KK Bağımlısı oldum ev işi yapamıyorum:)

chicek

bebişim ve ben
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
300
1
kızlar ya ben hep pc nin başındayım bsabahtan akşama kadar ev darmadağın kalkamıyorum başından yemek yemeye bile zor kalkıyorum..işin kötü tarafı oturmaktan kilo da aldım havalarda soğuk iyice eve kapandım..sanırım biraz da depresyondayım..ne olacak bu ev işleri kızlarkafamçokkarıştı

ben de sardım bu ara kk'ya.. eskiden sdc hayatın içinden kısmınd takılırdım şimdi maşallah tüm topiklere bakınıorum.. ödevler dersler hep kalıo, finaller de gelio e böle olmuyoooo :)

bi ara sizler gibi yapiyordum baktim gidisat gidisat degil artik butun zamanimi degilde firsatim olunca girip cikiyorum degilse insan bagimli oluveriyor sosyallikten eser kalmiyor

valla tam bi bagımlılık yapıyor kk..bugune kadar hiç bi forumda bukadar uzun süre durmamıştım..takiii buraya rastlayana kdr...öyle bşyki pc açınca illk işim msn sonra kadınlar kulübünü açmak..kimi topiklere girmessem içime dert oluyo o derece bagımlılık yapıyor vallaaaa...

valla arakdaslar bende bazen bagimli kaliyorum evi toplasamda tam temiz yapmiyorum bu yuzden kendimi iyi hsietmiyorum ne yapacagimi bilmeiyorum yapotogim isis tam yapmiyorum o yuzden cok problemin oluyor esimle allah ayrdimcimiz o.lsun

chicek,ilk zamanlar çoğumuz belki senin gibi işlerimizi aksatıyorduk..sana tavsiyem sabah uyandığında işlerinin tamamını yap yemeğinide pişir, sakın ateşte bırakma yoksa dibini tutturursun ben yaptım çünkü:roflol:,işlerini bitirince pc'nin başına oturursan hem aklın işlerde olmuyor en azından rahat ve güzel bir vakit geçirirsin kk'hakkaten bağımlılık yapıyor mutlaka çok eğitici ,eğlenceli hoş sohbetli yanları hep var. ben seviyorum kk'yı. ama işlerimi aksatmadan tabiki..a.s.

oo daha yeni üyesiniz ben 2 senedir burdayım bağlandıkça bağlandım sizde öyle olursunuz herhaldeeşakkıdı

chicek,ilk zamanlar çoğumuz belki senin gibi işlerimizi aksatıyorduk..sana tavsiyem sabah uyandığında işlerinin tamamını yap yemeğinide pişir, sakın ateşte bırakma yoksa dibini tutturursun ben yaptım çünkü:roflol:,işlerini bitirince pc'nin başına oturursan hem aklın işlerde olmuyor en azından rahat ve güzel bir vakit geçirirsin kk'hakkaten bağımlılık yapıyor mutlaka çok eğitici ,eğlenceli hoş sohbetli yanları hep var. ben seviyorum kk'yı. ama işlerimi aksatmadan tabiki..a.s.

haklısın canım sakın yemeği falan bırakmayın ocakta buraya dalıp giderseniz yanar yemek :jeyyar:

cnm yarın sınav var hemde iki tane a.s
ama ben burdayım :roflol:

cnm yarın sınav var hemde iki tane a.s
ama ben burdayım :roflol:

kız çık dersine çalış sonra çok pişman olursun:mymeka: bak ben yeni üye olduğum zaman son sınıfa gidiyordum vizeler vardı benim aklım burdaydı tabi akıl başka yerdeyken ders girermi aklına neyse biraz çalışıp hemen geliyordum buraya vizeler kötü gelince kızıyordum kendime kk kaçmıyor ama derslerrrr:jeyyar::jeyyar:

şahsım adına bu senin taktik bana yaramaz anam, sabah kalkıyım işimi bi yapııym sona kkya bakıyım desem şeytan türtüklüyo, git kkya bi bak neler olmuş dünkü mesacına yanıt vermişlermi, oftde neler var, arkadaşla aynı dertten muzdaribim yani :roflol: üstelik bende bi tane de böcük var, fırtına gibi karıyım lem hemi böcüüme yetişiyom hemi kkya hemi ev işlerine, ama rüyamda bileme kkyı görüyom bazen, seviyom burayı ben yaaa, çok güzel arkadaşlıklar kurdum burda, boşver be amannnn ev işi deelmi yapıyoz işte bi şekilde :enbuyukkk:

şakkıdı buyrun beniiim . kim çağırmıştı acabaa :nazar:[/ :roflol:NT]

bende ilk zmanlar
çok takılıyom gerçi şimdede aynı
ama işleri bitrince bakmak daha iyi oluyo

o kadar cok topik var ki bazen diyorum işim gücüm olmasa ya emekli olsam bi an önce...burası beni rahatlatıyor..
ama canım sen madem bu kadar işinden gücünden oluyorsun alışmaya azaltmaya calış bari..hayatımızı da ihmal etmemek lazım..

kız çık dersine çalış sonra çok pişman olursun:mymeka: bak ben yeni üye olduğum zaman son sınıfa gidiyordum vizeler vardı benim aklım burdaydı tabi akıl başka yerdeyken ders girermi aklına neyse biraz çalışıp hemen geliyordum buraya vizeler kötü gelince kızıyordum kendime kk kaçmıyor ama derslerrrr:jeyyar::jeyyar:

ya napim derste çalışamıom kim ne giymiş,saç bakımı nasıl yapıolar,makyaj yapan var mı falan die merak ediom ne var bunda senağlama

zaten kknin yoneticilerinden aldigi bilgiye gore,,,,,(kimseye soyleme dediler ama siz yabanci degilsiniz)

yakinda tum kknin bayanlarina bi temizlikci gondereceklermis,,,,,,,,,,,
kiyak gececeklermis yane,,,,,gorusmeler suruyomus........:roflol:

zaten kknin yoneticilerinden aldigi bilgiye gore,,,,,(kimseye soyleme dediler ama siz yabanci degilsiniz)

yakinda tum kknin bayanlarina bi temizlikci gondereceklermis,,,,,,,,,,,
kiyak gececeklermis yane,,,,,gorusmeler suruyomus........:roflol:

anaaa gayet iyi yav, geceleri benim sıpaya da bi bakıcı yollarlar mı acep :roflol: bu arada mmemelerin çok seksi lem:roflol:

evet arkadaşlar yeni sayılırım önceleri de biliyodum bu siteyi ama incelememiştim içine bi girdim valla çıkamıyorumkaydirigubbakcemile3 daha girmediğim birsürü topik var:icecream: ya birisi internetimi takip etse der bu sitede ne var sabahtan akşama kadar bu siteye girilmişsositososito bi çözülm bulacam zamanla bi düzene koyacam ama kalkar kalkmaz kahvaltı bile etmeden açıyorum msn bile açmıyom artık kimseyle konuşmuyorum:kahve: burası yetiyo da artıyo bile:enbuyukkk:

bende işlerimi hallettikten sonra tüm zamanımı burada geçiriryorum....
işlerimi bitirdikten sonra ooohhh rahat rahaat...
bende kk tiryakisi oldum yaaa....
bazen kocişim pc başından kalkarken diyorki pcde işim varmı?açayımmı senin kk yı :)
düşünün yani o bile benim kk tiryakiliğimin farkında ama buraya takılmamdan çok memnun :)çünkü buradaki bilgiler gerçekten çok aydınlatıcı :)

X