Kizlar yardimmm Gormedigin birine asik olmak yada sevmek

yok artık yıl olmuş 2014 hala bu tür insanlara inanıyormusunuz?? daha seni görmemiş etmemiş aşık olmuş muş ne münasebet canım.... sakın bu adama güvenip foto falan yollamayın... çünkü lerde konuşmaya devam ederseniz istiycek sizden.. buluşalım diyecek falan filan... başınıza dert alayın.... bir dahaki konunuz benim fotograflarımla beni tehdit ediyo şantaj yapıyo daha kötü şeyler hatta olmasın diye söylüyorum... aman dikkatttt :KK20:

Allah korusun isi o seviyeye zaten getirmem ki ben yurtdisindayim bulusmanin imkani yok hatta karsilasmamizin imkani yok .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar bu günlerde bu tür içerikli konular çok açılıyor ve ben her defasında inanmayıııııın diyorum

okulda dersanede arkadaş ortamında bir çok erkekle aynı ortamı paylaşıyorum şu akıllı telefonların bazı proğramları var indirip konuşuluyor ama nasıl nedir bende bilmiyorum
birbirlerine ya da bana anlatıyorlar sözüm meclisten dışarı muhabbetler şu şekilde

dün yine safın birini düşürdüm
ben romantik cümleler yazınca dibi düştü
sevdiğimi söyledim inandı saf 3-5 gün daha oyalarım belki bişeyler olur falan
bende birine demiştim belki gerçekten seveceği biri olsun diye sana cevap vermiştir falan
cevap adam gibi sevgi arayanın bu yazışma programında işi ne

arkadaşlar bu daha bir örnek çevremdeki bekar olan erkekler hatta kimisinin sevgilisi bile var bu tip programlarda eğlence arıyor kendine
ha tabi ki istisnası vardır ama kim bilebilir

işin özeti kanmayın inanmayın

Yazdiklarinda haklisin ama emin olmak istiyorum acik versin istiyorum

Hayir ben kesinlikle fotograf falan istemedim . Olay is mevzusundan acildi ben istanbuldayiim eski kiz arkadsimi ben ise soktum dedi birden fotograflarini gonderdi artik ben inanayim diyemi anlamadim . Bana gonderdigi fotografinin aynisini kendi kisisel facebook adresine de atmisti ve soyadi ayni olan kisiler canim teyzem dayim amcam vs gibi yorumlar atmisti yani ordan teyit ettim gibi oldu biraz inandim . Adi soyadi zaten kisissel facrbook adresinde yazili . Ama evli misin diye sormadim ama sorucam emin olmak istiyorum cunku ama sorsam neye yaricak evli olsa bana mi gercegi soylicek ? Keske soyle kristal bi kure olsada gercekleri gorebilsem ..

Adı soyadı varsa araştır..
Evli olsa söyler mi söylemez mi bilemem...
Eğer tel no. olayına geçerseniz gecenin bir vakti ararsın ara sıra,tele cvp verirse ve normal konuşursa evli değildir..
Eğer boşandım falan derse de lütfen boşanma kağıdını gör derim.

Adı soyadı varsa araştır..
Evli olsa söyler mi söylemez mi bilemem...
Eğer tel no. olayına geçerseniz gecenin bir vakti ararsın ara sıra,tele cvp verirse ve normal konuşursa evli değildir..
Eğer boşandım falan derse de lütfen boşanma kağıdını gör derim.

Degilmi ? Belkide o yuzden telefon numarami istemedi belkide rahstsiz edilmemek icin ama eglence de arasa baska kizlarada kafayi takardi en azindan facebookunda fotografi olan birine .

Sakın inanmayın.
İnsan görmediği birine aşık olduğunu söylemesi kadar saçma sapan bir şey olamaz.
Bir resmini felan görse anlarımda,görmeden bilmeden :KK19:

Her seyinin fotografini gondermis kimliginin de fotografini gondersin bari evli olup olmadigini anlamanin kesin yolu 😆
annem babamdan boşandı ama kimliği değiştirmediği için hala evli yazar.:KK1:
Adamda evli olabilir ama kimliğini değiştirmediyse "bekar"yazıyor olabilir..:KK14:

Canımcım arkandan kovalayan yok, biraz daha yazış, tanımaya çalış. Hemen de öyle aşk meşk olaylarına dalmayın. Adamı araştır önce.

Valla ben dalmadim kendisi baliklama atladi resmen , o kadar fotografi gormesem 15 yasinda ergen sanicam ama degil

QOTE=helloeverybody;34965041]Ben belki de yanlis hissettim . Simdi eglence arasa sizce benden direk kamera fotograf veya tlf no mu istemez miydi ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]

Ben 17 yasindayim daha once benden yasca buyuk birisi adam muhendisti hatta ilk baslarda benimle normal konusuyordu iltifat ediyordu falan ama ben salak oldugum icin suphelenmemistim daha sonra benim guvenimi kazaninca fotograf falan istemisti hemen engelledim fake hesap acmisti 3 4 defa beni tehdit etmisti. Cok benzer bir seyi arkadasim da yasadi. Cocuk arkadasimin sirlarini ogrenip tehdit etmisti kiz cok korkup fotograf yollamisti adama. Ilk basta guveninizi kazanmaya calisip sonra isteklerini siralayacak bence.

Aynen katılıyorum..
Eşim bana 6 saatin sonun da "seni seviyorum"demiş olsaydı "oğlum deli misin nesin,yürü git"derdim.
Hele hele x sevgilileriyle çektirdikleri fotoları gösterecek?:KK53: "hadi bakalım yaylan"derdim.

Ben zaten o yazilan ilani asklari gorunce ekranda dondum kaldim yok sana askim diye bilir miyim bir kereligine falan , sok gecirdim resmen .

Degilmi ? Belkide o yuzden telefon numarami istemedi belkide rahstsiz edilmemek icin ama eglence de arasa baska kizlarada kafayi takardi en azindan facebookunda fotografi olan birine .

Kafayı takıp takmadığını bilemeyiz ablacım,sen temkinli ol.

Valla benimki de bi nevi nette tanışma oldu çünkü arkadaşım faceden eklettirdi ordan başladık fotoğraflarını çok beğenmiştim sesini duymadan yazışarak bile ben baya baya hoşlanmıştım yani eşimden :)))) olabilir belli de olmaz belki birazca ayran gönüllüyse ve hemen sevebiliyorsa ondan demiştir ama acele etmiş seni beğenmezse damdan düşmüş gibi olacak ayrıca işi gücü olan 30 yaşında adam demişsin de neden olmasın olur benim ablam da netten buldu avukat yani bide adam uzun zamandır görüşüyolar he bunun bide abaza versiyonu var okumuş da olsa amacı sırf sapıklık olan hoşlandınsa artık onu da sen ayırt edeceksin

QOTE=helloeverybody;34965041]Ben belki de yanlis hissettim . Simdi eglence arasa sizce benden direk kamera fotograf veya tlf no mu istemez miydi ?

Ben 17 yasindayim daha once benden yasca buyuk birisi adam muhendisti hatta ilk baslarda benimle normal konusuyordu iltifat ediyordu falan ama ben salak oldugum icin suphelenmemistim daha sonra benim guvenimi kazaninca fotograf falan istemisti hemen engelledim fake hesap acmisti 3 4 defa beni tehdit etmisti. Cok benzer bir seyi arkadasim da yasadi. Cocuk arkadasimin sirlarini ogrenip tehdit etmisti kiz cok korkup fotograf yollamisti adama. Ilk basta guveninizi kazanmaya calisip sonra isteklerini siralayacak bence.[/QUOTE]

ayyy :O:O inanmiyorum cok kotuu ya insallah boyle bisey yasamam ben zaten benim bisey soylemeeme gerek kalmadan adam butun camasirlari ortaya doktu . Benjm hakkimda nerdeyse hicbisey bilmiyor kisisel bilgiler vss.

Diğer yazdıklarını okudum da şimdi yok anacım sen daha konuşma bu adamla ergen mi nedir yaa yazışmalara bak

annem babamdan boşandı ama kimliği değiştirmediği için hala evli yazar.:KK1:
Adamda evli olabilir ama kimliğini değiştirmediyse "bekar"yazıyor olabilir..:KK14:

Nufus mudurlugunu ariyip sormam lazim tek sansim :-D

Valla benimki de bi nevi nette tanışma oldu çünkü arkadaşım faceden eklettirdi ordan başladık fotoğraflarını çok beğenmiştim sesini duymadan yazışarak bile ben baya baya hoşlanmıştım yani eşimden :)))) olabilir belli de olmaz belki birazca ayran gönüllüyse ve hemen sevebiliyorsa ondan demiştir ama acele etmiş seni beğenmezse damdan düşmüş gibi olacak ayrıca işi gücü olan 30 yaşında adam demişsin de neden olmasın olur benim ablam da netten buldu avukat yani bide adam uzun zamandır görüşüyolar he bunun bide abaza versiyonu var okumuş da olsa amacı sırf sapıklık olan hoşlandınsa artık onu da sen ayırt edeceksin

Evettt iste beni umutlandiran seyde acabalar aslinda acaba iyi niyetli ama cok saf biriyse diye dusunuyorum . Abaza versiyonu var haklisin ama bu onlardan degil olsaydi coktan rengini belli ederdi ama ben tedbiri yinede elden birakmiyorum

Evettt iste beni umutlandiran seyde acabalar aslinda acaba iyi niyetli ama cok saf biriyse diye dusunuyorum . Abaza versiyonu var haklisin ama bu onlardan degil olsaydi coktan rengini belli ederdi ama ben tedbiri yinede elden birakmiyorum

X