Kocam benden boşanmak istiyor

Velayet davası açın çocukların psikolojisini bozduğuna ve babalarından soğuttuna dair. Bütün ipler kadının eline geçmiş at koşturuyor ne güzel dünya valla. Bi kaç mesaj falan almaya çalışsın eşiniz kanıt için. Sizden neden ayrılıyor saçmalık resmen yapmaya çalıştığı şey

Kocaman çocukları var birkaç yıla her şeyi anlar bu sebepten beni bırakan adamı yolda görsem görmezden gelirim. Üstelik sizin çocuğunuz da psikolojisi bozulacak. Annesi iki defa ayrılmış olacak başka bir hayata yeniden geçecek. Alıştığı ne varsa koparılacak. Bu işler oyuncak değil ki 2 çocuğun kıskançlığı yüzünden hayatınızı bozacaksınız.

sayfaları okuyamadım da 9 yaşındaki küçük olabilir de 14 yaşındaki koca delikanlı

annesi dolduruyor vs de babası da güzelce anlatsın durumu

sizi bırakıp gidince sorun çözülecek mi

yani çocuklar ile ille de evde görülmesin madem istemiyorlar eve gelmek dışarıda görüşsün

gerekirse bir süre onlarla otelde kalsın haftasonu vs aradaki bağı onarsın

Çocuklar küçük değil. Ayrıca görüşmek isteyen her türlü görüşür. Dışarda görüşür, gerekirse sadece çocuklarıyla buluşunca kalacağı stüdyo bir daire tutar ama normal bir insanın aklına çözüm olarak boşanmak gelmez. Adam çocuklardan bağımsız olarak sizden boşanmak istiyor. Ama ya gerçek sebebi söyleyemeyecek kadar korkak ya da vicdan yaptığı için söyleyemiyor.
Ayrıca konu bana tutarsız geldi. O yaştaki çocuklar dolduruşa gelip babayla görüşmeyecek kadar saf değildir. Kaldı ki bütün ailesi küsmüş adama. Küsme nedeni de aşırı saçma. Ben boşanmış olacağım, ama çocuğum boşandı diye ona küseceğim. Olacak iş değil. Siz gerçekten de eşiniz evliyken bu ilişkiye başlamış olabilir misiniz?

Eşim de diyor bizi birbirimize bağlayan şey atılan ımza mi biz yine birlikte oluruz ama onlar bizi ayrı bilsinler bende çocuklarım la aramı düzelteyim diyor seninle evlenmeden önce çocukları alıp kendi evime getirebiliyor dum . Annem kardeşlerim de çocuklarım la bukadar ilgilendiğimi ve onlardan vazgeçmediği mi gördükçe onlarla da aram duzelecekti ama seninle evlenince hepsini kaybettim diyor
Sizi ne zannediyor bu adam. Boşanırsan neden hala görüşecekmişsin 😡

İkinci evliliğim 2 yıl oldu evleneli eşimin eski eşinden 2 oğlu var 9 ve 14 yaşında benim 1 oğlum var 7 yaşında . Eşimle ikimizde bekarken sevgiliydik sonra ayrıldık olmadı o başkası ile evlendi ben başkası ile sonra ben boşandım eski eşim evlendi çocuğu oldu. Bu da boşanmış ortak arkadaşlarımız bizi tekrar bir araya getirdi tekrar görüştük eskilerden konuştuk daha önceden birbirimizi tanıdığımız için evlilik kararı vermek Zor olmadı. severek evlendik kendi aramızda bir problem yok beni sevdiğini de her defasında söylüyor sen benim kıymetlimsin diyor ama biz evlendikten sonra eşimin eski eşi çocukları eşimden soğutmaya başladı çocuklar babalarının yanında babalarına karşı iyi ama eve gittiklerinde babaları ile konuşmaya cekiniyorlar eşim bunu çok problem yapıyor. Bizim eskiden sevgili olduğumuzu biliyorlar belki bu yüzden çekemiyorlar. Ben istiyorum gelsinler bize oğlumla oynasınlar ben onlara söz etmem onlarla oynarım yeterki eşim mutlu olsun çocuklar mutlu olsun diyorum ama. Kadın çocukları kesinlille bize göndermiyor problemli ayrılıkları olmuş boşandığı için eşimin ailesi de eşime cephe almış kimse konuşmuyor eşimle çocuklar da gittikçe uzaklaşıyor babalarından. Çocuklara babanız sizi bıraktı o kadının çocuğuna babalık yapıyor diyormuş. Eşim çok iyi bir baba sürekli arıyor soruyor herşeyleri ilenilgilenmeye çalışıyor 2.500 nafaka veriyor çocuklar için ayrıca ihtiyaçlarını da karşılıyor çocuklar mağdur olmasın diye boşanırken evini de bırakmış onlara ayrıca toplu para da bırakmış. Kadın çalışıyor ikinci evini aldı eşimin verdiği nafaka ile kredisini ödüyor. Eşim çocukların Derslerini takip ediyor okulları ile ilgileniyor. Yapabileceği herşeyi fazlasıyla yapmış ve yapmakta çocukları eve getiremediği ve çocuklarının ona karşı soğuk davrandığı nı gördükçe adam kahroluyor. Bu sebepten boşanma kararı aldık. Benimle boşanırsa eski eşi çocukları rahat bırakır çocuklar rahat olur diye düşünüyor çünkü benimle evlilik yapmadan önce çocukları eşime gelip gidiyor muş. Bana boşanalım ama beni bırakma diyor yine görüşelim herşey evlilik demek değil ben sizi de mağdur etmeyeceğim diyor bana kızma diyor çocuklar la aramı düzeltmemin tek yolu bu diyor. Her gün ağlıyorum birkez daha boşanmak çocuğuma aynı şeyleri tekrar yaşatmak istemiyorum çocuğum da eşimi çok seviyor eşimde oğlumu seviyor. Ailem e tekrar boşanacağımi nasıl söyleyeceğim bilmiyorum annemlerde kalamam ev kalabalık yatmaya yerimiz bile olmayacak. 6 AY oldu ev aldık bendede birikmiş para vardı kalanına kredi çekti kredi ödüyoruz. Eşim siz bu evde kalın ben giderim diyor. bi kaç haftadır konuşmuyoruz evde. Benim elimden artık hiçbişey gelmiyor Allah rızası için bana bir yol gösterin sabahlara kadar ağlıyorum ağlayarak uykuya dalıyorum sabah uyanıyorum akşama kadar ölü gibiyim. Ne hevesler ne hayaller le evlendim ama olmadı.
Eşimin eski eşine dönme gibi bir derdi yok benden şuan için resmi olarak boşanma düşüncesi de yok herkes boşandı bilsin diye ayrılıyor. Eski eşinin biran önce evlenmesi için dua ediyor o zaman rahat verir diye. Ayrıca ailesinin cephe almasının sebebi eşimin babası ile annesi boşanmış aynı şeyi eşim de yaptı diye ailesi ile arası bozulmuş mutsuz da olsan boşanmayacaksın sende baban gibimisin demişler çocuklar için duracaksın diye baskı yapmışlar adam çocuklar için ve ailem bana sırt cevirmesin diye sabretmiş yıllarca. ama sonunda dayanamamış boşanmış boşandı diye ailesi ile arası bozulmuş benimle alakalı değil. Eşim boşansak ta biz birlikte olalım ben seni bırakamam diyor ben böyle bir durumu kabul edemem 😭
Ne saçma e senin oğluna yazık değil mi sormadiniz mi

İkinci evliliğim 2 yıl oldu evleneli eşimin eski eşinden 2 oğlu var 9 ve 14 yaşında benim 1 oğlum var 7 yaşında . Eşimle ikimizde bekarken sevgiliydik sonra ayrıldık olmadı o başkası ile evlendi ben başkası ile sonra ben boşandım eski eşim evlendi çocuğu oldu. Bu da boşanmış ortak arkadaşlarımız bizi tekrar bir araya getirdi tekrar görüştük eskilerden konuştuk daha önceden birbirimizi tanıdığımız için evlilik kararı vermek Zor olmadı. severek evlendik kendi aramızda bir problem yok beni sevdiğini de her defasında söylüyor sen benim kıymetlimsin diyor ama biz evlendikten sonra eşimin eski eşi çocukları eşimden soğutmaya başladı çocuklar babalarının yanında babalarına karşı iyi ama eve gittiklerinde babaları ile konuşmaya cekiniyorlar eşim bunu çok problem yapıyor. Bizim eskiden sevgili olduğumuzu biliyorlar belki bu yüzden çekemiyorlar. Ben istiyorum gelsinler bize oğlumla oynasınlar ben onlara söz etmem onlarla oynarım yeterki eşim mutlu olsun çocuklar mutlu olsun diyorum ama. Kadın çocukları kesinlille bize göndermiyor problemli ayrılıkları olmuş boşandığı için eşimin ailesi de eşime cephe almış kimse konuşmuyor eşimle çocuklar da gittikçe uzaklaşıyor babalarından. Çocuklara babanız sizi bıraktı o kadının çocuğuna babalık yapıyor diyormuş. Eşim çok iyi bir baba sürekli arıyor soruyor herşeyleri ilenilgilenmeye çalışıyor 2.500 nafaka veriyor çocuklar için ayrıca ihtiyaçlarını da karşılıyor çocuklar mağdur olmasın diye boşanırken evini de bırakmış onlara ayrıca toplu para da bırakmış. Kadın çalışıyor ikinci evini aldı eşimin verdiği nafaka ile kredisini ödüyor. Eşim çocukların Derslerini takip ediyor okulları ile ilgileniyor. Yapabileceği herşeyi fazlasıyla yapmış ve yapmakta çocukları eve getiremediği ve çocuklarının ona karşı soğuk davrandığı nı gördükçe adam kahroluyor. Bu sebepten boşanma kararı aldık. Benimle boşanırsa eski eşi çocukları rahat bırakır çocuklar rahat olur diye düşünüyor çünkü benimle evlilik yapmadan önce çocukları eşime gelip gidiyor muş. Bana boşanalım ama beni bırakma diyor yine görüşelim herşey evlilik demek değil ben sizi de mağdur etmeyeceğim diyor bana kızma diyor çocuklar la aramı düzeltmemin tek yolu bu diyor. Her gün ağlıyorum birkez daha boşanmak çocuğuma aynı şeyleri tekrar yaşatmak istemiyorum çocuğum da eşimi çok seviyor eşimde oğlumu seviyor. Ailem e tekrar boşanacağımi nasıl söyleyeceğim bilmiyorum annemlerde kalamam ev kalabalık yatmaya yerimiz bile olmayacak. 6 AY oldu ev aldık bendede birikmiş para vardı kalanına kredi çekti kredi ödüyoruz. Eşim siz bu evde kalın ben giderim diyor. bi kaç haftadır konuşmuyoruz evde. Benim elimden artık hiçbişey gelmiyor Allah rızası için bana bir yol gösterin sabahlara kadar ağlıyorum ağlayarak uykuya dalıyorum sabah uyanıyorum akşama kadar ölü gibiyim. Ne hevesler ne hayaller le evlendim ama olmadı.
Eşimin eski eşine dönme gibi bir derdi yok benden şuan için resmi olarak boşanma düşüncesi de yok herkes boşandı bilsin diye ayrılıyor. Eski eşinin biran önce evlenmesi için dua ediyor o zaman rahat verir diye. Ayrıca ailesinin cephe almasının sebebi eşimin babası ile annesi boşanmış aynı şeyi eşim de yaptı diye ailesi ile arası bozulmuş mutsuz da olsan boşanmayacaksın sende baban gibimisin demişler çocuklar için duracaksın diye baskı yapmışlar adam çocuklar için ve ailem bana sırt cevirmesin diye sabretmiş yıllarca. ama sonunda dayanamamış boşanmış boşandı diye ailesi ile arası bozulmuş benimle alakalı değil. Eşim boşansak ta biz birlikte olalım ben seni bırakamam diyor ben böyle bir durumu kabul edemem 😭
Oyuncak mi evlilik?İyice düşünüp her şeyi göze alarak evlenmesi gerekmio muydu?Simdi sizin suçunuz ne?Yapacak bir sey yok boşanacaksiniz adama yok ne desen faydasiz kararları ciddiye alınacak bir tip değil bundan sonrasi icin dikkat et bari

Oyuncak mi evlilik?İyice düşünüp her şeyi göze alarak evlenmesi gerekmio muydu?Simdi sizin suçunuz ne?Yapacak bir sey yok boşanacaksiniz adama yok ne desen faydasiz kararları ciddiye alınacak bir tip değil bundan sonrasi icin dikkat et bari
Barıştık boşanmak falan yok sadece çok duygusalım bu aralar herşey düzelecek sen üzülme dedi şuanda çok iyi bana karşı bir sıkıntımız yok.ben halledeceğim dedi

Barıştık boşanmak falan yok sadece çok duygusalım bu aralar herşey düzelecek sen üzülme dedi şuanda çok iyi bana karşı bir sıkıntımız yok.ben halledeceğim dedi
Inş.Halletmeli bir yola girmissiniz madem elinizi sıkı sıkı tutmali.

Kusura bakma ama karısını bile adam gibi seven koruyup kollayan birine denk düşmemişsin. Ne o ya eski karısının korkusundan pısırık korkak davranıp sonrada seni metres gibi göstermeler . Asabım bozuldu akşam akşam ...

eşiniz halen eski eşinin etki alanında. belki de gerçekten onu sevdiği için bu tutumu, hatta belkiden de öte büyük ihtimalle.
yoksa ne adamlar var kadını silen ve ne olursa olsun çocuklarını bırakmayan.
hayatlarını da devam eden.
ya çok pısırık ve basiretsiz birisi yada duyguları ölmemiş.

bence barışmaya da inanmayın. sizi sakinleştirmek için numara da olabilir.
bir daha boşanma lafı açarsa da sizde sağlam bir nafaka talebiyle ayrılın, açın davanızı.
siz ve çocuğunuz böyle birinin oyuncağı olmamalısınız.

Eşiniz size koca olamamış. Yapılacak tek çare boşanmak degildi. Çocuklar her şeyi anliycak yaşta alırdı karşılarına konuşurdu. Büyüdüklerinde de mantiklari oturunca konuşmaya devam ederlerdi. Ben anası babasınin evliliğine müdahale etmesine izin veren o sümsük adamlardan bı farkını göremiyorum.bosanma sebepleri neydi bu adamın güçsüzlüğü olabilir mi?

Eşiniz eski karısına, çocukları doldurmaya devam ederse, eve de yollamazsa maddi bütün yardımı, ödemeleri keseceğini söylesin. Baksın bakalım ne oluyor.
Hiç bilmiyorsam yüzlerce örneğini okudum duydum. 200₺ nafakayı bile ödemeyenler var, kadınlar çocuklar perişan. Böyle paragöz kadına en iyi had bildirme böyle olur.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim düzelttik arayı. Ben senden vazgeçemem dedi. Boşanma konusunu falan da aklından sil dedi. Bu aralar çok üzerime gelindi sen sakin kal benim uzerime gelme ben halledeceğim senlik bir durum yok seni çok seviyorum dedi. Bu sebepten yuvamı yılmayacağım dedi. Hepsi geçecek hep böyle devam edecek değil dedi. Sarıldı şakalar yaptı gönlümü almak için şimdi bir sorun yok gibi bakalım hayırlısı
Eşiniz dengesiz ve zayıf bir adam bu git gelleri ile sizi çok yoracak gibi duruyor. En önemlisi kalbinizi kırıyor. İnşallah düzelir tamamen

Yerinizde olsam eşimden asla boşanmazdım. Ama kavga ederek, çirkeflikle değil. Eşinize evi terk ederse, sizin de çocuğunuz için de nasıl bir yıkım olacağını güzellikle anlatın. Ve gidersen sözde değil, gerçekten biter diyin. Sizden vazgeçemez.

Çocuklar için de psikolog var, psikiyatrist var. Çok iyi bir yardım alabilirsiniz. Ayrılmak çare değil ki.

Son olarak eski eş hazımsız. Sizi kıskanıyor. Kendini çok ezik bir duruma düşürüyor. İnsanda biraz gurur olur.

Eşiniz eski karısına, çocukları doldurmaya devam ederse, eve de yollamazsa maddi bütün yardımı, ödemeleri keseceğini söylesin. Baksın bakalım ne oluyor.
Hiç bilmiyorsam yüzlerce örneğini okudum duydum. 200₺ nafakayı bile ödemeyenler var, kadınlar çocuklar perişan. Böyle paragöz kadına en iyi had bildirme böyle olur.
Aynen. Böyleleri para tehdidinden anlar.

Çok saçma, o zaman da sizin hakkiniza girmiş oluyor. Sizin sebep olmadığınız bir şeyin bedelini size ödeten adam çok da iyi biri olmasa gerek, kendinizi kandırmayın bence

Kocanizin davranışı cok saçma değil mi

Yolunu açmaya çalışıyor eşiniz

Usulca terk etme ye çalışıyor galiba

Yanlış anlaşılmasın eşimin durumu da çok iyi değil eşim öğretmen özel dersler falan veriyor ek olarak adam sabah 9 da çıkıyor akşam 10 da geliyor akşama kadar çalışıyor. Ev aldık kredi ödüyoruz arabamız yok başka kredi borçlarimiz da var. Eşim boşanırken tüm kazancını vermiş evi 50 bin parayı tarla ve 2.500 nafaka. Kendisine sadece 20bin para kalmış onuda evlenirken harcadık bende biraz para vardı biraz biriktirdik onunla ev peşinatı yaptık. Bu evide sana vereyim ediyor. Terapiste gidelim diyorum terapist çocuklarımı geri mi verecek bana diyor. Onun düşündüklerini ben düşünemiyorum mu diyor
Eşinize net olacaksınz. Millete ayrıldık dedikten sonra gerçekten ayrılacağınızı söyleyin.

X