Kocama DM den mi yürüyor anlamadım.

Eşinize güven duyuyorsunuz duyun da ama 'güvensiz' arkadaşlarınızla görüşmelerinize ya eşinizi götürmeyin ya da sevgilisiyle gelsin.

Bu tarz insanların arkadaşlığı ne gibi katkı sağlar orası da muamma.

Güzel giden evliliğinize neden 3. şahısları nasıl böyle kolayca dahil edebiliyorsunuz merak ediyorum.

İnsan var, insan var ona göre muamele edilmesi lazım.

Kadını bizim bölgemizde oturan anneler tanıyor direk isim veya kurum adı ve detay veremiyorum. Bebeğimizin gelişimi için görüşmek zorunda kaldık.
İlk zamanlar bizde böyle bir niyetinin olduğunu anlamadık gayet hanımefendi bir kişiye benziyordu sonra 2-3 kez gelip gittikçe anladık en son zaten kendini ele verdi. Eşimle bizde zaten görüşmeme kararı aldık.

Resmen kocana göz koymuş. Bence sen de ki, bir daha eşime yanaşırsan sokağın ortasında seni saçından yakalarım,evirir çevirir, ağzıma geleni söylerim, gibi birşeyler de. Kocanda niye bekliyormuş anlamadım, neyi bekliyormuş, evliyim ben yazma bana , deyip engeli çakacak. Bitti gitti

Eşiniz neden takipten çıkmıyor?valla ben öyle dümdüz kocama güvenemiyorum

o sizin eşinizle aranızdaki sorun . bizde güven sorunu hiç olmadı çok şükür.

Aaa çok merak ettim emzirme danışmanı mı nedir bu kadın yahu

Kadına karşı bir mecburiyetinizmi var Allah aşkına her yerden engelleyin gitsin yoluna dertsiz başınıza dertmi arıyorsunuz. Kadın düpedüz yamanmış size.

Yav ne iftirasından bahsediyorsun acaba.. bi eşim bekleyelim dedi diyorsun bi ben bekleyelim dedim diyorsun.. bu iki cümleden biri yalan işte yani.. bunun icin tanimaya gerek yok ki.. eşine laf gelmesin diye lafı cevirdin sonraki mesajlarda bem bekleyelim dedim dedin,insanlar eşin icin neden engellemiyor demek ki onun da hoşuna gitmiş deyince ben bekleyelim dedim e çevirdin lafı.. tedaviye senin ihtiyacin var bence..

Bu kadın akraba falan mı?
O yüzden mi görüşme durumunda kalıyorsunuz?
Her kim olursa olsun çok sağlam ağzının payının verilip her yerden engellenmeli bu kadın

Akraba değil oğlumuzun gelişimi için görüşüyorduk ama o olaydan sonra daha görüşmüyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…