Kocama DM den mi yürüyor anlamadım.

Yürümüyor,bildiğiniz yarış atı gibi koşuyor..
Ayrıca kocanizin da hoşuna gidiyor sanki hafiften caktirmasa bile.
Neden kendisini de götürmenizi istiyor,onu cozemedim..Eli ayağı yok mu ?
Birisi kocama basılan bir kadinin videosunu gönderse niyetini belli etmiştir zaten,sorman zaman kaybı.
Mühim olan yemek tarifleriyle seni kafalamaya çalışırken kocanı ayartmak için onun bunun halvet videolarıni atan bu kadın hakkında ne yapacağın ?
Kadın,biz bu şekilde yakalanmayalim,bu şekilde acemilik yapmayalım diyerek mesaj veriyor sanki 🤔

Hayır nasıl ucuzlaşıyor diye bakıyorum şimdi ona yazınca sen yanlş aladın diyecek en azından elimde birden fazla vıdeo olsun ki canına okuyayım.
Valla benin esim o videodan sonra enggeleyip heryrrden cikarmasa esime hayirdir hosuna mi gitti derim. Fazla uzatmadan bir an once kurtulun niyeti belli kadinin

Yürümüyor,bildiğiniz yarış atı gibi koşuyor..
Ayrıca kocanizin da hoşuna gidiyor sanki hafiften caktirmasa bile.
Neden kendisini de götürmenizi istiyor,onu cozemedim..Eli ayağı yok mu ?
Birisi kocama basılan bir kadinin videosunu gönderse niyetini belli etmiştir zaten,sorman zaman kaybı.
Mühim olan yemek tarifleriyle seni kafalamaya çalışırken kocanı ayartmak için onun bunun halvet videoları atan kadın hakkında ne yapacağın ?
Kadın biz bu şekilde yakalanmaya kim,bu şekilde acemilik yapmayalım diyerek mesaj veriyor sanki 🤔
Onu kimse gezmeye götürmüyormıuş vs vs de ondanmış. evet bana farklı davranıp salak yerime koyamaya calısıyor ama faka bastıgını oda anladı.

Hayır nasıl ucuzlaşıyor diye bakıyorum şimdi ona yazınca sen yanlş aladın diyecek en azından elimde birden fazla vıdeo olsun ki canına okuyayım.
İşte bu kadar uğraşmaya gerek yok.
Bitirin gitsin
Çünkü eşşeğin aklında acaba o karpuz kabuğu düşecek mi var

Eşinizin de hoşuna gitmiş herhalde, bekleyelim başka neler yapacak diye meraklanmiş. Bu merak iyi bir merak degil bence.😂

Bu kadar uzayip dusundurecek bir mevzu değil, tepki vermeliydi eşiniz ve iletişimi kesmeliydi.
Size yatakta basilma videosu gonderen bir erkek olsa😬 eşiniz "sinirden gülerek" dur bekleyelim başka neler yapacak demeyecekti.

Eşinizin de hoşuna gitmiş herhalde, bekleyelim başka neler yapacak diye meraklanmiş. Bu merak iyi bir merak degil bence.😂

Bu kadar uzayip dusundurecek bir mevzu değil, tepki vermeliydi eşiniz ve iletişimi kesmeliydi.
Size yatakta basilma videosu gonderen bir erkek olsa😬 eşiniz "sinirden gülerek" dur bekleyelim başka neler yapacak demeyecekti.
Çok haklısın ama tanıdık ve bir sonraki hamlesinin ne olcacağını merak ettik. Eşim direk dedi sileyim engelleyeyim diye ben bekle dedim ki bir video daha atsın bakalım ne olacak diye.

Çok haklısın ama tanıdık ve bir sonraki hamlesinin ne olcacağını merak ettik. Eşim direk dedi sileyim engelleyeyim diye ben bekle dedim ki bir video daha atsın bakalım ne olacak diye.

hayırdır birşey mi demek istiyorsun diye yazmayı cok istedim eşim dediki bekleyelim bakalım başka neler yapabilecek

Daha cok eşiniz merak etti bence ve sizi de manipule etmiş bu konuda. 😂 Bekleyin bekleyin bakalim neler yapacak iyice bir keyiflensin eşiniz.

X