Kizimiz olacakmış...değişme ihtimali var mı dostlar?

Arkadaşıma da 12. haftada kız dediler 16. haftada erkek olduğunu öğrendi şimdi 1 yasında oğlu var bence biraz bekle canım bende cinsiyet tahminini pazartesi öğreneceğim
Sen kaç haftaliksin canım benim..? Tamam dediğin gibi yapacam.bir ay daha bekleyelim..:KK66:

Arkadaşlar 12 hafta 3 günlük olduk çok şükür...ultrason da meleğim her yeri açık ortada bize bakıyordu.takla falan attı.herseyini her yerini gördük yani.doktor bacak arası boş.kiz dedi.pipi yok şu an dedi belki sonra çıkar ama sanmıyorum kız dedi.erkekler erkenden görülüyor diye biliyorum.erkek olsa bunu görürdü kesin....sizin önerileriniz tecrübeleriniz?bu arada kız olacağını hissediyordum.zaten benim için bebeğimizin sağlığıydi kız yasa erkek farketmez.ama eşim durduramıyor birşeyler almak istiyor cinsiyet değişir mi sizce ?:anneadayı:

Benim de aynı hafta belli oldu değişmedi kızım oldu. Asıl kız kesin oluyor erkeğin kordonla karışabiliyor.

Canım bana erkek olsaydım doktor anlardı hemen dedi.komsumla aynı doktora gidiyoruz.11 haftalikken erkek dedi ve öylede oldu.o yüzden bende kız olduğunu hissediyordum doktor diyince şaşırmadım..benim için kız erkek farketmez ama esim.kiyafet almadan duramıyor.deli gibi kız istiyordu....
Aynen cnm erkek olsa belli oluyo daha çabuk. Bak ne güzel Rabbim gönlünüzce göre vermiş :) sağlıcakla kucağıniza alın inşallah

İnşallah cinsiyetten çok ikili test düşündürüyor beni yaptırsam mı yaptırmasam mı bilmiyorum
Canım doktorum.ikili test yaptı daha sonucunu almadım zeka testi diye geçiyor.ben üclüye gerek duymadım. Doktorum da aynı Şekilde... ense kalınlığına baktı çok şükür herşey normal.kqn alıyorlar zaten.sadece ikili test (zeka testi ) yapıldı.doktorum bu bir risk oranı testi dedi.bazen yanlış sonuçlar bile veriyor zaten doğuracak sin çocuğunu dedi.ben hiç gerek duymadım.allqh meleklerimizi korusun

Canım doktorum.ikili test yaptı daha sonucunu almadım zeka testi diye geçiyor.ben üclüye gerek duymadım. Doktorum da aynı Şekilde... ense kalınlığına baktı çok şükür herşey normal.kqn alıyorlar zaten.sadece ikili test (zeka testi ) yapıldı.doktorum bu bir risk oranı testi dedi.bazen yanlış sonuçlar bile veriyor zaten doğuracak sin çocuğunu dedi.ben hiç gerek duymadım.allqh meleklerimizi korusun
Bende her ihtimalde doğuracağım için acaba yaptırmasam mı sadece ense kalınlığı mı bakılsa acaba diye düşündüm çünkü istatistik üzerinden sonuca varıyor direkt bizim ve bebeğimizin sonucu değil

Bende her ihtimalde doğuracağım için acaba yaptırmasam mı sadece ense kalınlığı mı bakılsa acaba diye düşündüm çünkü istatistik üzerinden sonuca varıyor direkt bizim ve bebeğimizin sonucu değil
Aynen öyle canım..Sen nasıl rahat edersen onu yap.

Tamam canım...ama biliyormusun ben kız olacağını zaten hissediyordum.cirkinlestim.kalcam basenim falan genişledi.
Çok fazla sivilce oldu canım bende evet kız olabilir erkekte hiç olmuyor öyle bide ben çok tatlı yedim canım eksi hiç yemiyorum bile

Arkadaşlar 12 hafta 3 günlük olduk çok şükür...ultrason da meleğim her yeri açık ortada bize bakıyordu.takla falan attı.herseyini her yerini gördük yani.doktor bacak arası boş.kiz dedi.pipi yok şu an dedi belki sonra çıkar ama sanmıyorum kız dedi.erkekler erkenden görülüyor diye biliyorum.erkek olsa bunu görürdü kesin....sizin önerileriniz tecrübeleriniz?bu arada kız olacağını hissediyordum.zaten benim için bebeğimizin sağlığıydi kız yasa erkek farketmez.ama eşim durduramıyor birşeyler almak istiyor cinsiyet değişir mi sizce ?:anneadayı:
bu kadar küçük iken bi şey almayın .
daha çok erken .
hele bi 4-5 aylık olsun.
en azından 16 haftalık olsun

kendimden örnek vereyim.
ilk çocukta 12 haftalık . erkek diye düşünüyorum. ama bi sonrakı ay gelin kesin söylerim dedi. oğlumuz oldu
ikinci çocukta da erken baktı . erkek dedi. oğlumuz oldu
üçüncü çocukta ise 11 +4 dü galiba . baktı bu da erkek dedi.

14 . haftadan 22 haftaya yani ayrıntılı ultrasona girene kadar doktor kız sanki . kıza benziyor. emin olamıyorum . göstermiyor dediler ama ayrıntılıda kız dedi doktor.
ve kızımız oldu. 1,5 yaşında şimdi çok şükür .
Allah gönlünüze göre versin inşallah. sağlıkla doğurun

Benimde 15+5 dr erkek dedi diğer çocuğum da erkek kız olsun çok istemiştim dr pipisini bile gösterdi bemimki de kesin erkektir dimi??

X