Kızlar nolur yardım edin lütfen

Ben adamın konu sahibi istedi diye iş bıraktığına inanmıyorum. Adam muhtemelen işinden memnun değildi. Karısına gidip babamgil sana gönderdiğim paraya laf ediyor diye anlattı (anlatmasa konu sahibi nerden bilcek. Belki öyle bir şey bile demedi) konu sahibi de oltaya geldi işi bırak dedi. Karısının rızasını almadan bıraksa kavga ederlerdi. Şimdi aksine karısının gözünde kahraman oldu. Karısı için işi bırakan adam oldu
Heyttt beee Analar ne yiğitle doğuruyor 🤣🤣🤣

Yok balım, 20 yıldır uzağım ben piyasaya haklısın....iyi de 20 yıl önce herkes kesesine göre yapıyordu bu işleri. Yoksa yok , hapise düşmek nedir?
Ama bir kez evleniyor.
Anlı şanlı düğün, iç çekim dış çekim, organizasyon olmasın mı?
Aslında piste çıkanları aramaları lazım.
Attıkları göbek başına tarife uygulanabilir bence. Gerçi onlar da ödemeyi yapmışlardır takı töreninde. Ay bilemedim şimdi.

Adamın çalışası yokmuş bence
Yoksa böyle bişey için işi bırakması için ya yarım akıllı yada ultrazengin olmalı.
Borcu ödeyemediğine göre zengin kısmıda elendi.
Ben olaya yeni bir soluk getiriyorum; bence bu adam komandoyum diye instagramdan kadınları kandıran tiplerdendi🤣 e bir yerde de durması gerekiyordu. İşten çıktım senin için dedi hahaha başka açıklama bulamıyorum.

Her ne kadar kabul etmeselerde Ailesi bana o askerdeyken baskı yapıp herşeyime karıştıkları için bırakmasını ben istedim örnek vereym eşim askerdeyken bana gönderdiği paraya kayınbabam karışıyordu para çok gönderme diye eşime msj atıyordu ve ayrıca çünkü ondan başka hiç kimsem yok🥺
Aferin size, peki sonrasını düşündünüz mü?

Ne saçmasınız. Ve evet google'a bakınca tazyik hapsi alan kişi eğer borcunu ödemezse 3 ay hapsin tamamını yatar ve borcu da silinmez yazıyor.

Bir de bebek doğuracakmışsınız, onu da doğurun.

Evlilikte tüm testlere bakılıyor da zeka testi yapılmıyor. Ortalama zekaya sahip olmayan insanların evlenmesi engellenmeli.

Olayın saçmalığıyla ilgili yorumu herkes yapmış o konuya girmeyeceğim ben başka bir şey sormak istiyorum. Bu erkeklere napıyorsunuz da bu hale getiriyorsunuz 😃 bana şaka gibi geliyor ben hayatımdaki bir erkeğe gidip işi bırak diyeceğim o da bırakacak gsgsgsgsgsgs helal olsun bacım valla dişiliğinin önünde saygıyla eğiliyorum

Ama bir kez evleniyor.
Anlı şanlı düğün, iç çekim dış çekim, organizasyon olmasın mı?
Aslında piste çıkanları aramaları lazım.
Attıkları göbek başına tarife uygulanabilir bence. Gerçi onlar da ödemeyi yapmışlardır takı töreninde. Ay bilemedim şimdi.
iyi ki Instagramin icadından önce evlenmisim valla,isteme, söz, nişan organizasyonları, after before partyleri, kına sektörü, düğün karnavalları....sonuç? Hapis.... gösteriş budalaliginda gidişat hiç iyi değil , benim kıza söyliyim şimdiden harçlıklarını biriktirsin ,ilerde böyle saçmalıklara heves ederse benden tek kuruş çalışmaz, bu varoşluklari ödeyecek kadar mal adama da damat demem, hişt derim

iyi ki Instagramin icadından önce evlenmisim valla,isteme, söz, nişan organizasyonları, after before partyleri, kına sektörü, düğün karnavalları....sonuç? Hapis.... gösteriş budalaliginda gidişat hiç iyi değil , benim kıza söyliyim şimdiden harçlıklarını biriktirsin ,ilerde böyle saçmalıklara heves ederse benden tek kuruş çalışmaz.
Ben de düğün yapacağınıza gidin iki yer görün, kültürünüz artsın, demek isterim ama erkek anası olarak cimrilikle suçlanırım muhtemelen.

Bir kere evleniyorum, aynalı körük gelsin.
Aynalı körüğün parası?
Babası bana karışıyor eşim istifa edip yanıma gelsin.
Aynalı körüğün parası?
Borcu ödeyemiyoruz ama eşim hapse girmesin.
Aynalı körüğün parası?

Aynalı körük olmazsa ben gelin gitmem...
😀😀😀 tam isabet

:KK45:Dişi dediğin

Eklentiler

• A80816FD-E7B0-4A91-9897-E05E0EDAC149.jpeg
    A80816FD-E7B0-4A91-9897-E05E0EDAC149.jpeg
    168,5 KB · Görüntüleme: 129
Ne saçmasınız. Ve evet google'a bakınca tazyik hapsi alan kişi eğer borcunu ödemezse 3 ay hapsin tamamını yatar ve borcu da silinmez yazıyor.

Bir de bebek doğuracakmışsınız, onu da doğurun.

Evlilikte tüm testlere bakılıyor da zeka testi yapılmıyor. Ortalama zekaya sahip olmayan insanların evlenmesi engellenmeli.
O kadar haklısıkız ki

O ne ya ailesi bana para gönderdiğinden dolayı baskı yaptığı için işi biraktirdim.Pardon ama çok anlamsız olmuş bu durumunuz.Simdi ne olacak siz çalışıyor iseniz bile demek ki yetmiyor ki borçtan dolayı eşinizin hapse girme durumu var.Hapse girerse ne yapmayı düşünüyorsunuz.?Ozaman hiç olamayacak yaninizda.

X