Kocam benden boşanmak istiyor

Ya boşamam pisliğine bu adamı ya da çevirdiği dolapları başına dolarım. Hem seni boşayacak, hem senle yatacak, tabi tabi kocanızın başka isteği var mıymış Ben de iyiliğine iyiyimdir de karşıdaki böyle davransa dünyayı dar ederim. Ağlamak yerine yalanı değil doğruları anla bence...

fazlasıyla bencil bir adam bence. seni ve çocugunu asla düşünmüyor. sizle hayatını birleştirdiyse sizi de düşünmek zorunda maddi güç göstermekle olmuyor. ayrıca boşanmasaydı o zaman. boşandığı için kendini suçlu hissediyor olabilir. çevre baskısıda varmış. sizi üzmek istemem ama sizinle boşanma sağlayınca ilerde eski eşiyle evlendi derseniz hiç saşırmam

Bence eşiniz çok sağlıklı düşünemiyor.Siz kendinizi toplayin ve yuvanıza sahip çıkın,boşanmayın.

Yanlış anlaşılmasın eşimin durumu da çok iyi değil eşim öğretmen özel dersler falan veriyor ek olarak adam sabah 9 da çıkıyor akşam 10 da geliyor akşama kadar çalışıyor. Ev aldık kredi ödüyoruz arabamız yok başka kredi borçlarimiz da var. Eşim boşanırken tüm kazancını vermiş evi 50 bin parayı tarla ve 2.500 nafaka. Kendisine sadece 20bin para kalmış onuda evlenirken harcadık bende biraz para vardı biraz biriktirdik onunla ev peşinatı yaptık. Bu evide sana vereyim ediyor. Terapiste gidelim diyorum terapist çocuklarımı geri mi verecek bana diyor. Onun düşündüklerini ben düşünemiyorum mu diyor
Ogretmen maasi belli.zaten maasin yarisini kadina veriyormus.siz buyuk ihtimal acikta kalacaksiniz..bence ayrilmayin.cocuklarin yasi kucuk degil.bir kac yil sonra anlarlar herseyi..esinizin ailesiyle olan dirumu cok sacma geldi bana.sonucta adam bosanmis yeni bir hayat kurmus destek olmalari getekirken kostek oluyorlar..eski esin amaci sizi ayirmak bariz ortada..sizin cocugunuz icin uxuldum..bosanmayin mucadele edin..

Yazdıklarınızı dikkatle okumaya çalıştım. Bütün bu aktardığınız bilgilerin hepsi eşinizden duyduklarınız değil mi? Yani hiç ailesiyle oturup konuştunuz mu? Siz niye evladınızı dışlıyorsunuz diye. Hiç bir anneye göre değil bu davranış. Bir de eşiniz bu kadar korkuyorsa karışından anlaşmalı boşanma noktasına ulaşmış olmaları bile mucize ki kadın kızgın eski eşine ve bir şekilde kendini haklı görüyor. Bunlar size anormal gelmiyor mu? Bunlar aldatan koca ve ardından ödenen bedel hissi verdi bana. Üstüne bir de sizinle evlenmiş. Ben aldatıldığımı düşünsem sizi de ahlaksız kadınlardan biri gibi düşünüp çocuklarım olsa eve göndermek istemezdim. Yani hiç bu boşanmayı başkalarından duymak bi irdelemek istemediniz mi? Ayrıca sizinde çocuğunuz var ona da babalık yapmak niyetiyle evlenmedi mi? Sizin çocuğunuzun günahı ne? Bir de niye resmi bir nikah varken resmiyetsiz, sıfatsız bir duruma düşesiniz ki! Bu adam çocuklarını düşündüğünün 10 da 1 i sizi ve çocuğunuzu düşünmüyor. Boşanacaksanız da kendinizi garanti altına alıp boşanın derim ben. Protokolü sizin avukatınız hazırlasın. Tüm güvenceleri isteyin ve bu zaten formalite değil mi sen zaten bizi mağdur etmek istemiyorsun anladım ama ailemede bu niyetini hiç olmazsa protokolde yazan maddelerle ıspatlamaya çalışacağım. Malum bu benim 2. evliliğim onlarda benim boşanmamı istemezler. Bari iyi niyetini böyle ıspatlayayım. Tüm kredi borçlarını ödemeyi tahüt etmeden imzamayın derim ben. Ki fikrim sizi gözden çıkardığı yönünde. Fazla iyi niyetli olmakta kadına zarar verir. Çok iyi niyetli olmayın.

İkinci evliliğim 2 yıl oldu evleneli eşimin eski eşinden 2 oğlu var 9 ve 14 yaşında benim 1 oğlum var 7 yaşında . Eşimle ikimizde bekarken sevgiliydik sonra ayrıldık olmadı o başkası ile evlendi ben başkası ile sonra ben boşandım eski eşim evlendi çocuğu oldu. Bu da boşanmış ortak arkadaşlarımız bizi tekrar bir araya getirdi tekrar görüştük eskilerden konuştuk daha önceden birbirimizi tanıdığımız için evlilik kararı vermek Zor olmadı. severek evlendik kendi aramızda bir problem yok beni sevdiğini de her defasında söylüyor sen benim kıymetlimsin diyor ama biz evlendikten sonra eşimin eski eşi çocukları eşimden soğutmaya başladı çocuklar babalarının yanında babalarına karşı iyi ama eve gittiklerinde babaları ile konuşmaya cekiniyorlar eşim bunu çok problem yapıyor. Bizim eskiden sevgili olduğumuzu biliyorlar belki bu yüzden çekemiyorlar. Ben istiyorum gelsinler bize oğlumla oynasınlar ben onlara söz etmem onlarla oynarım yeterki eşim mutlu olsun çocuklar mutlu olsun diyorum ama. Kadın çocukları kesinlille bize göndermiyor problemli ayrılıkları olmuş boşandığı için eşimin ailesi de eşime cephe almış kimse konuşmuyor eşimle çocuklar da gittikçe uzaklaşıyor babalarından. Çocuklara babanız sizi bıraktı o kadının çocuğuna babalık yapıyor diyormuş. Eşim çok iyi bir baba sürekli arıyor soruyor herşeyleri ilenilgilenmeye çalışıyor 2.500 nafaka veriyor çocuklar için ayrıca ihtiyaçlarını da karşılıyor çocuklar mağdur olmasın diye boşanırken evini de bırakmış onlara ayrıca toplu para da bırakmış. Kadın çalışıyor ikinci evini aldı eşimin verdiği nafaka ile kredisini ödüyor. Eşim çocukların Derslerini takip ediyor okulları ile ilgileniyor. Yapabileceği herşeyi fazlasıyla yapmış ve yapmakta çocukları eve getiremediği ve çocuklarının ona karşı soğuk davrandığı nı gördükçe adam kahroluyor. Bu sebepten boşanma kararı aldık. Benimle boşanırsa eski eşi çocukları rahat bırakır çocuklar rahat olur diye düşünüyor çünkü benimle evlilik yapmadan önce çocukları eşime gelip gidiyor muş. Bana boşanalım ama beni bırakma diyor yine görüşelim herşey evlilik demek değil ben sizi de mağdur etmeyeceğim diyor bana kızma diyor çocuklar la aramı düzeltmemin tek yolu bu diyor. Her gün ağlıyorum birkez daha boşanmak çocuğuma aynı şeyleri tekrar yaşatmak istemiyorum çocuğum da eşimi çok seviyor eşimde oğlumu seviyor. Ailem e tekrar boşanacağımi nasıl söyleyeceğim bilmiyorum annemlerde kalamam ev kalabalık yatmaya yerimiz bile olmayacak. 6 AY oldu ev aldık bendede birikmiş para vardı kalanına kredi çekti kredi ödüyoruz. Eşim siz bu evde kalın ben giderim diyor. bi kaç haftadır konuşmuyoruz evde. Benim elimden artık hiçbişey gelmiyor Allah rızası için bana bir yol gösterin sabahlara kadar ağlıyorum ağlayarak uykuya dalıyorum sabah uyanıyorum akşama kadar ölü gibiyim. Ne hevesler ne hayaller le evlendim ama olmadı.
Eşimin eski eşine dönme gibi bir derdi yok benden şuan için resmi olarak boşanma düşüncesi de yok herkes boşandı bilsin diye ayrılıyor. Eski eşinin biran önce evlenmesi için dua ediyor o zaman rahat verir diye. Ayrıca ailesinin cephe almasının sebebi eşimin babası ile annesi boşanmış aynı şeyi eşim de yaptı diye ailesi ile arası bozulmuş mutsuz da olsan boşanmayacaksın sende baban gibimisin demişler çocuklar için duracaksın diye baskı yapmışlar adam çocuklar için ve ailem bana sırt cevirmesin diye sabretmiş yıllarca. ama sonunda dayanamamış boşanmış boşandı diye ailesi ile arası bozulmuş benimle alakalı değil. Eşim boşansak ta biz birlikte olalım ben seni bırakamam diyor ben böyle bir durumu kabul edemem 😭

karşıyı dinlemeden asla tek taraflı yorum yapmam.o kadınında canının yandığı noktalar kesinlikle olmuştur o işler öyle tek taraflı yorumla anlaşılmaz.kendi ailesi bile tepki göstermiş eşinize demekki hataları var.belki siz bukadarını biliyorsunuz.kadına neler çektirdiğini size anlatıcak değilya kocanız.ben yüzde 80-90 kadın haklılıpından yanayım oda bi anne o da bir kadın ve tepkilerinin sizin eaki sevgilisi olmasından ziyade kendi içinde yaşadığı travmalar vardır kocanızla ilgili.önce sizin boşanıpta sonra kocanızın boşanmasıda eski karısına muamma gelmiş olabilir??? yani bu kadar tesadüf soru işareti acabamı dedirtebilir.bende haklıya haklı haksıza haksızım.eğer o kadın çektiyse madem çocuklarda büyüdüyse bilicekler.sonra susan suçlu oluyo.adamda keyfinden ödün vermiyo ohhhh çocuklarda ne güzel bilmiyo eski karım idare ediyo diyodur.beni eleştirebilirsiniz ama canı yanan insan cehennem ateşinden farksızdır.hakede yapılır.haketmiyoda yapıyosa onu sizin yazdıklarınızla kanaat getiremem eğer haketmiyosa eşiniz o zaman bi fırsatını kollayıp çocuklarıyla konuşmalı araya birilerini sokmalı yine olmuyorsa adaletten yardım almalı.ayrıca ben konuyu hiç beğenmedim hiç haz etmem ne demek başka birimi kalmadı evlenecekte bir araya getiriyor arkadaşlar.bakalım çocuklar bu durum kabullenecekmi bazı çocuklar kabul edemiyor benim kızım babam evlense onla konuşmam diyo.o zaman oda krndinden ödün verip evlenmeseydi? eski aşkların alevlenmesi falan bana hoş değil bunlar.kocanızın ayrılmak istiyor olmasını geçiyorum evlenmesi bile yanlış olmuş.kanul edilir birşey değil bu benim yorumumdur uyan olur uymayan olur saygı lütfen

İkinci evliliğim 2 yıl oldu evleneli eşimin eski eşinden 2 oğlu var 9 ve 14 yaşında benim 1 oğlum var 7 yaşında . Eşimle ikimizde bekarken sevgiliydik sonra ayrıldık olmadı o başkası ile evlendi ben başkası ile sonra ben boşandım eski eşim evlendi çocuğu oldu. Bu da boşanmış ortak arkadaşlarımız bizi tekrar bir araya getirdi tekrar görüştük eskilerden konuştuk daha önceden birbirimizi tanıdığımız için evlilik kararı vermek Zor olmadı. severek evlendik kendi aramızda bir problem yok beni sevdiğini de her defasında söylüyor sen benim kıymetlimsin diyor ama biz evlendikten sonra eşimin eski eşi çocukları eşimden soğutmaya başladı çocuklar babalarının yanında babalarına karşı iyi ama eve gittiklerinde babaları ile konuşmaya cekiniyorlar eşim bunu çok problem yapıyor. Bizim eskiden sevgili olduğumuzu biliyorlar belki bu yüzden çekemiyorlar. Ben istiyorum gelsinler bize oğlumla oynasınlar ben onlara söz etmem onlarla oynarım yeterki eşim mutlu olsun çocuklar mutlu olsun diyorum ama. Kadın çocukları kesinlille bize göndermiyor problemli ayrılıkları olmuş boşandığı için eşimin ailesi de eşime cephe almış kimse konuşmuyor eşimle çocuklar da gittikçe uzaklaşıyor babalarından. Çocuklara babanız sizi bıraktı o kadının çocuğuna babalık yapıyor diyormuş. Eşim çok iyi bir baba sürekli arıyor soruyor herşeyleri ilenilgilenmeye çalışıyor 2.500 nafaka veriyor çocuklar için ayrıca ihtiyaçlarını da karşılıyor çocuklar mağdur olmasın diye boşanırken evini de bırakmış onlara ayrıca toplu para da bırakmış. Kadın çalışıyor ikinci evini aldı eşimin verdiği nafaka ile kredisini ödüyor. Eşim çocukların Derslerini takip ediyor okulları ile ilgileniyor. Yapabileceği herşeyi fazlasıyla yapmış ve yapmakta çocukları eve getiremediği ve çocuklarının ona karşı soğuk davrandığı nı gördükçe adam kahroluyor. Bu sebepten boşanma kararı aldık. Benimle boşanırsa eski eşi çocukları rahat bırakır çocuklar rahat olur diye düşünüyor çünkü benimle evlilik yapmadan önce çocukları eşime gelip gidiyor muş. Bana boşanalım ama beni bırakma diyor yine görüşelim herşey evlilik demek değil ben sizi de mağdur etmeyeceğim diyor bana kızma diyor çocuklar la aramı düzeltmemin tek yolu bu diyor. Her gün ağlıyorum birkez daha boşanmak çocuğuma aynı şeyleri tekrar yaşatmak istemiyorum çocuğum da eşimi çok seviyor eşimde oğlumu seviyor. Ailem e tekrar boşanacağımi nasıl söyleyeceğim bilmiyorum annemlerde kalamam ev kalabalık yatmaya yerimiz bile olmayacak. 6 AY oldu ev aldık bendede birikmiş para vardı kalanına kredi çekti kredi ödüyoruz. Eşim siz bu evde kalın ben giderim diyor. bi kaç haftadır konuşmuyoruz evde. Benim elimden artık hiçbişey gelmiyor Allah rızası için bana bir yol gösterin sabahlara kadar ağlıyorum ağlayarak uykuya dalıyorum sabah uyanıyorum akşama kadar ölü gibiyim. Ne hevesler ne hayaller le evlendim ama olmadı.
Eşimin eski eşine dönme gibi bir derdi yok benden şuan için resmi olarak boşanma düşüncesi de yok herkes boşandı bilsin diye ayrılıyor. Eski eşinin biran önce evlenmesi için dua ediyor o zaman rahat verir diye. Ayrıca ailesinin cephe almasının sebebi eşimin babası ile annesi boşanmış aynı şeyi eşim de yaptı diye ailesi ile arası bozulmuş mutsuz da olsan boşanmayacaksın sende baban gibimisin demişler çocuklar için duracaksın diye baskı yapmışlar adam çocuklar için ve ailem bana sırt cevirmesin diye sabretmiş yıllarca. ama sonunda dayanamamış boşanmış boşandı diye ailesi ile arası bozulmuş benimle alakalı değil. Eşim boşansak ta biz birlikte olalım ben seni bırakamam diyor ben böyle bir durumu kabul edemem 😭
Ne kadar sacma bir davranış esınızın yaptıgı

karşıyı dinlemeden asla tek taraflı yorum yapmam.o kadınında canının yandığı noktalar kesinlikle olmuştur o işler öyle tek taraflı yorumla anlaşılmaz.kendi ailesi bile tepki göstermiş eşinize demekki hataları var.belki siz bukadarını biliyorsunuz.kadına neler çektirdiğini size anlatıcak değilya kocanız.ben yüzde 80-90 kadın haklılıpından yanayım oda bi anne o da bir kadın ve tepkilerinin sizin eaki sevgilisi olmasından ziyade kendi içinde yaşadığı travmalar vardır kocanızla ilgili.önce sizin boşanıpta sonra kocanızın boşanmasıda eski karısına muamma gelmiş olabilir??? yani bu kadar tesadüf soru işareti acabamı dedirtebilir.bende haklıya haklı haksıza haksızım.eğer o kadın çektiyse madem çocuklarda büyüdüyse bilicekler.sonra susan suçlu oluyo.adamda keyfinden ödün vermiyo ohhhh çocuklarda ne güzel bilmiyo eski karım idare ediyo diyodur.beni eleştirebilirsiniz ama canı yanan insan cehennem ateşinden farksızdır.hakede yapılır.haketmiyoda yapıyosa onu sizin yazdıklarınızla kanaat getiremem eğer haketmiyosa eşiniz o zaman bi fırsatını kollayıp çocuklarıyla konuşmalı araya birilerini sokmalı yine olmuyorsa adaletten yardım almalı.ayrıca ben konuyu hiç beğenmedim hiç haz etmem ne demek başka birimi kalmadı evlenecekte bir araya getiriyor arkadaşlar.bakalım çocuklar bu durum kabullenecekmi bazı çocuklar kabul edemiyor benim kızım babam evlense onla konuşmam diyo.o zaman oda krndinden ödün verip evlenmeseydi? eski aşkların alevlenmesi falan bana hoş değil bunlar.kocanızın ayrılmak istiyor olmasını geçiyorum evlenmesi bile yanlış olmuş.kanul edilir birşey değil bu benim yorumumdur uyan olur uymayan olur saygı lütfen
Esler ayrildiktan sonra isteyen evlenir..cocugunuzun tepkiside cok normal degil.babasinin hayatina saygili olmasi gerekirken bu sekilde yaklasmasi normal degil.tabi cocugunu ihmal ediyorsa evlenince bazi seyler degisecekse sorumlulugunu yerine getirmeyecekse o zamn evlenmesin tabi..

Hic bir cocukta buyuyunce iyikide evlenmemissin baba demiyecektir..cunku onunda bi hayati olacak birgun yalniz kalacak evlenmeyen hayat arkafasini bulamayan anne ve babalar

Bir komsumuz var kadinin 3 oglu var.kocasi yurtdisinda evlenmis ne ariyir nede destek oluyir.gorusmuyorlar yani.kadin cocuklarini tek basina buyuttu kadin basina orda burda calisarak.cocuklar artik evlilik cagindalar calisiyorlar..herkez duzenini kurmus yani.
Artik sorun ne biliyor musunuz cocuklardan biri anne sen x de kal dogeri y kal diyor.yani kadin ortada kaldi...cocuklar icin hayat arkafasinizdan olmayin.cocuklarin yeri ayri hayat arkadasinin yeri ayri...

Ben en çok sizin çocuğunuza üzüldüm çünkü bağ kurmuş o adamla ama malesef bu ikinci dalga çocuğunuzu çok etkiler bir yol bulun lütfen ...ona aşkınızı gosterin herşey yoluna girecek merak etme deyin ...ama ayrılmak kelimesini bir daha ağzına alma deyin yani :KK43:

Anlattıklarınıza bakılırsa ,eski eş politik davranmış .Eşinizin çocuklarına zaafını kullanıp .Onun canını yakıp ,kendine çekme düşüncesinde .Dikkatli olun ,kocanızda ikili oynuyor .Çünkü yok boşanalım ama yine birlikte oluruz ne demek .Çok acı gelecek fakat eşiniz ,resmen diğer tarafa doğru meyilli .Bunu başka türlü açıklamak mümkün değil ,sizin üzüldüğünüzü görüncede ,ağzı laf yapıyor .Şu erkeklerin bazıları ,hakkaten ne istediğini bilmiyor .Siz eski sevgilisiniz ,ayrıldınız .Başkalarıyla evlendiniz .Aklının bir köşesindeydiniz .Şimdi ayrılınca evlendi ,elde etti .Bu defa diğer taraf ağır basıyor .Çok çok dikkatli olun ,eşiniz bana hiç samimi gelmedi .

Birazda o taraftan bakmak lazım evet
Benim babam ikinci evlilik yapsa ikinci eşinin çocuğunun yanında hep birlikte yaşıyorlar
Ben babasız yaşıyorum
İstemem o babayı
O ailesini seçmiş derim geçmiş olsun ona

Akla mantığa sığacak bir hikaye değil bu, çok fazla boşluk ve tutarsızlık var. Hikayedeki yalancının da eşiniz olduğunu düşünüyorum. "Çocuklarım ve ailem bana sırt çevirmesin" durumu tamamen yalan değil belki ama gerçek de değil, eşinizin kafasında birden fazla hesap var. Neredeyse adam eski eşe ayrı, ailesine ayrı, çocuklara ayrı, size ayrı bir hikaye satıyor diyeceğim. Herkese baska bi vaadi var da aslında hicbirini tutmayacak gibi sanki, herkes birbirini sebep biliyor ama kimse de adamı suçlamıyor hayatındaki dengeyi kuramadı diye.

Etrafınızda kim ne çeviriyor emin değilim ama eşime güvenip onun kararıyla hareket edeyim, fedakarlık edeyim derseniz sizi sağlam hırpalayacak bir hikaye bu. O yüzden dik duracaksınız, benim yüzümden senle bi problemi olan varsa ben konuşayım, iyi niyetimi ve senin yanında oldugumu göstereyim, onlar da iyi niyetliyse zaten beni severler, yok degillerse birlikte duralım karşısında diyeceksiniz.

Zaten zorluklarla birlikte baş etmeyecekseniz, birbirinizin yanında durmak yerine saklanacaksanız zaten hakikaten imzanın cok da bi anlamı yok. Sizi hayatındaki diger insanları mutlu etmek için saklamaya, köşeye kaldırıp arada ziyaret etmeye çözüm diyen bi adamı zaten dümdüz boşayın gitsin.

Ben olsam beni gozden cikaran bu adamla evli kalmazdim. Bir kez ayaga kalkti iseniz bir daha kalkabilirsiniz. Pilitisini pirtini toplayip evden gitsin, o evi size biraksin, kredisini de odesin madem bosanmayi o istiyor. Bir bosanma protokolu hazirlardim. Sartlarimi yazardim. Olur bosanalim ama bu sartlari kabul edersen diye. Sonra da o evde oglumla yasamaya devam ederdim.

Bu adam sizinle evlendiğine pişman olmuş. Daha fazla tutmayın salın ipini ne hali varsa görsün.

Birazda o taraftan bakmak lazım evet
Benim babam ikinci evlilik yapsa ikinci eşinin çocuğunun yanında hep birlikte yaşıyorlar
Ben babasız yaşıyorum
İstemem o babayı
O ailesini seçmiş derim geçmiş olsun ona
kesinlikle size katılıyorum...çocuklar için ağır bir travma...bunu yaşamayan anlayamaz...lanet olsun o babaya der dürünür çöpten ekmek yer yine yüzüne bakmam.heleki birde anasının çektiklerini biliyorsa çektiyse bişeyler daha fena...hele birde arada aldatma varsa geçmiş olsun...o babaya baba demesi bile büyük bişey bence..

Ve biz boşanınca hepsi rahat edecekler oh onlarda mutlu olamadı iyi oldu diyecekler. Onunla da yapamadı diyecekler. Benimde ikinci evliliğim aileme nasıl söylerim tekrar boşaniyorum diye bilmiyorum. Bazen evdeki tartismamiza oğlum şahit oluyor bana sarılıyor anne kavga etmeyin birdaha boşanmanı istemiyorum diyor eşimi de çok seviyor. Boşanırsan biz bu evden de mi gideceğiz diyor içim yanıyor 😭
Allahım sen yardım et🤲 bilmiyorum bu kadar seni sevipte seni üzmesi.. yarı yolda bırakması senin canına da bunları yaşatması ama sonuç olarak seni gözden çıkarmış gibi görünüyor böyle ilk zorkujta bırakacaksa ilerde yine bırakabilir çocuğuna hem anne hem baba sen ol evladına sarıl bırak elalemin derdiyle eski karısıyla kendini uzecegine çocuğunla hayat kur kimsenin de bir daha seni üzmesine izin verme sen üzülüyorsun o Çocuk illaki anlıyor o da senin üzülmene üzülüyor

Çoğu kişi gibi, bence de eşiniz sizden sorunsuz nafakasız ayrılmanın peşinde ev de krediymiş zaten evi kredisiyle birlikte size bırakıp evliliği bitirme derdinde. Durduk yere boşanalım, pişmanım dese, ev nolcak dediğinizde mahkeme kararı vs ile ödemeleri ortak yapmanız gerekecek ve size de nafaka ödemek zorunda kalcak. Ama bay akıllı şuan guzellikle çaktırmadan boşanıp valizini alıp temiz temiz gidecek ohhhhh. Soylediği savunduğu şeyler saçmalık resmen, sizin gözünüz kör olmuş. Hadi diyelim bu sekilde dusunerek komplo teorileri uretıyoruz eşiniz teklifinde samimi, e o zaman da bu sünepe, ezik, eşinden korkan, ailesinden çekinen, çocuklarını gormek için mantıklı ve cesur davranmayan böyle bi adamla hayat gecer mi? Haklarınızı alıp boşanın boşanacaksanızda. Yanınızda olacaksa onun için fark etmez nasılsa size ne vereceği.

Ama basta da dediğim gibi esınız sızle evlendiğine pişman. Ailesi gorusmuyo, kendi cocukları gelip gitmiyo ama sizin çocugunuz evde sizle yasıyor. eski eşinin, çocukları “babanız o kadının cocuguna bakıyo” diye doldurması falan eşinizi de doldurmuş bence kendi de öyle dusunuyo suan. Boşanalım gelip gideyim der basta gelip gider sonra azalarak biter. Gecmiş olsun. Ortalıkta kurtarılabilecek bir evlilik goremiyorum malesef boşanacaksanız hakkınızla boşanın kanmayın.

X