kızlar akıl verinnn

Evet sordum ve bır sorun olmadıgı cevabını aldım. Sorun olsa soguk davranmasını soruna baglardım tabı kı de

O zaman tek seçeneğin kaldı burcundan kaynaklı hatalar öyle mi? Ben baktım canım 2014 terazi için dengesiz geçermiş 2020 de düzelecekmiş. Beklemen lazım yani.:KK23::KK53::KK51:

muhtemelen başka birisinden hoşlanmaya başlamıştır. erkekler böyle bişey olunca birden deişiyor çünkü.. tabi sorduğunda sana söylemez böyle bişey varsa, yakında ayrılır diye düşünüyorum.

Sana karsı ole davrandılar galuba canım anlayabılıyorum senı

Yok davranmadılar öyle. Bu konuda tecrübem yok üzgünüm :KK1: Beklediğiniz gibi cevaplar gelmiyor sanırım cevap verenlere sarmaya başladınız.

Şu nasıl mesela.

Sen bilmiyormusun terazilerin sevgilerini belli etmeleri bu şekildedir deli gibi aşık olduklarında bu şekilde davranırlar hatta teraziler tam da bu şekilde evleme teklif ediyor ve sizde şuanda sabırsızlıkla bir evet cevabı bekliyor :KK16:

Tebrikler... :KK37:

Mrb kızlar sizlerden terazi erkegıne nasıl yaklasmam gerektıgı konusunda yardım ıstıycem. ilk aylarda cok ılgılıydı ama suan cok ılgısz davranıyo. Ilk baslarda yarım saat bıle olsa benı gormeye gelırdı suan bulusalm bıle demıyo benden sogudugunu dusunuyorm ama kndısıne soledm ole bısı olmadgnı sole sızcee artk nasıl davranmalıyımm yardmcı olursanz cok sevınırımmm

tabikide öyle olmadığını söyleyecek fırsat kolluyordur birini bulsamda ya da kendimi hazır hissetsemde firar etsem diye senide idare ediyor şu an eldekinden olmak istemiyor hiç takma sende hiç tartışma bile bu yaptığının sende bir tepki uyandırmadığını düşünsün bırak o istiyorsa gelir zaten sende geldiğinde hemen üstüne atlama

Yok davranmadılar öyle. Bu konuda tecrübem yok üzgünüm :KK1: Beklediğiniz gibi cevaplar gelmiyor sanırım cevap verenlere sarmaya başladınız.

Şu nasıl mesela.

Sen bilmiyormusun terazilerin sevgilerini belli etmeleri bu şekildedir deli gibi aşık olduklarında bu şekilde davranırlar hatta teraziler tam da bu şekilde evleme teklif ediyor ve sizde şuanda sabırsızlıkla bir evet cevabı bekliyor :KK16:

Tebrikler... :KK37:

Tam da ıstedıgım cevap buydu bnı cok ıyı anlamıssınız bravo :KK70:

Benim erkek arkadaşım terazi ama hiç böyle sorunlar yaşamadım açıkçası
Zaten pek de inanmam burç olaylarına, sen de burcuna vs kafa yorma bence tatlım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

duzgunce yorumlar yapmıcaksan ne dye yorum yapıyosunkı senn! kımse burda olumlu bsey yaz demıyo sana ama sacmalamaya gerek yokk

Kendinizi gereksiz yere olaya dahil ediyorsunuz farkinda misiniz? Benim kime ne yazdigim sizi ilgilendirmez. Istedigim yere istedigim seyi yazarim hadi engelleyin beni. Ayrica benim yazdiklarima cevap vererek asil sacmalayan ve komik duruma dusen sizsiniz.

Bu arada sen degil, siz...

Kendinizi gereksiz yere olaya dahil ediyorsunuz farkinda misiniz? Benim kime ne yazdigim sizi ilgilendirmez. Istedigim yere istedigim seyi yazarim hadi engelleyin beni. Ayrica benim yazdiklarima cevap vererek asil sacmalayan ve komik duruma dusen sizsiniz.

Bu arada sen degil, siz...

reel hayatta cok yakın arkadasımm..onun avukatıyımdrda:KK1:

X