Çocuk Hastalıkları Kızımın neyi var? Yaşayan bilen var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah razı olsun. Hislerime tercüman ne diyim. Ben ağla ağşa ölmüşüm burda bi de bunlara laf anlatıyorum ki yaşayan bilen var mı demişim burdan medet ummadım doktora gidiyoruz zaten yarın ama içim öyle bir yanıyor ki dayanamadım sorıyım dedim belki başından geçen olmuştur diye
Canim benim uzulme yarin hemen gotur :KK43: dudaklari kimlamiyor seyiriyodur :KK43: gozleri de bilinci gitti için kayıyor:KK43: tahminimce nöbet geçiriyor aile de epilepsi kimse var mı:KK43:

Dusunememis iste dusunmesini sağladık. Baska yasayan varsa ona yarari ne, neyse banane, gozu kayan eli ayagini kontrol edemeyen bebesini daha burada tartışsin.
Ne değişik insanlar var kadın zaten randevu aldık yarın götürcem yazmış hala boş boş buraya yazana kadar hastaneye götür düşünememiş düşünmesini sağladık falan. Aynı durumu yaşayan var mı diyor fikir almaya çalışıyor yarına kadar içini kemiriyor ki birileriyle paylaşmak istemiş bi akıllı sizlersiniz zaten onun aklına gelmemiş doktora gitmek

koşsanızda 2 saat sonra yine evinize dönerdiniz, randevularını almışlar çocukta hayati fonksiyon kaybı yok , yazık annesi belki rahatlamak iki iyi söz yada bir dua almak için yazmış . bu kadar eleştiri fazla degil mi
Hayati fonksiyon kaybı şuan yok peki olmayacağının garantisi ne?
Hayati fonksiyon kaybı nedir biliyor musunuz acaba
Böyle birşey vuku bulduğunda evde ne yapabilir?
Çocuğun nesi olduğunu biliyormusunuzda iki saat sonra eve döneceği kehanetinde bulunuyorsunuz?
Belki hiçbirşeyi yok belki apar topar yatış yapılması gereken bir durumu var
Bunu buradan kim anlayabilir?
Siz anormal bir durum yaşadığınızda hayati fonksiyon kaybı olana kadar evde oturup ağlayıp internette doktorculuk mu oynuyorsunuz?
Derdini anlatamayan belki anlayamayan küçücük bir çocuksa söz konusu gerekeni yapmak için ne bekleniyor

Ne değişik insanlar var kadın zaten randevu aldık yarın götürcem yazmış hala boş boş buraya yazana kadar hastaneye götür düşünememiş düşünmesini sağladık falan. Aynı durumu yaşayan var mı diyor fikir almaya çalışıyor yarına kadar içini kemiriyor ki birileriyle paylaşmak istemiş bi akıllı sizlersiniz zaten onun aklına gelmemiş doktora gitmek
İçini kemiriyor olsaydı iki aydır evde oturmazdı neyi savunuyorsunuz ya
Bu ne rahatlık
Bir can bu kadar mı kıymetsiz
Aynı durumu yaşayanın ne faydası olacak bu yavruya
Fikri doktor verir doktor

koşsanızda 2 saat sonra yine evinize dönerdiniz, randevularını almışlar çocukta hayati fonksiyon kaybı yok , yazık annesi belki rahatlamak iki iyi söz yada bir dua almak için yazmış . bu kadar eleştiri fazla degil mi
Az bile
Annesi fazlasıyla rahat zaten iki aydır oturuyor çocuktaki durum gittikçe artıyor
Çocuğa yazık anneye değil
Azcık rahatı bozulsun bir şey olmaz belki çocuğun hayatı kurtulur

Aciller bu konuda birşey yapamaz. Eğer büyük bayilmali nöbet olursa ona yönelik gecici durdurucu birşeyler uygulanıyor acil zaman kaybı
Acil ler niye var?
Hayırdır siz teşhisi koydunuz heralde
Ya çocuk kalbindeki beynindeki bir sorun yüzünden bunları yaşıyorsa? Ya inme geçiriyorsa?
Acildekiler doktor komşu teyze değil

Arkadailar yapmayın o bir anne bu kadar kırıcı olmanıza gerek yok o düşünemiyormu hastaneye gitmeyi insan bazen yakıştıramıyor hele bilgi sahibi değilse anlamamıştır canım allah kızının yardımcıso olsun inşallah kötü bişey çıkmaz oy kuzum ya çok üzüldüm bak bende kızım bebekken yaşadım ağladı ağlayınca burun ve ağızda kayma oldu hemen acile gittim ordan sevk ettiler zaten sonra yattık bşr hafta kadar şükür ki bişey çıkmadı nazara bağladım çok seviyolardı kötü insanlarda vardı zaten etrafta allah yardımcın olsun
Düşünmüş olsaydı çocuk iki aydır çoktan doktora götürülmüş olurdu
Konduramıyor ne ya, iyi kondurmaya kondurmaya tövbe Yarabbi
Nazardır nazar dememişti bir tek şimdi o ihtimal içinde oturup evde beklesin

Acil ler niye var?
Ya çocuk kalbindeki beynindeki bir sorun yüzünden bunları yaşıyorsa? Ya inme geçiriyorsa?
Hanımefendi bu nobet şekli benim eşimde de mevcut tam 10 senedir birçok nöbet çeşidi gördüm. Bende bana yargı dagitacaginiza bebeğin sağlığı için dua edelim. Biz defalaca nöbetlerde acile gittik teşhis koyamazlar acilde. poliklinik muayenesi gerekli oluyor

Acil ler niye var?
Epilepsi hakkında da zerre bilginiz olmadığını görüyorum. Yorumumu da dikkatli okuyun hasta bebek olduğu için nöbetleri de bayilmali nöbet olmadığı için acillerde verim alamazsınız. Biz hafif nobetlerde değil bayilmali nobetlerle ambulansla gittik acile çoğu zaman sadece yeni bir nöbet gelmesin diye tedbir alıyorlar tedavi düzenlenmiyor. keşke acillerde gidilince halledilebilir birşey olsaydı. Bu hastalık sabır ister sadece uygun tedavi doz bulununca rahat nefes alabilir insan.

Epilepsi hakkında da zerre bilginiz olmadığını görüyorum. Yorumumu da dikkatli okuyun hasta bebek olduğu için nöbetleri de bayilmali nöbet olmadığı için acillerde verim alamazsınız. Biz hafif nobetlerde değil bayilmali nobetlerle ambulansla gittik acile çoğu zaman sadece yeni bir nöbet gelmesin diye tedbir alıyorlar tedavi düzenlenmiyor. keşke acillerde gidilince halledilebilir birşey olsaydı. Bu hastalık sabır ister sadece uygun tedavi doz bulununca rahat nefes alabilir insan.
Siz epilepsi teşhisi koydunuz yani bebeğe. Peki epilepsi değilse?

İçini kemiriyor olsaydı iki aydır evde oturmazdı neyi savunuyorsunuz ya
Bu ne rahatlık
Bir can bu kadar mı kıymetsiz
Aynı durumu yaşayanın ne faydası olacak bu yavruya
Fikri doktor verir doktor
Tamam da saniyelik diyor anlamamış olabilir el boşalması falan yeni olmaya başlamış hiç bir anne bilerek çocuğunu riske atmaz

Nöbete bağlı kalp ve solunum durması sonucu ölümler görülebilir epilepsi sırasında cahilsiniz ok ama öğrenin araştırın okuyun demi

Bir grip dersin ölüme götürür çocuk iki aya yakındır nöbet geçiriyor anne daha yeni bir zahmet randevu almış

Bu resmen ihmalkarlıktır 😡

4623468C-2DEE-41D7-8041-5C4658C8A8E9.jpeg

Nöbete bağlı kalp ve solunum durması sonucu ölümler görülebilir epilepsi sırasında cahilsiniz ok ama öğrenin araştırın okuyun demi

Bir grip dersin ölüme götürür çocuk iki aya yakındır nöbet geçiriyor anne daha yeni bir zahmet randevu almış

Bu resmen ihmalkarlıktır 😡
cahil oldugum kanaatine nerden vardın ben mi bakıyordum çocuga 😀 ben bilmiyorum mu demişim ama bilmeyen insanlar olabilir saniyelik daldı sandım falan demiş bile bile niye riske atsın çocuğunu herkes lince hazır bekliyor hatalı evet daha fazla gözlemleyip neden oldugunu araştırabilirdi ama kasten yapmamış onu anlatmaya çalışıyorum

Hanımefendi bu nobet şekli benim eşimde de mevcut tam 10 senedir birçok nöbet çeşidi gördüm. Bende bana yargı dagitacaginiza bebeğin sağlığı için dua edelim. Biz defalaca nöbetlerde acile gittik teşhis koyamazlar acilde. poliklinik muayenesi gerekli oluyor
Haaa kaynımda da var kafası yani
Sizin eşinizin geçirdiği nöbete benzettiniz diye teşhis koyabildiniz bravo
Benim çocuğumda işerken aynı hareketleri yapardı mesela
Doktorlar boşa var haklısınız, siz ve kocanız referans olarak yeterlisiniz

Ne anlatıyorsun sen ya
Doktor musun? Uzaktan teşhis koyabilen bir medyum musun? Çocuğun epilepsi olduğunu kim söyledi?

Tamam da saniyelik diyor anlamamış olabilir el boşalması falan yeni olmaya başlamış hiç bir anne bilerek çocuğunu riske atmaz
Atıyor işte
İki aydır atıyor
Giderek artan anormallik var ve kadın evde ağlayıp nette gezinmek dışında birşey yapmıyor iki aydır
Böyle beylik laflara hiç gerek yok, hergün gazetelerde televizyonlarda görüyoruz mahalle bakkalından duyuyoruz annelerin çocuklarına neler yaptığını

cahil oldugum kanaatine nerden vardın ben mi bakıyordum çocuga 😀 ben bilmiyorum mu demişim ama bilmeyen insanlar olabilir saniyelik daldı sandım falan demiş bile bile niye riske atsın çocuğunu herkes lince hazır bekliyor hatalı evet daha fazla gözlemleyip neden oldugunu araştırabilirdi ama kasten yapmamış onu anlatmaya çalışıyorum
Sen baksan ne farkedecekti ki ben bu hastalığı biliyom yaaa kocamda da var bayılmıyor nasıl olsa otur aşşa diyecektin
Saniyelik daldı sandım bir iki üç e yeter da daha kaç ay daldı sanacaksın derler adama
Bu anneler ne işe yarıyor tam olarak, besle altını temizle uyut, bu kadar mı
Çocukta anormal bir durum var nerede iki aydır bu anne
Hala araştırabilirdi diyorsunya, kadın doktor mu araştırsa ne olacak çocuğa ne faydası olacak
Aha araştırdı ne oldu
İhmal le kasıt arasında bir fark yok söz konusu küçücük bir çocuksa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X