Kocama DM den mi yürüyor anlamadım.

Kadınlar Bi garipsiniz ya,
' o kadını paralarım o kadını parçalarım gidip kavga edelimler' bana cok garip geliyor. Burda işi bitiren koca olmalı.
Koca, için kavga etmek cok sacma ya. Benim koca bunu yapamıyorsa koca, ile çözerim mevzuyu.
Kocamq video göndermiş kocam da gülmüş beklemiş devamını ne diye kadınla kavga edip seviyemi düşüreyim ki. Adam çözsün hatta, bana, ezik ezik gelipte bana video atmış bak, diye göstermesin bile. Silsin engellesin yollasın. Ne oyle 17 20 yaş ergen sevgili gibi bana gösterecek filn.
. Beceremiyorsa kocayı haşlarım Bi dahakine ögrenir. 🥰

Neden engellemiyorsunuz ya
Yatakta basılan kadın videosu nedir ?
Bekar erkeklerin köküne kıran mi girmiş ne diye evli adama takmis?
Ay daha neler
Eşime bir gün çok çok eski öğrencisi mesaj atmış evlenmiş cocugu falan olmuş öğrencisinin. Mesaj da şöyle dun gece sizi rüyamda gördüm esim de hayır olsun kardeşim nasıl gördün falan demiş kız sey yazmis soyleyemem utanırım eşim de kızmış tabii sonra hemen silip engelledik o kızı engellemesek belki başka dusunecekti

Ben sacina yapismistim vallahi simdiye kadar. Hemen engelleyin yazamasin o yüzsüz sanirim biraz utanmadan cikar evede gelir . Ozaman yapisin sacina🤣

Eşi fantazi download ediyor şu an..
Arşivine kaydediyor.
O yüzden bir bakalım,biraz daha yazsın modunda :)
Halbuki herkes bilir ki bir insanın başına ne gelirse ya meraktan ya merraktan gelir. 🤔
Adam bir sonraki adımı bekliyormuş ya. Bir sonra ki adım ,kadınla basbasayken birlikte konu sahibine yemek videoları atmak olacak sanırım 😂

Vallaha oh ne rahat insanlar var dedirtti.

Hepiniz için geçerli 🥱

Kadın, evli adama rahat rahat yürüyebiliyor.
Evli adam, karısına rahat rahat du bakalım daha ne olacak diyebiliyor.
Evli kadın, kocasının bu dediğine gülüp geçiyor.

Bu rahatlığı nasıl edinebiliyoruz formülü var mı?
Güven filan diyeceksiniz ama bunun güvenle ilgisi yok sanki🙄 Bu bildiğin Konya ovası 🤦🏼

Çok haklısın ama tanıdık ve bir sonraki hamlesinin ne olcacağını merak ettik. Eşim direk dedi sileyim engelleyeyim diye ben bekle dedim ki bir video daha atsın bakalım ne olacak diye.
Bir fıkra var aklıma geldi du bakalım nolcak diye diye…..
Eşinizin hoşuna gitmiş ilgi. Siz de du bakim napacak derken eşinizden olmayın da. Engelleyin her yerden. Yüsuüze görüşmeye kapınıza gelirse de ıkça konuşun bitirin arkadaşlığınızı.

zaten inkar edecek biri benim hayatımda biri var bilmiyor musunuz, siz yanlış anladınız vs vs diyecek şuanda bizde o laf cambazlığını çekmemek için ve daha çok video göndersin ki tamamen cevap hakkı doğmasın diye bekledik.
Hayatında biri var madem o neden çıkarmıyor dışarı?

zaten inkar edecek biri benim hayatımda biri var bilmiyor musunuz, siz yanlış anladınız vs vs diyecek şuanda bizde o laf cambazlığını çekmemek için ve daha çok video göndersin ki tamamen cevap hakkı doğmasın diye bekledik.

Onu denemesine fırsat vermem ki. Çünkü muhatabım olmaz artık. Cevap hakkı doğmasın diye beklemek nedir oturup dinleyecek misiniz bu kadını acaba ne cevap verecek diye. Gerçi siz onu da yaparsınız 🤦‍♀️

Kadınlar Bi garipsiniz ya,
' o kadını paralarım o kadını parçalarım gidip kavga edelimler' bana cok garip geliyor. Burda işi bitiren koca olmalı.
Koca, için kavga etmek cok sacma ya. Benim koca bunu yapamıyorsa koca, ile çözerim mevzuyu.
Kocamq video göndermiş kocam da gülmüş beklemiş devamını ne diye kadınla kavga edip seviyemi düşüreyim ki. Adam çözsün hatta, bana, ezik ezik gelipte bana video atmış bak, diye göstermesin bile. Silsin engellesin yollasın. Ne oyle 17 20 yaş ergen sevgili gibi bana gösterecek filn.
. Beceremiyorsa kocayı haşlarım Bi dahakine ögrenir. 🥰

Cidden ben de garipsedim ama yorum da yapamadim. Ben de eşim için gidip el alemle saç baş yoluşmam.😁 Kadin gelip ona zorla bir şey yapabilecek değil ayrica. Bir terslemeye, engellemeye bakar.

Hele hele "başka neler yapacak acaba" diye bekleyen meyilli bir adam için asla kendimi o duruma sokmazdim.

Şuan zaten iletişim halinde değiliz. Bir daha birşey yaparsa sence ne yazayım yada ne yapayım.
Çok samimi değilseniz bence direk çıkarın arkadasliktan ya da eşiniz çıkarsın normalde ben takmam ama.cok rahatsız olduysaniz hiç uğraşmayın lafla sözle çıkarın gitsin

Çok haklısın ama tanıdık ve bir sonraki hamlesinin ne olcacağını merak ettik. Eşim direk dedi sileyim engelleyeyim diye ben bekle dedim ki bir video daha atsın bakalım ne olacak diye.
Hayır niye yalan söyluyorsun ki yani insanlar eşinin de hoşuna gitti dedi diye mi.. konu da eşim bekleyelim dedi diyorsun, bu mesaj da da eşim engelleyeyim dedi ben bekleyelim dedim diyorsun.. belki ikinci videoyu sen görmeyeceksin bile, eşin sana söylemeden silecek haberin olmayacak.. ne saçma şey yahu bekleyelim bir daha video atsınmış

Hayır niye yalan söyluyorsun ki yani insanlar eşinin de hoşuna gitti dedi diye mi.. konu da eşim bekleyelim dedi diyorsun, bu mesaj da da eşim engelleyeyim dedi ben bekleyelim dedim diyorsun.. belki ikinci videoyu sen görmeyeceksin bile, eşin sana söylemeden silecek haberin olmayacak.. ne saçma şey yahu bekleyelim bir daha video atsınmış
YALAN mı söylüyorum. nasıl bir itham bu? Yalan söylediğimi nerden çıkardın. Sanki eşimle ben değil sen yaşıyorsun ikinci videoyu görmeyecekmişim.
İnsanları kafanın estiği gibi suçluyorsak bence senin psikolojik sorunların var canım. İstersen kesin sonuç veren yerler var arkadaşlarımdan biliyorum yönlendirebilirim.
,
TÜM ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM AMA YALAN VS GİBİ ŞEYLERİ KABUL ETMİYORUM. hele hele insanları tanımadan haklarında bu şekilde ağır iftira edenleri asla.

Bizde öyle yaptık. aramıyoruz yazmıyoruz ilgilenmiyoruz.
sanırım anladı ki ondan da tepki gelmiyor

YALAN mı söylüyorum. nasıl bir itham bu? Yalan söylediğimi nerden çıkardın. Sanki eşimle ben değil sen yaşıyorsun ikinci videoyu görmeyecekmişim.
İnsanları kafanın estiği gibi suçluyorsak bence senin psikolojik sorunların var canım. İstersen kesin sonuç veren yerler var arkadaşlarımdan biliyorum yönlendirebilirim.
,
TÜM ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM AMA YALAN VS GİBİ ŞEYLERİ KABUL ETMİYORUM. hele hele insanları tanımadan haklarında bu şekilde ağır iftira edenleri asla.

O sırada videoya hayırdır birşey mi demek istiyorsun diye yazmayı cok istedim eşim dediki bekleyelim bakalım başka neler yapabilecek dedi birşey yazmadık
Eşiniz durdurmuş sizi, o beklemeniz konusunda fikir sunmuş. 2.videoyu boşa beklemeyin diyorum ben de. Siz göremeden silinecek, siz de bişey gelmeyince unutup gideceksiniz bu konuyu.

Hepinize yorum ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Bende saçını başını yolmayı biliyorum Ancak kadın pisliğin önde gideni. Cahil ve yolunu tutmuş o, kadınla yaptığım kavda da muhakkak kendini haklı çıkaracak. Kısacası klasik olacak ama onun seviyesine inip çirkinleşemicem. Kadın çirkef.

Kocam konusuna gelirsek, eşimle 5 yıldır evliyiz herkes gibi sorunlar yaşadık ama asla güven ve aldatma üzerine bir sorunumuz olmadı birileriniz hadi canım sende ,inanma, uyuma dese de. Kendisi açık açık söyledi zaten kadının DM den attığı videoyu gizli birşey değil. Kadın bizim evimize gelip o şekilde oturdugunda kendisi kalktı gitti ve bir daha bu kadın bizim evimize gelemez diyen kendisiydi.

Yorum ve düşünceleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Yok şöyle bekleyelim dedi, bir daha video gelecek mi gelirse sen yazrsın hayırdı telefon bende bu videonun amacı nedir birşeymi demek istiyorsun dersin dedi. ama gelen giden yok.
ne münasebet beni de götür diyor eşinize
demediniz mi ne alaka diye
dikkat edin derim

X