Kizlar asik oldum.

Date sitesinde mesaj attınız diye hemen aşık oldum demeniz gerçekten çok garip. Ben sizin psikolojinizden iyiden iyiye şüphe ediyorum artık bir de eski eşle görüşmek niye?
Eski eşim de evlenme peşimde ama en son iki ay önce geldi evimde kaldı.yine kavga çıkarıp gitti

Pamuk sakin ol. Adam sana dönüş yapmamış, belki beğenmedi, olmayacak.

Bence sen diyete başla kendine bakım yap. Kimseye umut bağlama şimdi, daha tedavin bile yeteri kadar işe yaramamıştır. Sen bağımlı bir kişiliksin, çok zarar görürsün. Hem hiç düşündün mü 3 çocuklu adam ne yaptı da boşandı. Bence sen nette takılmaya devam et ama kimseyle ciddi bir görüşmeye girme.

Eski kocan olacak hayvanı aldatmış falan olmazsın, o kısmı hiç düşünme.

Pamuk senin için ne söyleyebilirim bilemedim herkes herşeyi söyledi herkes doğruyu söyleşide sen anlamadın anlamıyorsun.neden senin yaptığın her şeyde bir sorun var?

Bence biraz daha toparlanip sonrada zayıflamaya yonelsen zaten hepsi gelir herseyin Hakkınızda hayırlısı

Akşama yazar ve cevap vereceğim ama şu var burası küçük yer adım çıkar mi burada

Kendimi çok yalnız hissediyorum.adam da devlet memuru.polis.guvenilir biri.konusmasi yardımseverliği güzel.bu adamdan bana bir kötülük gelmez
Adın çıkar mı bilmem de bu ara sitede ne kadar narsist benzeri varsa hepsi polis çıkıyor. Yerinde olsam polis diye güvenmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…