Kocama DM den mi yürüyor anlamadım.

Hepinize yorum ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Bende saçını başını yolmayı biliyorum Ancak kadın pisliğin önde gideni. Cahil ve yolunu tutmuş o, kadınla yaptığım kavda da muhakkak kendini haklı çıkaracak. Kısacası klasik olacak ama onun seviyesine inip çirkinleşemicem. Kadın çirkef.

Kocam konusuna gelirsek, eşimle 5 yıldır evliyiz herkes gibi sorunlar yaşadık ama asla güven ve aldatma üzerine bir sorunumuz olmadı birileriniz hadi canım sende ,inanma, uyuma dese de. Kendisi açık açık söyledi zaten kadının DM den attığı videoyu gizli birşey değil. Kadın bizim evimize gelip o şekilde oturdugunda kendisi kalktı gitti ve bir daha bu kadın bizim evimize gelemez diyen kendisiydi.

Yorum ve düşünceleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Eşinize güven duyuyorsunuz duyun da ama 'güvensiz' arkadaşlarınızla görüşmelerinize ya eşinizi götürmeyin ya da sevgilisiyle gelsin.

Bu tarz insanların arkadaşlığı ne gibi katkı sağlar orası da muamma.

Güzel giden evliliğinize neden 3. şahısları nasıl böyle kolayca dahil edebiliyorsunuz merak ediyorum.

İnsan var, insan var ona göre muamele edilmesi lazım.

Kadını bizim bölgemizde oturan anneler tanıyor direk isim veya kurum adı ve detay veremiyorum. Bebeğimizin gelişimi için görüşmek zorunda kaldık.
İlk zamanlar bizde böyle bir niyetinin olduğunu anlamadık gayet hanımefendi bir kişiye benziyordu sonra 2-3 kez gelip gittikçe anladık en son zaten kendini ele verdi. Eşimle bizde zaten görüşmeme kararı aldık.

Resmen kocana göz koymuş. Bence sen de ki, bir daha eşime yanaşırsan sokağın ortasında seni saçından yakalarım,evirir çevirir, ağzıma geleni söylerim, gibi birşeyler de. Kocanda niye bekliyormuş anlamadım, neyi bekliyormuş, evliyim ben yazma bana , deyip engeli çakacak. Bitti gitti

Merhaba Kızlar,
Evimize gelen bir tanıdığımız var. Kadın boşanmış bize en son geldiğinde slopet giymişti ve bacakları açık şekilde kocamın karşısına oturdu. Kocam da ben dışarı çıkıyorum dedi ve çıktı biz kadınla oturduk. Sonra eşimle nereye gitsek eşimden için beni de götürsün beni de götürsün diye hem bana söylüyor hem eşime dm den yazıyormuş. en son eşime yatakta basılan kadın videosu gönderdi eşim cevap vermedi aynı esnada bana da dm den yemek tarifleri gönderiyor :) eşimle yan yanayız bu arada sinirden gülüyoruz. o günden sonra kadının gönderdiği dm videolarına cevap vermedim. O sırada videoya hayırdır birşey mi demek istiyorsun diye yazmayı cok istedim eşim dediki bekleyelim bakalım başka neler yapabilecek dedi birşey yazmadık. eşimin numarası ikisinde de yok . eşimin instagramı benim telefonumda da var gelen giden yok.

Siz olsanız nasıl tepki koyardınız veya ne yapardınız.
Eşiniz neden takipten çıkmıyor?valla ben öyle dümdüz kocama güvenemiyorum

o sizin eşinizle aranızdaki sorun . bizde güven sorunu hiç olmadı çok şükür.

Kadını bizim bölgemizde oturan anneler tanıyor direk isim veya kurum adı ve detay veremiyorum. Bebeğimizin gelişimi için görüşmek zorunda kaldık.
İlk zamanlar bizde böyle bir niyetinin olduğunu anlamadık gayet hanımefendi bir kişiye benziyordu sonra 2-3 kez gelip gittikçe anladık en son zaten kendini ele verdi. Eşimle bizde zaten görüşmeme kararı aldık.

Aaa çok merak ettim emzirme danışmanı mı nedir bu kadın yahu

Kadına karşı bir mecburiyetinizmi var Allah aşkına her yerden engelleyin gitsin yoluna dertsiz başınıza dertmi arıyorsunuz. Kadın düpedüz yamanmış size.

YALAN mı söylüyorum. nasıl bir itham bu? Yalan söylediğimi nerden çıkardın. Sanki eşimle ben değil sen yaşıyorsun ikinci videoyu görmeyecekmişim.
İnsanları kafanın estiği gibi suçluyorsak bence senin psikolojik sorunların var canım. İstersen kesin sonuç veren yerler var arkadaşlarımdan biliyorum yönlendirebilirim.
,
TÜM ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM AMA YALAN VS GİBİ ŞEYLERİ KABUL ETMİYORUM. hele hele insanları tanımadan haklarında bu şekilde ağır iftira edenleri asla.
Yav ne iftirasından bahsediyorsun acaba.. bi eşim bekleyelim dedi diyorsun bi ben bekleyelim dedim diyorsun.. bu iki cümleden biri yalan işte yani.. bunun icin tanimaya gerek yok ki.. eşine laf gelmesin diye lafı cevirdin sonraki mesajlarda bem bekleyelim dedim dedin,insanlar eşin icin neden engellemiyor demek ki onun da hoşuna gitmiş deyince ben bekleyelim dedim e çevirdin lafı.. tedaviye senin ihtiyacin var bence..

Bu kadın akraba falan mı?
O yüzden mi görüşme durumunda kalıyorsunuz?
Her kim olursa olsun çok sağlam ağzının payının verilip her yerden engellenmeli bu kadın

Akraba değil oğlumuzun gelişimi için görüşüyorduk ama o olaydan sonra daha görüşmüyoruz.

Bence sen de ki, bir daha eşime yanaşırsan sokağın ortasında seni saçından yakalarım,evirir çevirir, ağzıma geleni söylerim,
7620085D-68FA-476B-8221-3571B7E8AE39.jpeg

:olamaz::olamaz:

X