Güneş Kremleri Kizlar lütfen bana da yardim edin...

Güneş kremleri, bronzlaşma

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
470
0
31
Arkadaslar benim sorunum su ki günese ciktigim zaman yüzüm kizariyor, acik tenliyim veya normal bir ten regim var diyim ben... Ama durum söyleki sicak ortamlarda veya günese cikinca hemen yüzüm kizariveriyor, hemen olmasa da eve geldikten sonra bana bir cözüm kizlar, size güveniyorum lütfeen yardim edermisiniz??:çok üzgünüm:

Yani kac kisi girmis okumus yazdiklarimi bir kisi biel yardim edemez mi?

Son düzenleme:
cnm sanrım seninde benim gibi güneş alerjin var :KK43:(( ben de bunun için güneş kremi arıyordum .daylon actinica diee bir krem buldum. bu güneş kremi deri kanserleri ve güneş alerjisi olanlar içinmiş.almayı düşünorum eczanelerde araştırıcam .kullandıktan sonra buraya yazarım :))))

evet canım benimde alerjim var aynı sen gibi ben bide kaşınıyorum çok fena hatta güneş gözlüğünün izi çıkar senağlama daylong gibi etkisini uzun süre devam ettiren bi krem al. bir defa sürüyosun tüm gün gitsin.

güneşe çıkmadan önce yüksek koruma faktörlü güneş sütü sür cnm,o kızarıklığın daha az olduğunu göreceksin,tecrübeyle sabit........

Tskler arkadaslar da 30 veya 50 faktörlü bir günes kremi alsam ise yaramaz mi? Hani o daylong actinisa yi yurt disinda yasadigim icin belki bulamam diyorum da ....

canim benimde gunesle ilgili yillardir kollarimda gunes alergiyasi var, birde annen senin gibi yuzumde. shu an shiseido spf50 kullaniyorum qayet guzel cok memnun kaldim. Disari cikmadan 20dakika once suruyorum cok guzel etkisi var suyada dayaniklidir.

X