Kızlar nolur yardım edin lütfen

Her ne kadar kabul etmeselerde Ailesi bana o askerdeyken baskı yapıp herşeyime karıştıkları için bırakmasını ben istedim örnek vereym eşim askerdeyken bana gönderdiği paraya kayınbabam karışıyordu para çok gönderme diye eşime msj atıyordu ve ayrıca çünkü ondan başka hiç kimsem yok🥺
Şımarıklığınız yüzünden adam işindeni ayrıldı yani

Alacaklı kapıya dayanınca daha mı iyi oldu.?Bu adam iş bulamayınca da ondan başka kimsem yok mu diyeceksiniz yoksa git çalış diye baskı mı göstereceksiniz🙄

İki senelik evliyim eşim düğün masrafları için kredi çekmişti uzman çavuştu bıraktı mesleğini ailesi yüzünden yani bana yaptıkları baskılar yüzünden. O borcu ödeyemediğimz için banka bizi mahkemeye verdi mahkemeden 3 aylık tazyik hapsi çıkmış. Ailem izmirde ben buraya gelin geldim ve eşimden başka kimsem yok onsuz kalmaktan korkuyorm. Eşim avukata gitmiş avukatı girdi çıktı yaparız demiş. Ardından adliyeye gittiler savcılık yatarn yok seni şuan alamayız deyip geri gönderdi. 2 ay sonra yani üç gün önce eve kagıt geldi ceza için 10 gün içinde teslim olun diye, eşim hemen avukatı aradı durumdan bahsetti, avukat rahat ol bu kural hala geçerli gider teslim oluruz sen içerde iken işlemleri ben halleder seni aynı gün içinde çıkarırm girdi çıktı yapıcaz demiş. Ama ben yinede korkuyorm girdi çıktı yapar mı sizce basına böyle bişey gelenler yazsn lütfen
Borç harç bitmeden iş mi bırakılır yahu. Borçları kim ödeyecek diye düşünmediniz mi? Çoğu gelin inanın eşinin ailesinden baskı görüyor ve sizin eşiniz zaten sizin tarafinizdaymis buna rağmen hala o tarafı kafaya mi taktınız. Evlilik bir yerde zahmetsiz. Yok benden uzakta yok kimsesizim falan kendi kendinize yetmeyi, savaşmayı, ayaklarınızın üzerinde durmasını öğrenmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Bilip bilmeden yargılamak sana mı kaldı. Sen benim ve eşimin ne yaşadığını biliyor musnda saygısıZlık yapıyosn ne biliyosun benim şuan işim olmadıgını. Allaha şükür işimde var evimede destek oluyorm bilip bilmeden azarlamak sizin haddinize değil
Eşiniz para gönderiyormuş ya ordan çıkardılar sanırım nerden bilelim üç ay önce vs işe girdiğinizi.
Banka alacağını bırakmaz yalnız girdi çıktı yapsa da.
Borçtan nasıl kurtuluruz diye düşünün bence

Her ne kadar kabul etmeselerde Ailesi bana o askerdeyken baskı yapıp herşeyime karıştıkları için bırakmasını ben istedim örnek vereym eşim askerdeyken bana gönderdiği paraya kayınbabam karışıyordu para çok gönderme diye eşime msj atıyordu ve ayrıca çünkü ondan başka hiç kimsem yok🥺
aferin iyi yapmışsın. madem işi bıraktırdın birlikte bi işe girip borcu ödeyin aşkınızı tabağa koyup yiyemeyeceğinize göre

Karı-koca pek anormaller ayol
Kadın:baban bana karışıyor-işini bırak
Koca: peki karıcığım 🤦🏻‍♀️
Ahhh ahhh ben napayım kızzz benimkide şöyle bir gezelim izin alda derim izin bile aldıramam bunun için izinmi alınır der 🤣 ah ah milletin herifi iş bırakıyor ben şimdi sormazmıyım kocam olacak adama :sinirli::KK53:

Ailesinin eziyetini çekin demiyorum fakat yani bi şekilde borç ödenecek nasıl böyle düşüncesiz hareket ediyorsunuz borç bitene kadar ailenizin yanında kalsaydınız sizde çalışın birlikte kapatın borcu ya adama üzüldüm durup dururken hapse girecek ve siz yine kendinizi düşünüyorsunuz “ben yalnız kalıcam “falan yazık eşinize üzüldüm sizi dinlemeye devam ederse adamın başına başka neler gelecek acaba

X