KOCAM ÇOK YALANCI VE NARŞİST ..NOLUR YARDIM EDİN BİR SEÇİM YAPMALIYIM.

ya onu da alırsa bacım, 4.cu mu gelecek?
ilk evlat ne oluyor?
safi bencillik, bir de olamayan bebeği zorla oldurmak.
size neden akıl verelim ki, tutacak gibi misiniz?
ben ailemden sevgi görmedim diye 3 çocuğu perişan edeyim.
oldu.
keşke keşke izne bağlansa ehliyetle olsa çocuk olayı.

Valla taşlanır miyim bilmiyorum ama şiddet vs yoksa otur evinde bak çocuklarına.
Yani konu o kadar çıkmaz bir konu ki... cidden başka yol bırakmamış konu sahibi. Bütün yolları kendi elleriyle kapatmış.

Beğenmeyen arkadaşların tavsiyelerini de çok merak ediyorum. Umarım yaratıcı ve gerçekliğe uygun, uygulanabilir tavsiyelerdir.

26 yaş, 2 evlilik, 3 çocuk...
Kız kardeşinizin boşanmasına neden olabilecek bir sır
Sizi bir eşyaymışsınız gibi koca evine gönderen bir anne
Kendi bebeğinizi size vermeyen bir görümce kayınvalide
Allahım büyük konuşmak istemiyorum. Hiç mi okumadınız, duymadınız, görmediniz.
Nasıl hayatlar yaşıyorsunuz.
Bu kadar cehalet aklım almıyor.
Kocam yalan söyleyebilir kabul edebilirim. Aldatabilir kabul edebilirim..
Fakat eski kocamla kendini kıyaslasın, ilk Evladıma kötü davransın, beni ortak Evladıma tehdit etsin ben de dönüp ona 3. Çocuk yapayım.
Tövbe est.
Siz lütfen kendi dünyanızdan çıkmayın. Boşanmayın. O çocukların hayatını daha zora sokmayın.

çekişmeli boşansaydın. adam kızın velayetini vermezsen boşanmam demiş. 2 yaşındaki çocuğu hangi hakim babasına verecekti.

Olan olmus seni dahada üzecek seyler söylemek istemiyorum keske oyle boyle yapsaydın demeninde biseye faydasi yok doğumun sezaryen olursa tuplerini baglat

Hali hazirda bir çocuğunuz varmis zaten
Çocuk acele neden
Adamin davranışları zaten bozuk bastan belli etmis.
Birde cocugu olan kadinlar 2.de cok temkinli olmali.
Cocuklari buyuyene kadar hayatlarıni calisarak idame etmeli.cocuklu 2.evlilikte aşırı asiri dikkat lazim çünkü sorumlu olduğun bir evlat var.bencilce davranma luxunuz yok

Kocanızı bilmem de siz narsist gibi davranmışsınız. sorunlu evlilik var 1 değil 2 çocuk yapıyorsunuz. ilk eşten olan çocuğa da yazık olmuş. Burada kim akıl verirse versin siz yine o adamın yamacından ayrılmazsınız 3. çocuğu da yaparsınız. Çok sinirlendim inşallah fakesinizdir

Karnındaki doğunca onu da kardeşinin açığıyla tehdit edip alacak haberin olsun. Fırsatın varken kaç kurtar kendini iskenderunda kadın haklarına sahip çıkan bir yer var oraya başvur bunları anlat. Gerekirse sana avukat bile ayarlarlar kızını da alırsın. Kardeşini tehdit ettiğini de söyle savcılığa verin şantajla velayeti aldı diye dava açılsın tekrar. Kardeşinin eşine de ona iftira atarım dedi diye anlatın. Hemen harekete geçmezsen elindeki yavruların kayıp gidecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…