Kocama DM den mi yürüyor anlamadım.

SadeceD

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2019
205
120
36
Merhaba Kızlar,
Evimize gelen bir tanıdığımız var. Kadın boşanmış bize en son geldiğinde slopet giymişti ve bacakları açık şekilde kocamın karşısına oturdu. Kocam da ben dışarı çıkıyorum dedi ve çıktı biz kadınla oturduk. Sonra eşimle nereye gitsek eşimden için beni de götürsün beni de götürsün diye hem bana söylüyor hem eşime dm den yazıyormuş. en son eşime yatakta basılan kadın videosu gönderdi eşim cevap vermedi aynı esnada bana da dm den yemek tarifleri gönderiyor :) eşimle yan yanayız bu arada sinirden gülüyoruz. o günden sonra kadının gönderdiği dm videolarına cevap vermedim. O sırada videoya hayırdır birşey mi demek istiyorsun diye yazmayı cok istedim eşim dediki bekleyelim bakalım başka neler yapabilecek dedi birşey yazmadık. eşimin numarası ikisinde de yok . eşimin instagramı benim telefonumda da var gelen giden yok.

Siz olsanız nasıl tepki koyardınız veya ne yapardınız.

Bir daha mesaj atarsa eşiniz net bir şekilde reddedip ağzının payını versin. Siz bir şey yaparsanız adınız “kocasını benden kıskandı” ya dönecek çünkü.
Valla kıskanılcak bir yeride yok ama insanı salak yerine koymaya çalısıyorya ona şaşıyorum.

Şuan zaten iletişim halinde değiliz. Bir daha birşey yaparsa sence ne yazayım yada ne yapayım.
Yazdıklarına asla cevap vermez aramalarını açmaz, nereye gidip naptığımızı görecek alanda onu bırakmazdım.
Bunun üstüne yazarsa söylediklerine göre cevap verip iletişimi yok seviyeye getirirdim.

Merhaba Kızlar,
Evimize gelen bir tanıdığımız var. Kadın boşanmış bize en son geldiğinde slopet giymişti ve bacakları açık şekilde kocamın karşısına oturdu. Kocam da ben dışarı çıkıyorum dedi ve çıktı biz kadınla oturduk. Sonra eşimle nereye gitsek eşimden için beni de götürsün beni de götürsün diye hem bana söylüyor hem eşime dm den yazıyormuş. en son eşime yatakta basılan kadın videosu gönderdi eşim cevap vermedi aynı esnada bana da dm den yemek tarifleri gönderiyor :) eşimle yan yanayız bu arada sinirden gülüyoruz. o günden sonra kadının gönderdiği dm videolarına cevap vermedim. O sırada videoya hayırdır birşey mi demek istiyorsun diye yazmayı cok istedim eşim dediki bekleyelim bakalım başka neler yapabilecek dedi birşey yazmadık. eşimin numarası ikisinde de yok . eşimin instagramı benim telefonumda da var gelen giden yok.

Siz olsanız nasıl tepki koyardınız veya ne yapardınız.
Aman dikkat kocanız elden gidiyor 😅 yani normal bir durum değil bu..

Yürümeden koşmuş, hatta biraz daha beklerseniz bodoslama dalacak.
Kesinlikle aşılmaz bir mesafe koyardım.
Eşinizin bekleyelim demesi de beni düşündürürdü.
Yok şöyle bekleyelim dedi, bir daha video gelecek mi gelirse sen yazrsın hayırdı telefon bende bu videonun amacı nedir birşeymi demek istiyorsun dersin dedi. ama gelen giden yok.

Yok şöyle bekleyelim dedi, bir daha video gelecek mi gelirse sen yazrsın hayırdı telefon bende bu videonun amacı nedir birşeymi demek istiyorsun dersin dedi. ama gelen giden yok.
Dua edin bir daha da gelmesin
Belki yanlış yaptığını ve laçkalaştırdığını anladı

Konuyu ilk okurken olabilir kadın yalnızdır sizinle samimiyet kurmak istiyor diyecektim ama devamında olan şeyler çok net bence. Bu kadına çok ciddi bir mesafe koyun evinize de sokmayın cidden sokmayın.
Bizde ilk etapta öyle sandık ama baktık ki iş başka yerlere gidiyor.

X