Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Ayy oda beni aldattı da ben o yüzden aldattım falan demeyin şimdi düşer bayılırım :işsiz:
Sayfalardır 'geçerli sebepler'ini görebilmek için okuyorum burda mevzuyu ayrıntılasan keşke :super:
Içkicinin tekiydi ondan aldattım. Siz bu sekilde kınamaya devam edin gün gelir ayni olay basiniza gelir o zaman gorursunuz.

Içkicinin tekiydi ondan aldattım. Siz bu sekilde kınamaya devam edin gün gelir ayni olay basiniza gelir o zaman gorursunuz.
Daha geçerli sebep bulamadın mı kız? On saat düşün düşün bu mu aklına geldi? Ben de o da seni aldattı filan sandım. Şu kınama muhabbetlerinden de gına geldi hee

peki eski kv ile teyze aldattığınızı biliyor mu, ben en çok onu merak ettim.
hani sizi istiyorlarmış ya, yaptığınızı bilip de affediyorlar mı yoksa boşanma sebebinizi bilmiyorlar mı?

Yok artıkk hadi oda beni aldattı desen yene azcıkk iyide bu nasıl bir düşünce alkolikse tedavi ettirmeye çalışsaydın aldatana kadar olmadı boşasaydın yaa pess valla pesss

Ne alaka allasen madem böyle bi insandı neden ayrılıp da başlalaryla ilgilenmedin onun yerine aldattın? Bu mazeret mi şimdi? Sevinmen gerek madem öyle. Kınanacak bişey göremiyorum ben ortada bi grursuzluk var acilen toparlanması gereken.

İçki içtiği için ?!
De git ya !!!

Boşansaydin o zaman. Başka bi adam neden?!!
Bu sizi ilgilendirir mi ? Ilgilendirmez. Yasadiklarimi bi ben bilirim siz anca yorum yaparsiniz. Insan sandim burdakileri bende

hadi barıştınız diyelim. yine içerse?
siz yine aldatırsınız nolcak canım elinize mi yapışır?
o da şuan beraber olduğu hanımla sizi aldatır.
ama benden söylemesi hayal dünyanız pek geniş değil saatlerdir düşünüp bunu bulduğunuza göre aldatmaya sebep olarak...

X