Kızlar evli bayanlar acil fikrinize ihtiyacım var lütfen mihir!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mehir , imam nikahı kıyıldığı sırada erkeğin kadına vermeye söz verdiği bir miktar ... Para altın takı mal mülk ... Neyse..

Yani eşinizin haberi bile yokken, siz kendi kendinize düğün takılarınızı kendinize mehir yapamazsınız ki?

Öncelikle söylediklerinden bişey anlamadım. Büyük konuşmak istemiyorum ancak, beni aldatan erkeği erkek diye yanımda tutmam.
Benim onu işletimi başindan beri biliyormuş hesaba girip ss almış herşeyi oyunumu bozmadı son ana kadar en son kendisi gelip anlatı bana böyle gelme bekleme böyle seyler diyrek

Mihir imam nikahında belirlenir. Hocaya söylersiniz miktarını. Takılanları mihir olarak kabul ettim mi dediniz? Ayrıca araba daha mantıklı sizin üzerinize olacaksa ama eşinizle güven problemleriniz varmış mihirden önce düşünmeniz gereken başka şeyler var sanırım

İmam nikahinda ne istedigimi sordumda bana takılan altınlar dedim

takılan altınlar mehir olmuyor benim bildiğim.
imam nikahında hoca sormadı mı mehir ne istiyprsun diye mehir dediğin o.
bunun dışında aldatmış adama altın falan vermem.
Bu altınlarımi mehir olarak istedim altınlar o kadar da çok değil 6bilezik 1kupe 3yuzuk bir kolye eşim bir bilezimi kupemi bir yüzümü saati

Evet takılanları istedim

Mehir kadinin hakkidir isterse verir istemezse vermez. Guvenmediginiz bir evlilik ne kadar surebilir bunu dusunun bence. Guven bir iliskideki en onemli seydir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…