Kocama DM den mi yürüyor anlamadım.

kadının boşanmış olduğu detayını neden verdin onu anlamadım. öyle veya böyle kadın yürüyor belli ki, medeni halinden kime de.
boşanmış kadınları yaftalamayı bi bıraksak mı acaba artık, 2023 kapıda, dünya değişti artık.

Gözümün önünde kadın 3 adamı aynı anda idare etti ve az kalsın kocamıda alıyordu deli :)
Hep iste tüyü bitmemiş yetimin hakkına giriyor..
Burada ne vanessa'lar ne rainy'ler bir tane bile bulamazken kadin 3 tane bulmuş.
Belli olduğu erkek kitliginin nedeni..🤗
Suyun başını arkadasiniz tutmuş..

kadının boşanmış olduğu detayını neden verdin onu anlamadım. öyle veya böyle kadın yürüyor belli ki, medeni halinden kime de.
boşanmış kadınları yaftalamayı bi bıraksak mı acaba artık, 2023 kapıda, dünya değişti artık.
Boşanmış olması normal bu normal bir durum. ben sadece yaşadığımız durumu kadını anlattım. bence sen çok alıngansın bu konuda

Benzer bisey yasadik. instagram, whatsapp, mesajlar her yerden engelledik. Elin delisine mesaj atip hesap sorup kendimi yoramam, kavga edemem. Kendisi zaten engellenerek vermemiz gereken mesaji almistir
zaten inkar edecek biri benim hayatımda biri var bilmiyor musunuz, siz yanlış anladınız vs vs diyecek şuanda bizde o laf cambazlığını çekmemek için ve daha çok video göndersin ki tamamen cevap hakkı doğmasın diye bekledik.

Sonra eşimle nereye gitsek eşimden için beni de götürsün beni de götürsün diye hem bana söylüyor hem eşime dm den yazıyormuş.
Her manada söylemiş bu götürmeyi tövbe estağfurullah 🤐
Ne yapacaksınız utanmıyor musun sen hayırdır terbiyesiz deyip bağları koparacaksınız.

Merhaba Kızlar,
Evimize gelen bir tanıdığımız var. Kadın boşanmış bize en son geldiğinde slopet giymişti ve bacakları açık şekilde kocamın karşısına oturdu. Kocam da ben dışarı çıkıyorum dedi ve çıktı biz kadınla oturduk. Sonra eşimle nereye gitsek eşimden için beni de götürsün beni de götürsün diye hem bana söylüyor hem eşime dm den yazıyormuş. en son eşime yatakta basılan kadın videosu gönderdi eşim cevap vermedi aynı esnada bana da dm den yemek tarifleri gönderiyor :) eşimle yan yanayız bu arada sinirden gülüyoruz. o günden sonra kadının gönderdiği dm videolarına cevap vermedim. O sırada videoya hayırdır birşey mi demek istiyorsun diye yazmayı cok istedim eşim dediki bekleyelim bakalım başka neler yapabilecek dedi birşey yazmadık. eşimin numarası ikisinde de yok . eşimin instagramı benim telefonumda da var gelen giden yok.

Siz olsanız nasıl tepki koyardınız veya ne yapardınız.
Valla sen çok normal karşılamışsın ben olsam bir ton laf söylerdim eşininde bekleyelim görelim demesi de saçma kadın videoyu atınca hayırdır demesi lazımdı

Merhaba Kızlar,
Evimize gelen bir tanıdığımız var. Kadın boşanmış bize en son geldiğinde slopet giymişti ve bacakları açık şekilde kocamın karşısına oturdu. Kocam da ben dışarı çıkıyorum dedi ve çıktı biz kadınla oturduk. Sonra eşimle nereye gitsek eşimden için beni de götürsün beni de götürsün diye hem bana söylüyor hem eşime dm den yazıyormuş. en son eşime yatakta basılan kadın videosu gönderdi eşim cevap vermedi aynı esnada bana da dm den yemek tarifleri gönderiyor :) eşimle yan yanayız bu arada sinirden gülüyoruz. o günden sonra kadının gönderdiği dm videolarına cevap vermedim. O sırada videoya hayırdır birşey mi demek istiyorsun diye yazmayı cok istedim eşim dediki bekleyelim bakalım başka neler yapabilecek dedi birşey yazmadık. eşimin numarası ikisinde de yok . eşimin instagramı benim telefonumda da var gelen giden yok.

Eşin neyi bekliyor acaba yok ya ben fesatım :KK53:

Merhaba Kızlar,

Bekleyelim nedir ya eşinizin ağzından ağzınıza geleni sayıp sosyal medyadan engelleyin eşinizin karşısında öyle gezmesine evinize almanıza da ayrı şaşırdım ne alaka ne alakaaa safmiisniz ya bu nedir ne işi var evimde saçma sapan insanların

Çok çakal bir eşin var. Hem mesajları sana göstererek sana karşı güven oluşturuyor hem de saçma sapan bir bahane bularak kadını engellemeyip, kendisine yürüyen yolları açık tutuyor. Kadını hayatınızdan çıkarmak için illa bahaneye mi ihtiyacınız var çıkarmak isteyen çıkarır. Halin tavrın , davranışların hoşuma gitmedi der yollarsın. Neden illa kocanıza iç çamaşırlı fotoğraf atsın diye bekliyorsunuz ki? Kendisine basılan kadın videosu atan kadına ikinci kadın olmanın acizliği ile ilgili bir video atıp engellediğinizdr gayet yeterli bir karşılık olurdu. Ayrıca evine girip çıkan ve karısı ile arkadaş olduğu bildiği kadından gelen adımlara ses çıkarmadan izin veren adamda buna çanak tutuyordur zaten. Bence kocanız size karşı türübüne oynuyor. Zira kadınlar ahlaksız olabilir ama geneli salak değildirmve bir ışık karşılık almadığı adama bu kadar açık adımlar atmazlar.

Bence siz demeyin kocanız desin hayırdır bu video ne alaka diye. Ne saçma şeyler ya insanoğlundan her şey beklenir sonuçta Neşe Karaböcek'in kocasını da kardeşi Gülden Karaböcek almıştı elinden. Muhatabı kesin bence bu insanla.

X