Kocama DM den mi yürüyor anlamadım.

Eşiniz nude atar belki diye bekliyor galiba.

Konuyu nereden tutsak oradan elimizde kaliyor.

1. Hangi kadin arkadasinin kocasina boyle tuhaf videolar gonderir? Kocan beni disari cikarsin der?

2. Hangi kadin kocasina boyle yaklasan bir arkadas karsisinda boyle sakin kalabilir?

3. Kocasi neyi bekliyor ( bekledigi aslinda belli de), karisi da tamam bekleyelim diyor?

Konudaki her karakter tuhaf ya da ben cok eski kafaliyim?!

Konuyu nereden tutsak oradan elimizde kaliyor.

1. Hangi kadin arkadasinin kocasina boyle tuhaf videolar gonderir? Kocan beni disari cikarsin der?

2. Hangi kadin kocasina boyle yaklasan bir arkadas karsisinda boyle sakin kalabilir?

3. Kocasi neyi bekliyor ( bekledigi aslinda belli de), karisi da tamam bekleyelim diyor?

Konudaki her karakter tuhaf ya da ben cok eski kafaliyim?!
Bence konuda herkes makul.

1. Kadının tuvaleti gelmiş, kocan beni dışarı çıkarsın diye rica etmiş. Videoyu göndermekteki amacı ise bak karına ilgi göster böyle olmayın demek için.

2. Konu sahibi arkadaşını çok seviyorsa paylaşımcı bir insansa sakin kalması doğal.

3. Kocası bir ümit nude fotoğraf ve videolar bekliyor, karısı da kocayı desteklemek ve kıskanç görünmemek adına beklemeyi kabul ediyor.

Konudaki her karakter paylaşımcı.

Bence konuda herkes makul.

1. Kadının tuvaleti gelmiş, kocan beni dışarı çıkarsın diye rica etmiş. Videoyu göndermekteki amacı ise bak karına ilgi göster böyle olmayın demek için.

2. Konu sahibi arkadaşını çok seviyorsa paylaşımcı bir insansa sakin kalması doğal.

3. Kocası bir ümit nude fotoğraf ve videolar bekliyor, karısı da kocayı desteklemek ve kıskanç görünmemek adına beklemeyi kabul ediyor.

Konudaki her karakter paylaşımcı.

Nifak sokmak istemem ama konu sahibinin kocasi hanimefendinin arkasindan is ceviriyor olmasin? Yani belki de arkadasiyla isi coktan pisirdi, konu sahibinin yaninda salaga yatiyor.

Yoksa evli barkli adamin karisina boyle seyler soylemek, adama boyle videolar, mesajlar atmak kolay seyler degil. Hele ki turkiye gibi dul kadinlarin maalesef potansiyel av olarak goruldugu bir ulkede.

Nifak sokmak istemem ama konu sahibinin kocasi hanimefendinin arkasindan is ceviriyor olmasin? Yani belki de arkadasiyla isi coktan pisirdi, konu sahibinin yaninda salaga yatiyor.

Yoksa evli barkli adamin karisina boyle seyler soylemek, adama boyle videolar, mesajlar atmak kolay seyler degil. Hele ki turkiye gibi dul kadinlarin maalesef potansiyel av olarak goruldugu bir ulkede.
Zaten düşünsene kocana böyle video gelecek, o da bekleyelim bakalım başka neler gönderecek diyecek, sen de tamam diyeceksin ponçik ponçik. :KK70: :KK70:
Eve gelip soyunsa kocası da dur bakalım başka neler yapabilecek dese cevap ne olurdu acaba?

Ben çok sert tepkimi ortaya koyar o kadını parçalardım gerçekten. Kesinlikle irtibatı koparın. Kocanıza da anlam veremedim o videoyu attığında ağzının payını vermeli engellemeliydi.

zaten inkar edecek biri benim hayatımda biri var bilmiyor musunuz, siz yanlış anladınız vs vs diyecek şuanda bizde o laf cambazlığını çekmemek için ve daha çok video göndersin ki tamamen cevap hakkı doğmasın diye bekledik.

Delil toplamıyorsunuz ki, ne tuhaf düşünüyorsunuz.

Cevap hakkı olmamasını beklemekte ne bileyim.

Attığı bir videodan rahatsız olmanız, cevap hakkı doğurmamasına yeterli değil mi?

Şayet benim için yeterli olurdu ve konuşturmazdım.

Rahatsız olduğunuzu belirtmek ve iletişimi kesmek için daha fazlasına neden gerek olsun.

Ayrıca on tane de video atsa, müsaade ettiğiniz sürece cevap verecektir yani. Bunun biri, beşi olmaz ki. Yani konuyu kesip atmak/atamamak sizle alakalı bir durum.

X