Kizlar yardimmm Gormedigin birine asik olmak yada sevmek

helloeverybody

:/
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
1.172
300
Oncelikle merhabalar kizlar akliniza ihtiyacim var . Daha dun biriyle konusmaya basladik inanilmaz bi tesaduf eseri bi anda muhabbet oylr bir uzadiki saat 12 den sabah 6 ya kadar konustuk en cok kendisi vr aile hayatini anlatti , eski sevgililerini vs . Bir suru fotografini gonderdi , ilk gordugumde fotografini cok begendim nedensiz icimde bi sicaklik olustu benimde ama karsi tarafa soylemedim tabiki ve konusmanin sonrasinda kendisi bana , beni sevdigini soyledi ustelik benim tek bir fotografimi bile gormeden . Kendisine yazdim bak dedim belki ben beklentilerini karsilayamam belki de cok cirkin bir kizim sana gore nasil duygularindan emin olabiliyorsun diye sordum . Umrumda degil sana deger dedi . simdi akla ihtiyacim var gercekten sadece yazistiginiz bi insana sesini bile duymadan nasil asik olunur aklim almiyor . Bu arada konustugum kisi sosyal ekonomik duzeyi iyi olan bir adam isinde gucunde yani .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bana dokunmadan,beni görmeden bana aşık olduğunu söyleyen adama ben de inanmazdım.
Görüşmeyi keserdim.
Adam ya hayal aleminde yaşıyor ya da yalancının biri.
İkisi de işime gelmez.

bence cokta inanma sözlerine. sana deger demiş ama seni görmemiş bile ? ben artık tüm erkeklere karşı önyargılıyım belkide buyüzden böyle düşünüyorum ama burdan bakınca cok inandırıcı degil

Bence pek inanma en azından bir fotografını görmeli konusmayla birisini sevdigini nasıl pat diye söyleyebiliyor bu kadar basit olmamalı

bence cokta inanma sözlerine. sana deger demiş ama seni görmemiş bile ? ben artık tüm erkeklere karşı önyargılıyım belkide buyüzden böyle düşünüyorum ama burdan bakınca cok inandırıcı degil

Bana dokunmadan,beni görmeden bana aşık olduğunu söyleyen adama ben de inanmazdım.
Görüşmeyi keserdim.
Adam ya hayal aleminde yaşıyor ya da yalancının biri.
İkisi de işime gelmez.

Bana hic guven vermedi.
Sadece yazismayla bir gunde tanidigi birine sevdigini soyleyen adam...

17 yaşında falan değilse hiç inandırıcı değil dikkat et evli filan çıkmasın

Valla kizlar bende inanamiyorum hala bi insan bu kadar herseyi anlatmaz birine diyorum kendi kendime ve bu adam ya cok saf yada cok yalanci bence ama icimde cok isindi hayir bu arada 30 yasinda oldugunu ogrendim olgun bir yas . Napicagimi bilmiyorum .
Dusunun kahvalti ederken bile fotografini gonderiyor annrsinin babasinin hemde ...

Bence pek inanma en azından bir fotografını görmeli konusmayla birisini sevdigini nasıl pat diye söyleyebiliyor bu kadar basit olmamalı

Bende anlayamadim nasil duygular yasadigini aslinda Fotografimi gormek istedigini soyledi aslinda ama ben zamana birak diyince peki dedi senin kalbin guzel dedi

Valla kizlar bende inanamiyorum hala bi insan bu kadar herseyi anlatmaz birine diyorum kendi kendime ve bu adam ya cok saf yada cok yalanci bence ama icimde cok isindi hayir bu arada 30 yasinda oldugunu ogrendim olgun bir yas . Napicagimi bilmiyorum .
Dusunun kahvalti ederken bile fotografini gonderiyor annrsinin babasinin hemde ...

inan bana boş şeyler hepsii..

nerden tanıştıgını pek anlamadım aslında. seni görmeden kısa sürede nasıl bu duygular içine girdi bu adam..

Onceden taniyordur belki sizi o yuzden hemen seviyorum demistir. Ama ben olsam inanmazdim. Konusmaya baslamaniz nasil oldu facebooktan falan mi konustunuz

Dikkat et,evli olabilir..

Eski sevgilisiyle birlikte cektikleri resimleri bana gonderdi bende madem eski sevgilinse fotograflarjni ne diye sakliyorsun dedim . Haklisin hepsini silmeliyim dedi . Peki evli olmadigina nasil emin olabilirim sizce ?

inan bana boş şeyler hepsii..

nerden tanıştıgını pek anlamadım aslında. seni görmeden kısa sürede nasıl bu duygular içine girdi bu adam..

Soyle biz facebook ta tanistik , ben bi sayfayi begendim facebookta ve o sayfanin sahibine bi soru sordum ozel mesajla ve konusma ordan devam etti . Ayrica telefonumu falan istemedi eger sapik falan olsaydi direk kamera ac fotograf gonder telefon no nu gonder diye baski yapardi dedim . O yuzden de konusmaya devam ettim

Soyle biz facebook ta tanistik , ben bi sayfayi begendim facebookta ve o sayfanin sahibine bi soru sordum ozel mesajla ve konusma ordan devam etti . Ayrica telefonumu falan istemedi eger sapik falan olsaydi direk kamera ac fotograf gonder telefon no nu gonder diye baski yapardi dedim . O yuzden de konusmaya devam ettim

kaç yaşındasın merak ettim ?

bana kalırsa, böyle seni görmeden aşktan kıymetten degerden bahseden biri cok güvenilir degil. ki yapılan yorumların hepsi bu yönde.. kendini kaptırma diye söylüyorum. erkeklerin aşk görüşüyle bizimkiler bir degil. onlara göre herşey cok basit ilerliyo. bizde cok kolay kanıyoruz.. biraz dikkatli olmak gerek.

Sevdigini soylemis
Senin buna inanma ihtimaline sasirdim

Kac yasindasin canim?nette tanisip asik olanlar var tabi dogru insanda olabilir fakat 6 saatte konustugun sesini duymayan ,seni gormeyen ve tanimayan biri bukadar cabuk nasil sevip soyleyebilir bu aklima olumsuz seyler getirdi.sen resmini gorup etkilenmis olabilirsin ama erkeklerin zalim oldugu donemdeyiz ve internet en buyuk arac

Son düzenleme:
Onceden taniyordur belki sizi o yuzden hemen seviyorum demistir. Ama ben olsam inanmazdim. Konusmaya baslamaniz nasil oldu facebooktan falan mi konustunuz

Ben tum olasiliklari dusundum kizlar inanin ama kendisi bana ulasmadiki ben ona ulastim kendisi facebookta bir sayfanin yoneticisiydi bende bi soru sordum oradan devam etti. Ayrica anlamadigim konu 30 yasinda isi gucu olan , eli yuzu duzgun biri nasil olurda internetten bi kizla gorusur hemde 21 yasinda

Biz de eşimle internette yazıştık ilk başlarda ama arkadaş vasıtasıyla oldu bi nevi o yüzden güvensizlik sorunu olmadı. Ben de sapık gibi her gün fotoğraflarına bakardım :KK53:
Ama sana diyeceğim eğer arada herhangi bir bağlantı yoksa o kadar çabuk güvenme erkeklere. Sanal ortam hiç bişey belli olmaz. Ben seni seviyorum denir mi hemen öyle 6 saatte :KK31:

Aman kendini riske atacak hareketler yapma

evet bende elimden geldigimce dikkatli olmaya calisiyorum

Ama Seni Görmemiş Böyle Aşk Olmaz Bence Yalancı...

Bilmiyorumki bi emin olabilsem banada cok garip geliyor aslinda hayatta boyle seylerle isim olmaz benim ama ilk defa basima geldi .

X