kızlar akıl verinnn

BenIpek

en sevdiğim....
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
33.160
17.603
Burçlara kanalize olmayı bırakıp kendi sorunlarınıza eğilirseniz en azından biraz yol alacağını düşünüyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1358 gün geçti.

UmutlarTukenmez

HERŞEY GÜZEL OLACAK!...
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2014
1.126
2.836
Canım terazi erkeğini bilmem ama bu tip erkeklere sende onun gibi davranmalisin. Bir müddet ilgilenme. Anlasın nasıl oluyormuş!

zeygur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2013
645
36
benim kocişte terazi, çok uyumludur ama gel gör ki aynı senin dediğin gibi, ilgi problemimiz var, ben akışına bıraktım artık, adamın yapısı bu, bu saatten sonra değiştirebileceğimi sanmıyorum, benim denediğim bi yöntem var onu önerebilirim sana, ben de bazen onun gibi davranıyorum, o zaman ne oldu sana diyor, senin gibi oldum diyince anlıyor ama bi süre sonra yine aynı oluyo :KK9:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2561 gün geçti.

TEOCUKIZ

aşktan umudum yok..
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2013
995
235
29
bir terazi kızı olarak kendını gerı cekmenıı onerıyorumm cunku bırı kendnı cekınce ben onun ustune gdıyorummm merak uyandrıyo..her zaman zor olan ılgımı ceker:KK76:

WOLFROG

BOŞAN BENCE
Pro Üye
24 Haziran 2011
21.390
39.947
Bunun burçla ne alakası var anlamadım. Her soruna burçlarla yaklaşsak dünyanın yarı sorunu çözüldü demektir.

Kişisel yorumum, artık sizden heyeca duymuyor. Zorlamanın anlamı yok.

omaysaglam

kötü kalp kötü yorum kötü enerji insana geri döner
Kayıtlı Üye
31 Mart 2014
86
21
Terazi erkekleri böyledir bende en son bi terazi erkeği tarafından bu durumla karşılaştım sürekli ilgili davranirken birden ilgiyi kesti ve soğuk davranmaya başladı sonra da bana yolu verdi sen yine de seviyosan iyi davran üstüne gitme ama cokta el bebek gul bebek davranıp simartma genelde ulaşılmaz kızları severler

TEOCUKIZ

aşktan umudum yok..
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2013
995
235
29
Bunun burçla ne alakası var anlamadım. Her soruna burçlarla yaklaşsak dünyanın yarı sorunu çözüldü demektir.

abartıı!!!! burclar yonunden degılde gundelık bakarsakta olayaa eger..benım bu aralar sorunlarım var ve kımseyle yazısasım yokk ne yanıı karsımdakı adamdan hoslanmıyomuyum..sadece yalnz kalmak ıstıyorumm:nazar:

WOLFROG

BOŞAN BENCE
Pro Üye
24 Haziran 2011
21.390
39.947
abartıı!!!! burclar yonunden degılde gundelık bakarsakta olayaa eger..benım bu aralar sorunlarım var ve kımseyle yazısasım yokk ne yanıı karsımdakı adamdan hoslanmıyomuyum..sadece yalnz kalmak ıstıyorumm:nazar:

Bense konu sahibinin sevgilisinin soğuduğunu düşünüyorum...

daral_geldiiiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
78
2

Insanların davranıslarını burcuna gore etkıledıgıını dusunuyrm ve bu yınde bı yardm ıstedm yıne de olumsuz yorumunz ıcun tskkrler

daral_geldiiiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
78
2
benim kocişte terazi, çok uyumludur ama gel gör ki aynı senin dediğin gibi, ilgi problemimiz var, ben akışına bıraktım artık, adamın yapısı bu, bu saatten sonra değiştirebileceğimi sanmıyorum, benim denediğim bi yöntem var onu önerebilirim sana, ben de bazen onun gibi davranıyorum, o zaman ne oldu sana diyor, senin gibi oldum diyince anlıyor ama bi süre sonra yine aynı oluyo :KK9:
Cok degısken yapuları oluyo o yuzden yetısemıyrm bazen :) dedıgın gıbı davranıcm yıne de :)

eLmayRa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
36.904
6.852
İnsanların davranışlarını burclar etkilemez olsa olsa karakterlerine etki eder.

Adam sizden uzaklaştıysa bunun burcuyla değil sorunlarınızla ilgisi vardır.