KOCAM ÇOK YALANCI VE NARŞİST ..NOLUR YARDIM EDİN BİR SEÇİM YAPMALIYIM.

Valla taşlanır miyim bilmiyorum ama şiddet vs yoksa otur evinde bak çocuklarına.

Aynen katılıyorum.. bazı konularda istenmese de zor da olsa mantığın bittiği yaşamlarda mantıklı tavsiyeler verilmeli.

Adamdan boşanmışsın zaten.. al oğlanı git ac velayet davası alabilirsen kızını da al.. tabi üç çocuğa bakabilirsen maddi anlamda

İlk eşinizden olan cocugunuz nerede simdi? Yaninizdaysa hala kötü mü davranıyor? Gitseniz kizinizdan nasıl ayrı kalacaksınız? Kalsanız ilk cocugunuza kötü mü davranıyor? Aynı adamdan ikinci bir çocuk offf offf..

Ne boşan denecek durumun kalmış, ne akıl verilecek durumun kalmış. Ben en çok 7 yaşındaki oğluna üzüldüm. Elin adamı yüzünden ne hallerde çocuk.. Diyecek bişey yok otur evinde he de geç. Yeni doğacak olan var, kızın var, büyük oğlun var. Her birini ayrı ayrı perişan edeceğine o adamla yaşayarak kendi hatanın bedelini öde.

Nikahsız hamileliğe kadar sizin için üzülmüştüm ama ondan sonra evlatlarınız için üzüldüm . Ne acı ki sizin hatalarınızın bedellerini ödeyecekler onlarda. Bakın bazen hata yaparız bazen kaderimizi de yaşarız buna da varım ama göz göre göre bitmiş bir evlilikten tekrar çocuk sahibi olmak nasıl bir düşüncedir? Keşke dönmeden önce danışsaydınız . Ben çekip gitmenizden yanayım ama sanki tarih tekerrür edecek gene kızın hasretine dayanamayıp barışacak ve yeni bir can daha getireceksiniz dünyaya.....Kısır bir döngüdesiniz.

Amaaan üzülmedim, bile isteye çocuk yapmışsın. Elin adamı için çocuğunu ezdirmişsin, sonra vah vahlanıp durmuşsun geri gelmişsin. Adamın kumaşı bu, kalitesiz kumaştan kaliteli koca mı yapmaya çalışmak saçmalık zaten. Kendin seçmişsin bu hayatı, ne diyeyim, dön bari kocana belki mutlu olup 4.çocuğu yaparsınız.

7 yasindaki oglunu sosyal hizmetlere ver. Yavrum cekmesin o zalimin elinde. Ziyaretine gidersin mis gibi bakarlar, okuyup memur oluyolar. Ezdirme o cocugu. “””””””””””””””””””””””
Sende 2 cocukla yeniden dene bakalim siddet gormuyosan bebeklerin biraz buyuyene kadar sabret, duzelmezse Adam onlari da sosyal hizmetlere gotur ver. Sende bi ise gir artik cocuk yapmadan yasamay calis. Ben boyle yapardim yerinizde olsam.

Sizi yargılamak istemiyorum olan olmuş zaten
2 çocuk var ortada 3.doğunca anası falan bakmaz, kendi torunu olsa bile ağır gelir..3.doğurup üzerlerine atmakla tehdit edin çocuğunuza iyi davranmazlarsa eğer..mecbursunuz ama mecburiyetinizi yansıtmayın eyvallahınız yokmuş gibi davranın başka çareniz yok gibi zaten..kardeşinizin yanına asla sığmazsınız ev ev üstüne olmaz ..doğurana kadar bekleyip sonra uygulamaya geçin..onlar size yalvarsın kalmanız için

Gercekten üzmek istemiyorum sizi ama..
26 yaşına 2 evlilik, 3 çocuk nasıl sığdırdınız ya aklım almıyor..
Ders olsun evlilik meraklısı genç kizlarimiza
Üzgünüm, dua edeceğim sizin için..

Kadın kaç aydır girmemiş ki foruma, okumaz muhtemelen yeni verilen tavsiyeleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…