Kızlar selam. Bende bi konu hakkında fikirlerinizi merak ediyorum.

Ben yakın olmalarına bişey demiyorum ki. Eşimin sorularının havada kalması rahatsızlık veriyor bana
Ya kimse kimseye soru sordugunda cevap vermemek icin kasten yuzunu donmez ya da duymazdan gelmez. Ya eşiniz ortamda sohbete katilamayacak kadar pasif biri, ki bence yuksek ihtimal bu, ya da bi husumet küslük olmasi gerekir. O da yokmus zaten

Ya kimse kimseye soru sordugunda cevap vermemek icin kasten yuzunu donmez ya da duymazdan gelmez. Ya eşiniz ortamda sohbete katilamayacak kadar pasif biri, ki bence yuksek ihtimal bu, ya da bi husumet küslük olmasi gerekir. O da yokmus zaten
Yüzünü döndü demiyorum zaten.

Kızlar selam. Bende bi konu hakkında fikirlerinizi merak ediyorum. 4 yıllık evliyim bir ablam ablam var oda evli. Benim sorunum babamın enişteme gösterdiği ilgi ve saygıyı benim eşime göstermiyor. Mesela annemlere oturmaya gittiğimizde eniştemle babam muhabbet eder eşim konuşmaya dahil olmaya çalışsada ya duymazlar ya tvye bakarlar. Eniştemle babam arasında bu durum hiç olmuyor. Kahveye gidilecekse babam enişteme sorar gidelim mi diye o gidelim derse benim eşime de hadi derler. Ya ikisinede sor. Yada sorma. Ufak ufak dikkatimi çeken pek çok şey var. Ailemle akali bi çok kararı eniştemde eniştemde duyuyorum. Ablamdan bile değil. Eniştemin çalıştıgi yer iyi bir yer. Bir araya gelindiğinde sürekli zam muhabbetleri. Babam bile sorar eşine ne kadar zam verdiler,verdiler mi falan diye. Bu sorular beni çok geriyor. Eşim bu durumları hiç takmaz ama ben aksine çok detaylara takılan biriyim.bayrmda da bu tarz bişey olmuştu bende biraz sert tepki verdim anneme ben annemin beni anlayıp babami uyarmasıni beklerken bana dedi bayramda beni üzüyorsun diye. Neden hep ben saygı göstermek zorundayım. Bende saygı görmek fikirlerime değer verildiğini görmek istiyorum. Dah bi çok ufak detay işte. İlk aklıma gelenleri yazdım. Ben ailemin bu durumu artık fark edip beni kirdiklarini görmelerini istiyorum. Nasıl tepki vermem gerekiyor sizce. Lütfen abartıyorsun demeyin belki küçük şeyler ama her görüşmede bu tarz şeyler olduğu için artık çok geriliyorum. Bu durum herkezin yanında oluyor bu yüzden eşime herkes istediği gibi davranma hakkı buluyor. Yazdıkça yazdım uzun oldu sanırım
Esin sadece bayramlarda gitsin isi falan çıktı deyiverin madem öyle yapıyorlar.. siz yine gidin Ana baba sonuçta 😑

X