Kocam eltime aşık

3 yıllık evli olup 2,5 yaşında çocuk :KK53:

En baştan beri şüpheleniyordun neden bebek yaptın :KK52: neden devam ettin bu şüphelerle :KK53:

Anlattığın şeyi ima etmek bile korkunç, yaşamak nasıl düşünmek istemem

Kaynın, akrabaların ne diyor sen yanlış anlıyor olmayasın

büyük ihtimal evlenmeden önce hamile kalmıştır zaten
daha doğrusu evlendiğinde 4 aylık hamileydi

daha kötüsü görümcede bana aynı şeyleri yapıyor

ne alırsa bana da alıyor

benle muhabbet etmeye bayılıyor

beraber gülebiliyoruz

ve düşüncelerimiz de aynı

aman allahım :KK53: :KK53: :KK53:

peki sen ona karşı ne hissediyorsun svdsvd cum :KK53:
elektrik varmı elektrik

eltinin sözleri neden bu kadar etkiliyor seni,neden komplekse sokuyor,sen kendini,kendi değerini bilmiyormusun:KK34:
değer mi söylenenlere bu nkadar takılıp hayatınızı zindan etmeye:KK50:

değmezdi tabi eğer kocam olafları yiyip sindiremeyen karısının yanında durup, onun matamatik profesörü kadar zeki, çok aklı başında, güzelliği dillere destan bir kadın olduğu izlenimi vermeseydi,ben komplekse girip , kendimi eksik hissedip, iyi niyetimi kaybedip, böyle yorumlayıp böyle üzülüp dert etmezdim. yapması gereken şey yeni evlendiği karısını iğneleyen aşağalayan yengesini bırak seni kıskanıyor, saçmasaçma konuşuyor, terbiyesizlik etmiş, sende ağzının payını ver demesini beklerdim. yanlış anlamışsındır, o böyle şey söylemez, seninle niye uğraşsın, aranı bozma , çok geçimsizsin diye haddimi bildirdi maşallah.

değmezdi tabi eğer kocam olafları yiyip sindiremeyen karısının yanında durup, onun matamatik profesörü kadar zeki, çok aklı başında, güzelliği dillere destan bir kadın olduğu izlenimi vermeseydi,ben komplekse girip , kendimi eksik hissedip, iyi niyetimi kaybedip, böyle yorumlayıp böyle üzülüp dert etmezdim. yapması gereken şey yeni evlendiği karısını iğneleyen aşağalayan yengesini bırak seni kıskanıyor, saçmasaçma konuşuyor, terbiyesizlik etmiş, sende ağzının payını ver demesini beklerdim. yanlış anlamışsındır, o böyle şey söylemez, seninle niye uğraşsın, aranı bozma , çok geçimsizsin diye haddimi bildirdi maşallah.

eşinizden ayrılmayacağınıza göre insanları olduğu gibi kabul ederseniz bence daha mutlu olursunuz.eşimin şöyle demesini isterim diye de düşünmeyin.herkesin düşünce ve yaşam tarzı farklıdır.ne eşinizi ne de eltinizi takmayacaksınız ve sürekli dırdır eden kadın durumundan da vazgeçin.artık eltinle ilgili eşine şikayette de bulunma:KK34:

ben diğer arkadaşlara katılmıycam
bence eşin birşeyler hissediyor eltine karşı
ben şahsen istemem eşimin bana aldığı şeyin aynısını kardeşinin karısına almasını
ha kendi kardeşine alabilir, ama yengesine almasını istemem, özel durumlar hariç.

kaynana olayınada takıldım
sana gelince seni susturuyor, yengesine gelince annem yanlış anlamıştır diyor
bu hiç normal bir durum değil

Son düzenleme:
büyük ihtimal evlenmeden önce hamile kalmıştır zaten
daha doğrusu evlendiğinde 4 aylık hamileydi

hesap uzmanı arkadaşım evlendiğimde doğurmuştum zaten. günü gününe saati saatine yazarım herşeyi artık. ama hesapda bir hata var evlendiğimde 2 aylık hamile olmam 3 yılda 2.5 yaşına getirmeye yetiyor benim hesaba göre, bebek günü gününe doğacak diye bir şey yok sanırım

eşinizden ayrılmayacağınıza göre insanları olduğu gibi kabul ederseniz bence daha mutlu olursunuz.eşimin şöyle demesini isterim diye de düşünmeyin.herkesin düşünce ve yaşam tarzı farklıdır.ne eşinizi ne de eltinizi takmayacaksınız ve sürekli dırdır eden kadın durumundan da vazgeçin.artık eltinle ilgili eşine şikayette de bulunma:KK34:

bende onu yapabilmeyi istiyorum ama bana birşeyler bana hatırlatıyor, kafamdan silip özgüvenimi kazanıp olayları tiye almayı başarsam ooo ne güzel olucak

bende onu yapabilmeyi istiyorum ama bana birşeyler bana hatırlatıyor, kafamdan silip özgüvenimi kazanıp olayları tiye almayı başarsam ooo ne güzel olucak

bence siz eşnizin gözünden düşmüşünüz bi kere onun gözüne girmeye çalışın demkki eltiniz çok iyi davranıyor ona saygıda kusur etmiyor siz de ha bire karalayınca savunuyor doğal olarak

hesap uzmanı arkadaşım evlendiğimde doğurmuştum zaten. günü gününe saati saatine yazarım herşeyi artık. ama hesapda bir hata var evlendiğimde 2 aylık hamile olmam 3 yılda 2.5 yaşına getirmeye yetiyor benim hesaba göre, bebek günü gününe doğacak diye bir şey yok sanırım

3 aylık hamileydin
neyse
önemi yok
bu bizi alakadar etmez

iyi de şöyle bişey var.
kocan elite aşık olsa, sana çaktırmamaya çalışmaz mı.

benim de teyzemin kocası olan soysuz eniştem, anneme sulanmıştı bi kere.
ona hediye almış, ama demiş ki bide, ne istersen alırım.
salak, annem senin alacağın şeylere mi kaldı.

tabi, teyzeme çaktırmamak için, annemle hiç muhattap olmuyordu aynı ortamda iken.

adam gayet sakin davranıyor.
sen heyheyleniyosun.

iyi de şöyle bişey var.
kocan elite aşık olsa, sana çaktırmamaya çalışmaz mı.

benim de teyzemin kocası olan soysuz eniştem, anneme sulanmıştı bi kere.
ona hediye almış, ama demiş ki bide, ne istersen alırım.
salak, annem senin alacağın şeylere mi kaldı.

tabi, teyzeme çaktırmamak için, annemle hiç muhattap olmuyordu aynı ortamda iken.

adam gayet sakin davranıyor.
sen heyheyleniyosun.

ama işte herkes bir değil maximacım

belki adam kendisi bile farkında değil

ama işte herkes bir değil maximacım

belki adam kendisi bile farkında değil

ne biliyim carrie cim.
haklısın, herkes bir değil ama,
adam hiç telaşlanmış gibi görünmüyo ki.

karısının anladığını çakan bi adam böyle rahat olmaz ki.

belki kendisi bile farkında değilse aşık değildir, cidden seviyodur yengesi olarak.

ne biliyim carrie cim.
haklısın, herkes bir değil ama,
adam hiç telaşlanmış gibi görünmüyo ki.

karısının anladığını çakan bi adam böyle rahat olmaz ki.

belki kendisi bile farkında değilse aşık değildir, cidden seviyodur yengesi olarak.

bilmem, ben karşıyım böyle şeylere
hoşlanmam
kamil benden başkasıyla ilgilenemez fazla :KK53:

geçen bi kızımız olursa adını ne koymak istersin diye sormuştum
bana diyorki..ne desem boş.. ayşe desem başlıycan biliyorum, ayşe kim, nerden tanıyosun, neden fatma değilde ayşe... o yüzden hiçbişi sölemiyorum dedi :KK53:

biliyo oda en ufak şeyden kavga çıkardığımı, kıskanç biriyim ben
en önemli benim!! :KK24:

Son düzenleme:
bilmem, ben karşıyım böyle şeylere
hoşlanmam
kamil benden başkasıyla ilgilenemez fazla :KK53:

geçen bi kızımız olursa adını ne koymak istersin diye sormuştum
bana diyorki..ne desem boş.. ayşe desem başlıycan biliyorum, ayşe kim, nerden tanıyosun, neden fatma değilde ayşe... o yüzden hiçbişi sölemiyorum dedi :KK53:
en önemli benim!! :KK24:

herkes aynı olmuyo işte :KK70:
kimi kendine çok yakın hissediyo.
ben de kaynımı çok severim.

haklı olduğum konuda bend ehazmedemem , ama benim eşim her kavgamda yanımda olur ve de eltimle konuşmazdı bile :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:tabiki haklı olduğumda ama haksızsam onu savunsun gocunmam sonuçta oda aileden yengesi ayol

aslında, eltisi de maşşallah yani,
gece gece eve girmeler falan.
hayatta izin vermezdim ben olsam.
ne arıyo evin anahtarı onda?

bunumu kastediyosun?

''eltimle görüştüğümüz dönemde her akşam bize geliyordu ve ben onun eve gelmesini engelleyene kadar kocam bana zorlamadan el sürmedi''

ben burayı pek anlamadım. kocasımı el sürmek istememiş?

artık o kadar iğrenç şeyler oluyorki toplumumuzda...
yeğen dayıyla kaçıyo, abi kız kardeşine tecavüz ediyo

ben hiçbirşeye şaşırmıyorum artık

bunumu kastediyosun?

''eltimle görüştüğümüz dönemde her akşam bize geliyordu ve ben onun eve gelmesini engelleyene kadar kocam bana zorlamadan el sürmedi''

ben burayı pek anlamadım. kocasımı el sürmek istememiş?

evet de bi de el sürmemesi de mi varmış.
utanıyodur belki adam.
el sürüp napacak ki,

aman neyse, madem dediği doğru ayrılsın o zaman.
böyle hayat mı geçer

X