Kızlar çok kötüyüm, ne yapacağımı bilmiyorum:(

Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim.
Senin duan da kabul olur inşallah. Denk gelmez.

Nedense birden aklıma geldi. Acaba bu bebisler arkadaş istiyor olabilir mi?

Bu gece 2 yasindaki kizimla sabahladik. Perşembeden beri hastayiz ailecek. Gida zehirlenmesi geçirdik ve ben hamileyim. Bu gece gecirdigim en zor gecelerdendi karin agrisi yaşadı. Ve elimden birsey gelmiyor.
Zaten doğduğundan beri kabizlik ve gaz sorunu hic bitmedi. Demem o ki Allah saglikla sinamasin sebepsiz aglama krizleri sinirleri bozsada cocugun aciyla cirpindigini gormekten daha iyi. Benim kizimda sinirli kendini vurur, bize vurur. Cok hastalik atlatti yiprandik iyice. Yine de bin şükür. Allah yardımcımız olsun

C
Çok geçmiş olsun. Peki şu an iyi misiniz? Tamamen atlattınız mı?

Böyle dönemler oluyor,diş dönemidir belkide sabır gerektiriyor

Böyle dönemler oluyor,diş dönemidir belkide sabır gerektiriyor
Uykusuzluk yorgunluk benu bitirdi, sabrım çok azaldı maalesef. Şu an sakın kafayla sabırlı olmam gerektiğini düşünüyorum. Ama o kriz anında olayları yönetemiyorum ve kriz geçiriyorum. Bütün sorun ben de aslında.

Melisa ,papatya çayı için. Bunaldiginizi hissettiğiniz anda 5 dk. ya babasına verin ya da beşiği koyup camdan nefes alın.

Uyuyan , duran uysal bebekler var ama çoğunluğu böyle yavruların.

Hepimiz uykusuz huzursuz zamanlar geçirdik.

Sakin olmak zorundasınız. Sizin bütün olumsuzlugunuz, gerginliginiz bebeğe geçiyor.

Külot bez alın bir süre. Yatarak değil ayaokta değiştirmiş olursunuz. Dikkatini başka yine çekmeye çalışın yemekte, alt değiştirme durumlarında sakın inada sokmayın.

Tedirginliginizi hissetmesin , kullanır.

Arkadaşlar sağ olsunlar beni böyle telkin edince işleri oyuna çevirerek yaptım. Kızdığı anda üstünü giydirmeyi bıraktım, altını değiştirirken ayağa kalkmak istedi kaldırdım, tekrar yatırdım, sofrayı dağılmasına izin verdim. Iki dakika sonra sıkılıp bıraktı. Tavsiyeler gerçekten çok işime yaradı.

Tahlil yapildi mi yoksa yapilmadan enfeksiyonla ilgisi yok mu dedi anlamadim.
Egzama ne boyutta acaba benim cocugumda da var tam ensesinde hep tirnak izi.

Tahlil yapildi mi yoksa yapilmadan enfeksiyonla ilgisi yok mu dedi anlamadim.
Egzama ne boyutta acaba benim cocugumda da var tam ensesinde hep tirnak izi.
Tahlil yapmadı. Belirtileri sordu sadece. Hiçbiri yoktu.
Egzama da boynunun altında , göğsünde ve pazılarında vardı. Krem, şurup ve nemlendirici yazdı. Kullandıktan sonra kaşıntısı gecti çok şükür ama öncesi de hep kanatıyordu oralarını.

Ne ilaclar veri acaba. Bana iki krem birde alerji icin surup vermişti

Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim.
Senin duan da kabul olur inşallah. Denk gelmez.

Nedense birden aklıma geldi. Acaba bu bebisler arkadaş istiyor olabilir mi?
Ablası evdeyken oyun oynuyorlar mı? İkisi bir aradayken izleyin bakalım neler yapıyor bıdık..
Benim kuzu hep abisinin peşinde geziyor

Ablası evdeyken oyun oynuyorlar mı? İkisi bir aradayken izleyin bakalım neler yapıyor bıdık..
Benim kuzu hep abisinin peşinde geziyor
Ablasını çok seviyor, abla nereye giderse o da oraya gidiyor.
Dün oynarken ablasını yere yatırdı sonra üstüne çıktı.
Ablasının imdat bağrışına geldim. Normalde abla kardeşe bir şey yapmasın diye yalnız bırakmamak gerekir ama bizde tam tersi

Bunların yazın olması da bir avantaj. Hemen bezini bağliyim, giydireyim de üşümesin derdi de yok. Hem altı açık kalınca biraz serinler popo. Külot bez kullanıyorum ben, giydirmesi kolay oluyor. Ama her türlü çocuklar için eziyet, bu yaz sıcağında popoda kocaman bez

Ben külot bez denemedim. Erken gibi düşündüm.
Sizinki kaç aylık? Dün yazdınız belki de benim kafam balon gibiydi.

abla yine bir nebze nazik olabilir de benimki abi robotlarla savaş oyunu oynatıyor kardeşine bazen çarpışmalar, kazalar oluyor.. Zor zaptediyorum fırlamayı, kız o yavrum abartma diyorum.. Tamam diyor, 5 dakika sonra yine coşuyor

Tam benim küçük kızıma göre bir abiymiş.

Allah canlarına sağlık versin. Bize de bol bol sabır versin.
Uzaktan bakınca çok sevimli haller ama insanoğlu işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…