğini biliyor. Tşalayacaklar taşlasın şimdi linçleyin :ruh:
Ya ben şimdi sizi taşlamayacağım ama çocuklarda o yaşlarda olabiliyor. Ya da çok mıncıklayarak sevilmiş olabilir. Sevgi göstergesi sanıyor bile olabilir. Yetiştirme tarzı kötü olmasa bile.

Bazen beklenmedik vurma ittirme de olabiliyor çocuklarda.

Bence herkes kendi çocuğunu beklemeli başında valla ben parkta çok başıboş çocuk görüyorum. Biz başından ayrılmıyoruz.

Acaba o an anneye gerekli tepkiyi vermediğiniz için evden kovmadiginiz için bu kadar sinirli olabilir misiniz? Evet öbür çocuğun yaptıgi çok kötü her annenin içi sızlar ama burda öfkenizi çocuğa yoneltmeniz doğru değil belki o sırada o anneyi evden kovsaniz doğru düzgün bak çocuğuna deseniz bu kadar öfkeli olmazdiniz tepkilerinizi yerinde verin bence yanlış yere yönlendiriyorsunuz
Beni çok iyi anladınız Allah'tan anlayan bilen gören insanlar burda.ben o çocuğa burda yazarak isyan ettim yetiştiren insana isyan ettim hemen dilin kopsun falan bastiriyorlar.kucuck çocuk la ne işim var onu öyle yetiştiren insan zaten suçlu.o gün hicbirsey demeden uğurladık o kötü anımı hatırladım üç yıl geçti üstünden yazdım burda konuya istinaden.ne konuşuyorum ne de rastladım.benim tarzım değil o çocuğa sahip o akla sahip insan evime birdaha gelemez zaten .ben çocuklarımı iyi niyetli yetiştirdim çünkü kimseye zararı olmaz .ama zarar verende Allah'ın dan bulsun

Ya ben şimdi sizi taşlamayacağım ama çocuklarda o yaşlarda olabiliyor. Ya da çok mıncıklayarak sevilmiş olabilir. Sevgi göstergesi sanıyor bile olabilir. Yetiştirme tarzı kötü olmasa bile.

Bazen beklenmedik vurma ittirme de olabiliyor çocuklarda.

Bence herkes kendi çocuğunu beklemeli başında valla ben parkta çok başıboş çocuk görüyorum. Biz başından ayrılmıyoruz.
İssirma olurmu ne demek yaa hadi iz kalsa ne yapacaksınız ömür boyu o çocuğun suratında çocuktur yapar olmaz hanımefendi.kopek bile eğitiliyor cocukda egitilir

Beni çok iyi anladınız Allah'tan anlayan bilen gören insanlar burda.ben o çocuğa burda yazarak isyan ettim yetiştiren insana isyan ettim hemen dilin kopsun falan bastiriyorlar.kucuck çocuk la ne işim var onu öyle yetiştiren insan zaten suçlu.o gün hicbirsey demeden uğurladık o kötü anımı hatırladım üç yıl geçti üstünden yazdım burda konuya istinaden.ne konuşuyorum ne de rastladım.benim tarzım değil o çocuğa sahip o akla sahip insan evime birdaha gelemez zaten .ben çocuklarımı iyi niyetli yetiştirdim çünkü kimseye zararı olmaz .ama zarar verende Allah'ın dan bulsun
Işte ben sizi anladım da siz ne dediğimi anlamadınız . Çocuklar masumdur o dediğiniz çocuk da bebekmis aslında o sırada ve şiddetle kendini ifade etmeye çalışmış . Bunun sebebi ya ailesinden gördüğü ya da kendini ifade etmesine izin verilmedigi için olabilir . Ya da belki hiç biri değil o an sinirlendi . Ama anne bunu tahmin edebilir çünkü ilk defa yapmıyordur. Sizi uyarsaydi sizde ona göre dikkat ederdiniz. Bu konuda eminim hala kendinize kızıyorsunuz keşke o an daha çok tepki verseydim diye. Ama geçmiş gitmiş masum bir çocuğa lütfen beddua etmeyin tövbe edin . Suçlu o çocuk değil çünkü

Ben derdimi doğru düzgün anlatamıyorum demiyorsunuz da buradakilere laf ediyorsunuz. Siz küçük çocuğa eli kırılsın derken birşey yokta, size dilin kopsun denilince mi zorunuza gitti?

X