Kocam izin vermedi..

Arada "çapkınlık" da var:)
Hala daha evli. Ne denir ki? Her şeyi tam bir şehir dışına çıkması kaldı evlilikte
Ne diyorsun:KK57: bazı kadınların böyle adamlarla evli kalma motivasyonu nedir? Zampara, haftanın 7 günü karın tokluğuna çalıştırıyor ve izin vermezse hiçbir yere gidilemiyor ama boşanılmıyor da:silah:

Konu sahibi kusura bakmasın da bazı hemcinslerimiz var eşleri ne yaparsa yapsın çekiyorlar ve hayatta tek yaptıkları da sadece hayıflanıp şikayet etmek, iş boşanmaya gelince zınk diye kalıyorlar ne öcü bir şey geliyor şu boşanmak, el alemin yanında işe girseler sigortaları olur en azından bir asgari ücretleri olur hafta sonu tatilleri olur kimseden izin almak zorunda kalmazlar ama illa kendi elleriyle hayatlarını mahvedecekler, ne diyeyim ki 🤷‍♀️

Mune.. bende bunu yapacağım söz. Gerekirse eve bile dönmem sorun değil yani. Yapmışlığım da var zaten
Bana söz vermenize gerek yok ki? Ben kimim hayatınızda ne rolüm var da bana söz vereceksiniz, kendiniz için yapacaksanız yapmalısınız, elin sözüyle iş olmaz.

Ne diyorsun:KK57: bazı kadınların böyle adamlarla evli kalma motivasyonu nedir? Zampara, haftanın 7 günü karın tokluğuna çalıştırıyor ve izin vermezse hiçbir yere gidilemiyor ama boşanılmıyor da:silah:

Konu sahibi kusura bakmasın da bazı hemcinslerimiz var eşleri ne yaparsa yapsın çekiyorlar ve hayatta tek yaptıkları da sadece hayıflanıp şikayet etmek, iş boşanmaya gelince zınk diye kalıyorlar ne öcü bir şey geliyor şu boşanmak, el alemin yanında işe girseler sigortaları olur en azından bir asgari ücretleri olur hafta sonu tatilleri olur kimseden izin almak zorunda kalmazlar ama kendi elleriyle hayatlarını mahvedecekler, ne diyeyim ki 🤷‍♀️

Bana söz vermenize gerek yok ki? Ben kimim hayatınızda ne rolüm var da bana söz vereceksiniz, kendiniz için yapacaksanız yapmalısınız, elin sözüyle iş olmaz.
Zaten yapmam gereken bu çünkü tamam o zaman hayatımm sen istemiyorsan gitmeyeceğim diyen biri de olamam olmamalıyımm olmamalıyım

Zaten yapmam gereken bu çünkü tamam o zaman hayatımm sen istemiyorsan gitmeyeceğim diyen biri de olamam olmamalıyımm olmamalıyım
Fedakarlık gerçekten kıymetini bilene yapılır Mavi, eşiniz çapkınmış haftanın her günü sizi maaşsız sigortasız çalıştırıyormuş, kim bilir daha ne falsoları var.

Siz bu adama sağlam bir rest çekseydiniz şu an bu konuyu bile açıyor olmazdınız, olması gereken boşanmanız ama madem bunu yapmıyorsunuz o zaman en azından haftada 2 gün kendinize izin verin, ondan izin alın demiyorum bakın siz kendinize izin verin o günleri kendinize ayırın veya direkt başka işte çalışın eşiniz de ne hali varsa görsün, kendinize biraz saygınız olsun lütfen.

Eşim esnaf birlikte çalışıyoruz, hemde haftanın 7 günü ☺️ pazar günü de çalışıyoruz.. zaten dinlenme hakkım yok onun gözünde demek ki ki haftanın 7 günü çalıştırıyor beni de. Pazar günü de yine her zamanki gibi çalışayım diye izin de vermiyor şimdi. Kendisi de şehir dışına gezdiren birisi değil zaten beni. Varsa yoksa iş.
Kendinize yasal çalışma saatlerine uygun başka bir iş bulun. Cumartesi pazar gezer tozarsınız.
Eşiniz de yerinize haftanın 7 günü çalıştıracağı başka birini bulsun, sikayet edilsin bir güzel.
Bu nedir yahu.
Elimde kırbacı da var mı kürek mahkumları gibisiniz, çekilecek çile değil.

Ben çalışmak istemeyen ve tembel bi kadın oluyorum sonra onun gözünde..

Onun gözünde ne olduğunuzun çok mu önemli hayır karşıdaki aldatan bir eş hala onun gözünde o istemiyor o yapmaz o izin vermez.
Valla erkeklerin totosu kalkmakta haklı aldatınca ses yok, köle gibi çalıştır ses yok, bir de gelsin itaat etsin izin alsın sözümden çıkmasın daha ne istesin

Son birkaç aydır baya aktif okuyorum başlıkları ve gelen yorumları. Bir siz (kiraz mevsimiymişiniz) bir de bir bayan vardı Azeri sanırım ama Rusya'da yaşayan pasta yapıyordu ama tek sorunu cilt lekesi için lazer parası olan. İkiniz baya birbirinize benziyorsunuz aslında, kronik sorunlarınız var ama gündeminiz nedense başka.

X